خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی طلاق در چالوس

مشاوره تلفنی طلاق در چالوس

مشاوره تلفنی طلاق در چالوس پزشکان سلامت روان را قادر به حفظ تعادل روانی در مواقع استرس عاطفی توصیف می کنند. اگر این تعادل را از دست دهید ، ممکن است برای بازیابی آن نیاز به کمک بخواهید.

به آنجا نرو

اگر گمان می کنید از افسردگی رنج می برید ، با مشاور خود تماس بگیرید . میلیون ها نفر در معرض افسردگی هستند که بیشتر آنها موفقیت خوبی دارند. علائم افسردگی را نادیده نگیرید ، که شامل ترس مداوم ، احساس بی ارزشی ، غم و اندوه و گریه ، مشکل در خواب ، خستگی مداوم ، مشکل در تمرکز ، اختلالات خوردن و از دست دادن علاقه به رابطه جنسی است.

برای دریافت مشاوره تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

اگر همسر شما یک شب از محل کار به خانه آمده و به شما بگوید با شخص دیگری ملاقات کرده است ، دیگر شما را دوست ندارد ، او هرچه سریعتر طلاق را می خواهد ، و یک کامیون متحرک در انتظار بیرون است تا نیمی از مبلمان شما را به آپارتمان جدیدش ببرد.

مشاوره تلفنی طلاق در ساری بدون شک طیف وسیعی از احساسات منفی  را تجربه خواهید کرد. شما ممکن است مدتی را در حالت شوک سپری کنید ، قادر به درک آنچه اتفاق می افتد نیست. شما نسبت به آنچه در زندگی خود بوده اید عصبانی تر خواهید بود. شما احساس فوق العاده صدمه دیده و خیانت خواهید کرد. شاید تعجب کنید که چه کاری را برای ایجاد اوضاع انجام داده اید و دوره ای را پشت سر می گذارید که خود را به خاطر ترک وی مقصر بدانید. ممکن است روزی به او التماس کنید که دوباره برگردد ، و به او بگویید که هرگز نمی خواهید دفعه دیگر او را ببینید. شما پایان ازدواج خود را عزادار خواهید کرد و از آینده خود تعجب می کنید.

مرکز مشاوره تلفنی طلاق

اگر از نظر ذهنی و عاطفی سالم باشید ، در نهایت شروع به بهبودی خواهید کرد. شما آنچه را که اتفاق افتاده است می پذیرید و با زندگی خود ادامه خواهید داد. با گذشت زمان ، شما به روابط جدید باز می شوید ، شاید حتی به دنبال آن باشید. شما یاد خواهید گرفت که با همسر سابق خود به صورت مدنی برخورد کنید ، و در نهایت اوقات خوبی را که شما و او در کنار هم گذراندید به یاد می آورید.

اگر فهمیدید که نمی توانید اتفاقات رخ داده را بپذیرید و با زندگی خود ادامه دهید ، احتمالاً باید به دنبال کمک باشید. برخی از مردم در برابر کمک درخواست مقاومت می کنند زیرا این امر را نشانه ضعف می دانند. با این حال ، کارشناسان می گویند بیشتر افراد در دوره زندگی خود با دوره ای روبرو می شوند که می توانند از کمک مشاور یا درمانگر بهره مند شوند.

مشاوره تلفنی طلاق در چالوس راهنما به اشکال مختلف موجود است. برخی افراد فکر می کنند تماس با مشاور یا درمانگر منجر به طولانی شدن مدت زمان طولانی درمان شدید خواهد شد. آنها دیدگاههایی در مورد دروغ گفتن روی نیمکت را دارند که داستانهای زندگی خود را بازگو می کنند در حالی که پزشک معالج خود را یادداشت می کند.

در واقعیت ، مشاوره یا روان درمانی به هیچ وجه چنین نیست. یک مشاور یا روانشناس ممکن است احساس کند که دیدن شما فقط یک یا دو بار لازم است. لازم نیست روی نیمکت دراز بکشید و یک مشاور روانشناس درباره شخصیت شما قضاوت نمی کند.

مشاوره تلفنی طلاق شبانه روزی

اگر هنوز از مشاوره یا درمان ناراحت هستید ، در یک گروه پشتیبانی شرکت کنید. جدایی یا طلاق؛ و بیماری می توانید گروههای پشتیبانی را در منطقه خود که بصورت آنلاین ذکر شده است ، پیدا کنید.

همچنین می توانید خدمات بهداشت روان موجود در منطقه خود را جستجو کنید. بسیاری از جوامع خدمات مشاوره ای و سایر منابع بهداشت روان ارائه می دهند. بسته به توانایی پرداخت شما ممکن است برخی از این خدمات با هزینه کم یا بدون هزینه در دسترس باشند.

تقریباً همه افراد دوره ای از زندگی را تجربه می کنند که می توانند از کمک های حرفه ای بهره مند شوند.

شرمساری در جستجوی کمک برای یک مشکل عاطفی وجود ندارد.

پیدا کردن کمک می تواند به شما امکان دهد مشکلات خود را پشت سر بگذارید و زندگی خود را ادامه دهید.

ابتکار عمل برای یافتن کمک ، نشانه قدرت و ضعف نیست. این گامی در کنترل زندگی شما است.

زندگی با افسردگی یا در حالت افسردگی طولانی مدت ضروری نیست. بیشتر پزشکان و درمانگران ترکیبی از دارو و مشاوره را برای درمان افسردگی توصیه می کنند و معمولاً با موفقیت انجام می شود.

تغییر اتفاق می افتد و وقتی این کار را انجام داد ، وظیفه هر یک از ماست که به بهترین شکل ممکن با آن برخورد کنیم. آماده سازی برای تغییر به همان آسانی است که تصدیق کنید این اتفاق رخ می دهد و داشتن سیستم پشتیبانی برای چه زمانی انجام می شود.

مشاوره تلفنی طلاق در چالوس به یاد داشته باشید که همه تغییرات بد نیست ، اما حتی تغییرات خوب می توانند باعث استرس شوند. و اگر متوجه شدید که در مقابله با تغییرات مشکلی دارید ، بخاطر داشته باشید که کمک در دسترس است.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه