خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی مامایی در شیراز

مشاوره تلفنی مامایی در شیراز

مشاوره تلفنی مامایی در شیراز علائم و عوارض حاملگی می تواند از ناراحتی های خفیف و آزار دهنده تا بیماری های شدید ، گاه خطرناک برای زندگی باشد. بعضی اوقات تشخیص اینکه کدام یک از علائم طبیعی است و کدام ها نیست ، برای خانم دشوار است. مشکلات دوران بارداری ممکن است شامل شرایط جسمی و روحی باشد که بر سلامت مادر یا نوزاد تأثیر می گذارد. این مشکلات با بارداری ایجاد می شود و یا می تواند بدتر شود.

بسیاری از مشکلات خفیف هستند و پیشرفت نمی کنند. با این حال ، وقتی این کار را کردند ، ممکن است به مادر یا کودک او آسیب برساند. به خاطر داشته باشید که روش هایی برای مدیریت مشکلاتی که در دوران بارداری بوجود می آیند وجود دارد. در صورت بروز هرگونه نگرانی در دوران بارداری ، همیشه با ارائه دهنده مراقبت های دوران بارداری خود تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

بر خلاف دیگر جنبه های مراقبت های بهداشتی ، مراقبت از زایمان را نمی توان به تعویق انداخت یا لغو کرد. خدمات زایمان به سرعت در حال برنامه ریزی و تطبیق خدمات برای ارائه مراقبت های ایمن و در عین حال به حداقل رساندن خطر شیوع  هستند.

مشاوره تلفنی زایمان در تهران  بسیار محتمل است که زنان باردار در مراقبت از مادران برنامه ریزی شده دچار اختلال شوند. با این حال ، مراقبت از زایمان یک سرویس اساسی است و همچنان از اولویت های بالایی برخوردار است.

مرکز مشاوره تلفنی مامایی

دانستن خطر

مشاوره تلفنی مامایی در شیراز در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد زنان باردار بیشتر از همه در معرض خطر انقباض کروناویروس هستند. و در صورت آلوده بودن ، خطر ابتلا به بیماری شدید یا مرگ در زنان باردار سالم و نوزادان بسیار کم است. در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد ویروس باعث افزایش خطر سقط جنین می شود. در حالی که شواهد جدیدی وجود دارد مبنی بر اینکه ویروس به طور بالقوه می تواند از مادر آلوده به نوزاد خود در رحم منتقل شود. ، و به نظر می رسد هیچ اثرات مضر عمده ای برای کودک به وجود نمی آید.

در دوران بارداری سیستم ایمنی زنان خصوصاً در سه ماهه سوم (از 28 هفته) تغییر می کند. این می تواند با برخی از ویروس های دیگر با علائم شدیدتر همراه باشد. براساس اطلاعات موجود ، خطر  کم است. بنابراین این توصیه احتیاط است

توصیه افراد این گروه این است که در صورت امکان از راه دور به کمکهای پزشکی دسترسی پیدا کنند. اما اگر یک بیمارستان یا قرار ملاقات پزشکی برنامه ریزی شده دارید با پزشک عمومی ، پزشک یا ماما صحبت کنید.

مراقبتهای قبل از تولد

به دلیل ترس از تماس با ویروس ، زنان ممکن است از نگه داشتن قرارهای قبل از تولد نگران باشند. خدمات زایمان به سرعت تغییر می کند تا خطر را به حداقل برساند ، از جمله انتقال قرار ملاقات ها بصورت آنلاین. اوضاع به سرعت در حال پیشرفت است و مطمئن ترین و به روزترین توصیه ها در اینجا موجود است.

کلاس های قبل از تولد که توسط و سازمان های داوطلبانه ارائه شده اند ، لغو شده اند. با این حال ، جنبش مثبت به وجود آمده دارای صفحه فیس بوک است و به منابع و کلاسهای مختلف آنلاین پیوند دارد.  تولد به کلاس های آنلاین نقل مکان کرده است

مشاوره تلفنی مامایی شبانه روزی

زنان باردار سالم ممکن است با ماما یا پزشک خود تماس بیشتری با چهره به چهره داشته باشند ، با تماس بیشتر از طریق تلفن یا به صورت آنلاین تماس بیشتری بگیرند. مشاوره آنلاین سالهاست که در بسیاری از مناطق با موفقیت انجام شده است. برای جلوگیری از ورود زنان به مناطق بیمارستان ممکن است قرار ملاقات های چهره به چهره در مکانهای مختلف اجتماع صورت گیرد. آزمایشات معمول و اسکن باید مطابق برنامه ریزی در حال حاضر انجام شود

مشاوره به صورت آنلاین حرکت می کند

به زنانی که علائم توصیه می شود که در قرار ملاقات قبل از تولد خود شرکت نکنند ، و باید به مامای خود اطلاع دهند و راهنمایی های COVID-19 را در مورد زمان درخواست کمک پزشکی دنبال کنند. در بیشتر موارد ، قرار ملاقات با خیال راحت به مدت یک یا دو هفته به تعویق می افتد. این موضوع همیشه باید در مورد ماما مورد بحث قرار گیرد.

بچه دار شدن

مشاوره تلفنی مامایی در شیراز بسیاری از خانمها سؤال می کنند: آیا من برای فرزندم راحت است که به بیمارستان بروم و فرزند خود را داشته باشم؟ خدمات زایمان تسهیلاتی را برای مراقبت از زنانی که علائم جداگانه ای از زنان دارای COVID-19 ندارند ، تطبیق می دهند. این ممکن است شامل ایجاد مناطق جداگانه زایمان باشد.

و برای مناطق دیگر زندگی شما در حین بارداری ، منابع آنلاین وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند. به عنوان مثال ، اقدام مادرانه در مورد بارداری و حقوق در هنگام کار در دوران بارداری اطلاعاتی دارد.

نکته اصلی در این دوره نگران کننده این است که ایمن باشید ، سالم بمانید ، با شبکه پشتیبانی و ماما خود در تماس باشید.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909