خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی کودک در تهران

مشاوره تلفنی کودک در تهران

مشاوره تلفنی کودک در تهران یک مشکلی که امروزه بسیاری از والدین  با آن روبرو هستند مربوط به فرزندشان است که احساس تنهایی می کند. معمولاً والدین نسبت به فرزندشان که همیشه احساس تنهایی می کند نگران هستند. با دنیای پر سرعت امروز ، معمولاً هرکدام از زوج ها تصمیم می گیرند که فرزندی مجرد داشته باشند. این گزینه امروزه در بسیاری از زوج ها مشترک است. دلایلی که والدین برای فرزند مجرد بودن تصمیم می گیرند

– کمبود فضا

– کمبود منابع

– کمبود وقت

– کمبود پول

برای دریافت مشاوره تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

تنهایی برای فرزند مجرد

بسیاری از عوامل دیگر در تنهایی فرزند شما نقش دارند. همه چیز در مورد پیدا کردن یک عامل مناسب و تلاش در جهت دستیابی به آن است که به فرزند شما کمک می کند تا از تنهایی که او را از تمام خوشبختی هایی که باید در زندگی خود داشته باشد نجات دهد. تنهایی در کودکان یک مسئله فصیح و قانع کننده در کودکان است که در واقع می تواند عواقب بلند مدت را منفی جلوه دهد.

یک تحقیق جدید نتیجه گرفته است که از هر 10 کودک 4 تا 5 کودک تنهایی رنج می برند. اما دلایل همه به نوعی متفاوت است. دلیل تنهایی در هر یک از این کودک با شخصیت ، محیط و الگوهای رفتاری وی متفاوت است. والدین وقتی کودک خود را از تنهایی رنج می برند ، بسیار نگران می شوند. اما تعداد بسیار کمی از آنها راه حل هایی ارائه داده اند که می توانند در برابر این تنهایی در کودکان کار کنند. این تنها به این دلیل اتفاق می افتد که والدین به دلایل مشابه به آن واقعیت ندارند. حتی اگر آنها سخت تلاش کنند ، تعداد اندکی نتیجه می گیرند که می تواند اشتباه باشد.

مرکز مشاوره تلفنی کودک

تنهایی در کودکان

مشاوره کودکان تلفنی در شیراز تنهایی احساس بسیار ناراحت کننده ای محسوب می شود که کودک ممکن است هنگام توسعه روابط اجتماعی احساس خالی و تنهایی کند. یک کودک تنهایی همیشه ناراضی و به نظر می رسد افسرده تر و غم انگیز تر است.

مشاوره تلفنی کودک در تهران دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است منجر به تنهایی در کودکان شود. تعداد کمی از آنها در زیر ذکر شده است:

جابجایی

تغییر در مدرسه

کمرویی

تغییر محیط (جابجایی از کشور به شهرها / جابجایی از خانواده های مشترک به خانواده های هسته ای)

از دست دادن دوست

جابجایی یک دوست

تک فرزند

عدم دوستی

عدم توانایی دوست داشتن به راحتی

ترس از قلدر مدرسه

عدم دوستی با کیفیت

عدم اعتماد به نفس

رد از دوستان

عدم تناسب اندام

احساس جدا شدن

عدم حمایت اجتماعی

عدم درک دیگران

احساس نامرئی بودن

از دست دادن والدین

از دست دادن یک نفر به طرز وحشتناکی (می تواند دوست یا عضو خانواده باشد)

قبل از هر چیز ، مشخص کنید که کدام یک از موارد فوق می تواند عامل اصلی تنهایی در پرونده شما باشد.

انواع تنهایی

مشاوره تلفنی کودک شبانه روزی

تنهایی تقریباً به دو دسته تقسیم می شود:

تنهایی عاطفی ، جایی که کودک فقط ممکن است کسی را از خانواده خود از جمله یکی از والدینش از دست بدهد احساس افسردگی می کند. این اتفاق می افتد كه كودكان با والدین خود احساس امنیت می كنند و ناگهان یكی از آنها به دلیل كار یا دلایل دیگر یا به دلایل ناگوار از آنجا خارج می شود. کودک او را به طرز وحشتناکی از دست می دهد و احساس تنهایی و افسردگی می کند.

تنهایی اجتماعی ، جایی که کودک به دلیل اختلاف نظر یا تفکر ، در وسط گروهی از دوستان یا جمع احساس ناامنی می کند. اگر دوستان و کودک تفکر مشابهی نداشته باشند کودک قطعاً احساس تنهایی و افسردگی می کند.

علائم و نشانه هایی که می توانند به شما کمک کنند فرزندتان احساس تنهایی کند

– کودک از تعامل با سایر دانش آموزان در کلاس ناکام است.

– کودک ترجیح می دهد به غیر از بازی کردن در خارج از خانه با سایر کودکان ، در خانه بماند

– كودك هرگز با فرزندان دیگر بحث و گفتگو نمی كند

– کودک هرگز کودکان را به خانه خود دعوت نمی کند

– کودک ترجیح می دهد در هنگام ورود مهمان در اتاق خود باشد.

– کودک به جای دوستان بعد از مدرسه ، به تنهایی قدم می زند.

تأثیر تنهایی در کودکان

مشاوره حضوری کودک

تنهایی در کودکان

تنهایی در کودکان می تواند بسیار گسترده باشد ، در بعضی مواقع حتی تهدید کننده زندگی. تنهایی رابطه مستقیمی با افسردگی دارد ، اما در کودکان می تواند موقتی باشد. ممکن است کودک احساس افسردگی کند اما اگر والدین برای رفع تنهایی در کودکان تلاش کنند ، فوراً تشویق می شوند و همه چیز را درباره افسردگی فراموش می کنند. همچنین بستگی به این دارد که کودک چگونه می تواند از لحاظ اجتماعی با دیگران ارتباط برقرار کند. تنهایی در بعضی مواقع می تواند بر عملکرد یادگیری کودکان تأثیر بگذارد زیرا این امر باعث منفی شدن آنها می شود. همچنین احساس تنهایی باعث ایجاد اختلالات خواب یا بیشتر تخریب در کودکان می شود.

مشاوره تلفنی کودک در تهران هنگامی که بدانید چه چیزی فرزند شما را بیشتر آزار می دهد و چه عواملی باعث می شوند کودک شما احساس تنهایی کند ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که راه هایی را پیدا کنید که با کمک آنها بتوانید از این تنهایی بیرون بیاید. والدین می توانند فرزندان خود را تسلی دهند و از راه های بسیاری به آنها کمک کنند تا با تنهایی در جنگ باشند. بیایید در مورد چند روش که والدین می توانند به فرزند خود که احساس تنهایی می کند کمک کنند.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه