خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی کودک در قم

مشاوره تلفنی کودک در قم

مشاوره تلفنی کودک در قم رایگان و مشاوره کودک تلفنی که به صورت آنلاین رایگان لازم است به کودکان گفته شود پدر و مادرشان از هم جدا می شوند. آنها معمولاً نیازی به دانستن دلایل وقوع جدایی ندارند. وقتی با فرزندان خود در مورد جدایی صحبت می کنید این مسئله را ساده نگه دارید و آن را با محوریت واقعیتهای اساسی و عینی حفظ کنید.

سعی کنید بحث ها در آینده متمرکز باشد ، ترتیبات مربوط به فرزندپروری در آینده را شرح دهید و توضیح دهید که چگونه فکر می کنید این امر می تواند اوضاع را بهتر کند. به آنها در مورد عشق هر دو والدین اطمینان دهید.

تحقیقات نشان می دهد که هرچه کودکان بیشتر در معرض مسائل جدایی و درگیری بین والدین قرار بگیرند ، برای فرزندان نیز بدتر است.

وقتی والدین فرزندان را در جزئیات منفی امور شخصی خود درگیر می کنند ، روابط آنها با آنها و با والدین دیگرشان تضعیف می شود. همچنین به توانایی عملکرد خوب کودک آسیب می رساند. هرچه مواجهه كودكان با تعارض و جزئیات بهم خوردن روابط والدینشان كاهش یابد ، بهتر عمل می كنند.

مشاوره تلفنی کودک در قم رایگان

نکاتی برای گفتگو با کودکان در مورد جدایی
مواردی که باید از آنها اجتناب کرد
لینک های مربوطه
مراحل بعدی
نکاتی برای گفتگو با کودکان در مورد جدایی
دوست داشتن هر دو والدین را برای بچه هایتان آسان کنید.
به آنها بگویید که آنها محبوب هستند.
حقیقت را بگو.
ساده باش
مدنی باشید – از والدین دیگر در مقابل بچه ها انتقاد نکنید و آنها را تحقیر نکنید.
به فرزندان خود اطمینان دهید که جدایی هیچ ارتباطی با آنها ندارد.

مشاوره تلفنی کودک در قم
مشاوره تلفنی کودک در قم

اینده متمرکز بمانید.
مواردی که باید از آنها اجتناب کرد
کودکان معمولاً بسیار وفادار و اعتماد دارند بنابراین مهم است که به شیوه هایی که با آنها رفتار می کنید نگاه کنید تا مطمئن شوید از وفاداری و اعتماد آنها استفاده نمی کنید. در اینجا برخی از روشهای ظریف پدر و مادرها می توانند از فرزندان خود سو استفاده کنند.

بهترین مرکز مشاوره تلفنی کودک در قم

‘مسنجر’ – استفاده از فرزندان خود به عنوان پیام رسان بین شما ، به کودکان می آموزد که بزرگسالان نمی توانند صادقانه یا مستقیماً با یکدیگر صحبت کنند.

“من جاسوسی می کنم” – درخواست از کودک برای گزارش دادن در مورد والدین دیگر مخرب است – استفاده از کودک برای اهداف شما است.

‘پدر شما احمق است’ / ‘مادر شما احمق است’ –مشاوره کودک تلفنی صدا زدن نام و عصبانیت بین والدین تأثیر مخربی روی فرزندان دارد.

‘دیزنی لند بابا’ / ‘مومیای سانتا’ – وقتی فقط برای گذراندن اوقات خوب به کودک از ویزیت استفاده می شود یا بیرون رفتن و هدایا جای تربیت عادی را می گیرد.

“من هنوز او را دوست دارم اما او مرا دوست ندارد” “من می خواهم خانه را برای بچه ها نگه دارم اما او می خواهد آن را بفروشد” – این باعث می شود فرزندان شما طرف شوند.

“اگر دوست دارید می توانید بروید … اما ما به پیک نیک می رویم” – فعالیت های رقابتی ترتیب ندهید ، این لذت بچه بودن از بودن در کنار هر یک از والدین را از بین می برد.

