خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره جنسی تلفنی رایگان

مشاوره جنسی تلفنی رایگان

مشاوره جنسی تلفنی رایگان معیارهای تشخیصی

مازوخیسم

مانند هر اختلال دیگر ، فرد برای تشخیص باید معیارهای خاصی را رعایت کند. مطابق دفترچه راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی نسخه پنجم ، فرد باید موارد زیر را تجربه کند تا به ماسوخیسم جنسی مبتلا شود:

•در طی مدت 6 ماه یا بیشتر ، فرد تحریک جنسی شدید را تجربه می کند (همانطور که در ابتدا گفته شد ، این ممکن است شامل تحقیر ، ضرب و شتم یا محدودیت باشد) ، همانطور که توسط خیالات و رفتارها آشکار می شود.

•خیالات و اعمال باعث پریشانی یا اختلال قابل توجهی در مناطق مهم زندگی ، مانند محل کار یا روابط شخص می شود

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

مشاوره فردی تلفنی رایگان اگر فرد معیارهای جنبش جنسی را رعایت کند ، در صورت بروز این اختلال نیز باید ارزیابی و مشخص شود …

•درگیری آسفیکسیوفیلی را درگیر می کند ، یعنی وقتی فرد برای رسیدن به برانگیختگی مطلوب ، تنفس خود را محدود می کند.

•در یک محیط کنترل شده است ، به این معنی که فرد در محیطی زندگی می کند که به طور خاص فرصت های شرکت در رفتارهای جنسی مازوخیستی را محدود می کند.

•در بهبودی کامل است ، در حالی که وی حداقل 5 سال در یک محیط کنترل نشده دچار پریشانی و اختلال در مناطق مهم زندگی نشده است.

مرکز مشاوره جنسی تلفنی

چه کسی ماسوخیسم جنسی را تجربه می کند؟ چرا؟

براساس گزارشات فردی ، میانگین سن شروع این اختلال 19 سال است. گفته می شود ، سنهای قبل نیز برای شروع این علایق جنسی خاص گزارش شده است. عواملی مانند انگیزش جنسی و بیش از حد جنسی به مرور زمان و با افزایش سن تغییر می کنند و می توانند نقش مهمی در بروز این اختلال داشته باشند. علاوه بر این ، سرکوب خیالات جنسی فقط ممکن است منجر به ایجاد پارافیلی هایی مانند مازوخیسم جنسی شود.

آیا درمانی برای ماسوخیسم جنسی وجود دارد؟

خوشبختانه ، گزینه های درمانی متعددی برای ماسوشی جنسی وجود دارد. اگر علائمی را تجربه کرده اید و به شما در مدیریت این علائم یا غلبه بر این اختلال نیاز دارید ، موارد زیر مانند افرادی مانند شما مؤثر است

آیا به کمک نیاز دارم؟

مشاوره اوتیسم تلفنی چشمان ، حرکات و لحن ما ما را با روشی عمیق تر از تنها کلمات جمع می کند. به همین دلیل امیدواریم به سمت بازگشت ارتباط حضوری و رو در رو نگاه کنیم.

مشاوره جنسی شبانه روزی

اختلال ماسوخیسم جنسی

اختلال ماسوخیسم جنسی در دسته اختلالات روانپزشکی شناخته می شود که به پارافولیا معروف است ، که شامل تخیل های مکرر ، شدید ، برانگیختگی جنسی ، تمایلات یا رفتارهایی است که باعث ناراحتی یا ناتوانی می شوند و پتانسیل ایجاد آسیب به خود یا دیگران را دارند. مازوخیسم جنسی به مشارکت یا خیال پردازی در مورد ضرب و شتم ، محدود کردن ، تحقیر و یا در غیر این صورت برای رنج کشیدن منجر می شود و منجر به رضایت جنسی می شود. اگر افراد دارای این ترجیح جنسی نیز مشکلات روانشناختی یا اجتماعی را در نتیجه گزارش دهند ، ممکن است به اختلال مازوخیسم جنسی مبتلا شوند.

انواع پریشانی که افراد مبتلا به این اختلال تجربه می کنند شامل اضطراب شدید ، گناه ، شرم است، و افکار وسواسی درباره شرکت در مازوخیسم جنسی. (اگر شخصی علاقه جنسی ماسوخیستی داشته باشد اما هیچگونه ناراحتی را تجربه نکند و قادر به دستیابی به اهداف شخصی دیگر باشد ، در این صورت به عنوان یک اختلال تشخیص داده نمی شوند.)