مشاوره تلفنی تربیت کودک در قم

دفترچه بعد از جدایی برای والدین

جزوه پرسش و پاسخ در مورد جدایی برای کودکان

ربکا نگران است که دخترش امیلی با شکست ازدواج چند ماه پیش ربکا و همسرش کریگ کنار نیاید. حتی اگر آنها از هم جدا شده اند .

ربکا و کریگ هنوز در مورد این که امیلی باید با هر یک از آنها بماند درگیر هستند. ربکا به سختی می تواند در مقابل امیلی “عادی” عمل کند. این مدرسه با صدای ربکا گفته است که امیلی در مدرسه بازی می کند.

ربکا به مدرسه می رود و با مدیر مدرسه صحبت می کند که شنیده است مراکز روابط خانوادگی می توانند به شما کمک کنند.

گروه مشاوره مالیم در نزدیکی خود یک مرکز روابط خانوادگی پیدا می کند و برای انجام حل اختلاف خانوادگی با آنها قرار ملاقات می گذارد. در طول جلسه ، کریگ و ربکا توافق می کنند که جنگ را در حالی که در حال تهیه برنامه والدین هستند ، متوقف کنند.

شماره مشاوره آنلاین کودک در قم

حمایت از کودکان بعد از برنامه جدایی
برنامه حمایت از كودكان پس از جدایی خدمات حمایتی را برای كودكان و جوانان در هر سنی كه برای مقابله و فهم جدایی والدین خود به كمكی نیاز دارند ارائه می دهد. این خدمات می تواند به آنها کمک کند تا با تغییرات ناشی از جدایی سازگار شوند و احساسات و افکار خود را در مورد جدایی بیان کنند. این خدمات از طیف وسیعی از مداخلات مناسب سنی مانند مشاوره فردی یا کار گروهی استفاده می کنند.

کودکان و جوانان زیر 18 سال می توانند از خدمات ارائه شده تحت برنامه در هر زمان و یا در طول روند جدایی استفاده کنند. با هماهنگی هایی که برای خانواده هایی با درآمد پایین انجام می شود ، هزینه این خدمات پرداخت می شود.

برای یافتن یک سرویس محلی تحت برنامه حمایت از کودکان پس از جدایی در نزدیکی خود ، با خط مشاوره ارتباط مشاوره کودک خانواده در تماس بگیرید یا یافتن راهنمای محلی را جستجو کنید .

خدمات تماس با کودکان
خدمات ارتباطی کودکان به فرزندان خانواده های جدا شده کمک می کند تا با والدینی که با آنها زندگی نمی کنند یا با یکی دیگر از اعضای خانواده رابطه برقرار یا برقرار کنند.

شماره مشاوره تربیت کودک تلفنی

هنگامی که خانواده ها دارای خدمات زیر هستند:

سطح بالایی از درگیری ،
نگرانی در مورد خشونت یا
کودکی به والدینی معرفی می شود که آنها شناخت کافی ندارند.
کودک می تواند وقت خود را با هر یک از والدین یا سایر اعضای خانواده در مکانی بی طرف و بی خطر بگذراند.

استفاده از سرویس ارتباط با کودکان ممکن است داوطلبانه باشد ، یا این که توسط دادگاه صادر شود. در حین بازدید تحت نظارت ، کارگری از خدمات ارتباط با کودکان ویزیت را مشاهده می کند. در حین تغییر ، یک کارگر حرکت کودک را از یکی از والدین به والدین دیگر تسهیل می کند. دادگاه همچنین می تواند گزارشی از خدمات ارتباطی کودکان در مورد تعامل بین کودک و والدین در آنجا صادر کند.

سرویس ارتباط با کودکان طیف وسیعی از اسباب بازی ها و فعالیت هایی را برای استفاده کودکان و والدین در نظر گرفته است. با هماهنگی هایی که برای خانواده هایی با درآمد پایین انجام می شود ، هزینه این خدمات پرداخت می شود.

برخی از خدمات ارتباط با کودکان توسط بودجه دولت تأمین می شوند و از دستورالعمل های دولتی استفاده می کنند ، در حالی که برخی دیگر خصوصی هستند و سیاست های خاص خود را تنظیم می کنند.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909