یک نوع خاص از ماسوخیسم جنسی به نام گفته می شود که در آن شخص با محدود کردن تنفس خود رضایت جنسی را دریافت می کند. در حالی که برخی افراد در این عمل با شرکای خود درگیر می شوند ، برخی دیگر ترجیح می دهند در حالی که تنها هستند تنفس خود را محدود کنند و ممکن است در نتیجه مرگ تصادفی اتفاق بیفتد.

مشاوره جنسی آنلاین رایگان

مشاوره جنسی تلفنی رایگان رفتار ماسوکسیستی جنسی معمولاً در اوایل بزرگسالی مشهود است و گاهی با بازی مازوخیستی یا سادیستی در دوران کودکی شروع می شود .

برای تشخیص اختلال ماسوخیسم جنسی ، مطابق ، فرد باید برانگیختگی جنسی مکرر و شدید را از ضرب و شتم ، تحقیر ، تحقیر ، یا از نوعی دیگر رنج تجربه کند. این نوع فشارها ، خیالات یا رفتارها باید حداقل شش ماه حضور داشته باشند و باعث بروز مشکلات یا مشکلات بالینی قابل ملاحظه و یا مشکل در زمینه های اجتماعی ، شغلی یا سایر مناطق مهم زندگی شوند.

استفاده گسترده از مستهجن شامل عمل تحقیر ، ضرب و شتم ، مقید بودن ، و یا در غیر این صورت برای رنج کشیدن است که گاه از ویژگی های این اختلال است.

علل

هیچ نظریه ای پذیرفته نشده جهانی که ریشه ماسوخیسم جنسی را توضیح دهد وجود ندارد. با این حال ، برخی از تئوری ها سعی دارند به طور کلی حضور پارافیلی های جنسی را توضیح دهند. یکی می گوید که پارافیلی ها منشا می گیرند زیرا وقتی خیالهای جنسی نامناسب ممنوع است ، با سرکوب آنها قوی تر می شوند.

هنگامی که به آنها نهایتاً عمل کرد ، شخص دچار اضطراب و تحریک قابل توجهی می شود. در مورد مازوخیسم جنسی ، رفتار مازوخیستی با رفتارهای جنسی پیوند می یابد و به طور پیوسته ای پیوند می خورد. نظریه دیگر نشان می دهد كه رفتار سادوماسوشی نوعی فرار است. این افراد با استفاده از خیال پردازی ، احساس جدید و متفاوت می کنند.

مشاوره جنسی حضوری رایگان

نظریه های ناشی از اردوگاه روانکاوی نشان می دهد که آسیب های دوران کودکی مانندسوءاستفاده جنسی یا سایر تجربیات بارز کودک می تواند بعداً در یک اختلال پارافیلی ظاهر شود .

رفتار

درمان اختلال ماسوکسیستیک جنسی به طور معمول شامل روان درمانی و دارو است . هدف روان درمانی ممکن است کشف و کارکردن علت اصلی رفتارهایی باشد که باعث پریشانی می شود. روشهای درمانی شناختی شامل تغییر ساختار تحریفات شناختی و آموزش همدلی است . تغییر شکل تحریفات شناختی شامل تصحیح اعتقاداتی است که یک بیمار دارد و ممکن است آنها را به سمت افکار مضر سوق دهد. درمان شناختی-رفتاری همچنین می تواند به فرد در یادگیری مهارت های لازم برای مدیریت خواسته های جنسی خود به روش های سالم تر کمک کند. سایر راهکارهای رایج شامل درمان گریزی و تصویربرداری / عدم حساس سازی است فنون ، که در آن افراد خود را در شرایطی تصور می کنند که در ماسوخیسم جنسی شرکت می کنند ، و سپس یک واقعه منفی را تجربه می کنند تا میل آینده را برای شرکت دوباره در آن فعالیت دوباره کاهش دهد.

از داروهای مختلفی می توان برای کاهش سطح گردش تستوسترون در بدن با هدف کاهش دفعات نعوظ استفاده کرد. از داروهای ضد افسردگی نیز ممکن است برای کاهش فشار جنسی استفاده شود.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909