خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی طلاق در رشت

مشاوره تلفنی طلاق در رشت

مشاوره تلفنی طلاق در رشت افراد غالباً هنگام تلاش برای نجات ازدواج ، به فکر مشاوره زوجین می روند. با این حال ، اگر تصمیم به طلاق گرفته اید یا قبلاً تصمیم گرفته اید ، ممکن است شما نیز بخواهید با یک مشاور زوجین دیدار کنید تا در مشاوره طلاق شرکت کنید

به طور کلی ، مشاوره طلاق می تواند به افراد کمک کند تا با همه تغییرات عاطفی ، حقوقی و لجستیکی مرتبط با روند و نتایج طلاق در ارتباط باشند. اگر به دنبال این خدمات مفید هستید ، خواندن را ادامه دهید تا درمورد طلاق و مشاوره طلاق انتظار بیشتری کسب کنید.

برای دریافت مشاوره تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

 در طی فرایند طلاق چه چیزی را می توان انتظار داشت

مشاوره تلفنی طلاق در ساری از بسیاری جهات ، طلاق می تواند مانند ضرر ، شبیه به از دست دادن یک دوست عزیز باشد. این پایان یک رابطه است و مطمئناً شما جدا از فردی که احتمالاً نقش مهمی در زندگی شما داشته است در حرکت خواهید بود. مانند سایر ضررها ، مردم تمایل دارند مراحل ناراحتی از طلاق را طی کنند. این مراحل تمایل به دنبال الگویی از مراحل دارند ، اگرچه تجربه هرکسی ممکن است متفاوت باشد. مراحل معمولی که ممکن است در طی مراحل طلاق طی کنید ، شامل موارد زیر است:

مشاوره تلفنی طلاق شبانه روزی

1.انکار  – در ابتدا ، ممکن است شرایط سختی را بپذیرید. شما ممکن است طلاق را نپذیرید ، شاید این باور را داشته باشید که اوضاع خوب نخواهد بود و روابط ادامه خواهد یافت.

2.درد و عدم اطمینان  – پس از انکار ، و شما متوجه می شوید که طلاق اتفاق می افتد ، ممکن است احساس غم و درد بیشتری داشته باشید. شما در مورد پایان رابطه در عزا هستید. اگر طرف مقابل طلاق را آغاز کرد ، ممکن است شما نیز با احساس طرد احساس صدمه کنید. علاوه بر این ، ممکن است در مورد آینده خود احساس عدم اطمینان کنید و حتی می ترسید یا مضطرب هستید.

3.عصبانیت  – مشاوره تلفنی طلاق در رشت در بعضی از مواقع ، آن احساس غم و ترس می تواند منجر به احساس خشم شود. ممکن است از سابق خود عصبانی باشید. همچنین ممکن است از سایر افراد در زندگی خود عصبانی شوید. در این زمان ، ممکن است احساسات منفی خود را نشان دهید ، و این می تواند به روابط دیگر و حتی فرزندانتان آسیب برساند. همچنین ممکن است از وضعیت سابق و فرزندان خود عصبانی شوید.

4.چانه زنی  – در بعضی مقاطع وارد مرحله ای می شوید که می خواهید اوضاع را تغییر دهید. ممکن است شما از نحوه اتفاقات احساس پشیمانی کنید. شما ممکن است به دنبال مقصر طلاق باشید و بخواهید اوضاع را اصلاح کنید. با این حال ، معامله بعید است که موفق باشد.

مرکز مشاوره تلفنی طلاق

5.گناه و افسردگی – اگر چانه زنی موفقیت آمیز نباشد ، ممکن است خودتان را بیش از پیش مقصر بدانید. ممکن است به اشتباهات نگاه کنید و نسبت به آنها احساس بدی کنید. با پیشرفت در این مراحل ، اندوه شدید یا حتی افسردگی می تواند طبیعی باشد. اما اگر زیاد شود ، می تواند عملکرد شما را مختل کند. این مسئله می تواند مشکل ساز شود ، به ویژه اگر نتوانید در مسئولیت های خود شرکت کنید.

6.پذیرش – سرانجام این واقعیت را می پذیرید که ازدواج شما به پایان رسیده است. شما ممکن است هنوز هم اندکی غم داشته باشید ، اما شما شروع به احساس بهتر می کنید و آماده تر می شوید تا با زندگی خود به پیش بروید.

از نظر برخی ، گذر از این مراحل می تواند چالش برانگیز باشد و تشخیص اینکه دقیقا چگونه با زندگی خود حرکت خواهید کرد سخت است. در این موارد ، ممکن است به دنبال مشاوره طلاق باشید. گاهی اوقات ، وقتی هر دو طرف در تلاش هستند ، آنها با هم به مشاوره می روند و به طور متقابل از طریق فرآیند کار می کنند.

چه انتظاری از مشاوره طلاق دارید

برخی از افراد ممکن است از ترس اینکه مشاور بتواند آنها را به عقب برگرداند به یک رابطه ، در حضور در مشاوره طلاق مردد باشد. آنها همچنین ممکن است فکر کنند که درمانگر درباره آنها قضاوت خواهد کرد. به هر حال، این چنین نیست. مشاوران طلاق آموزش می بینند که بدون تعصب گوش دهند و در هر شرایطی که باشند در کنار هم باشند. اگر هنگام طلاق به دنبال مشاوره هستید ، آنها شما را مجبور به بررسی مجدد روابط نمی کنند.

مشاوره حضوری طلاق

در حقیقت ، مشاور طلاق می تواند در روند طلاق از جمله تدارکات ، تصمیم گیری و نتایج عاطفی از دست دادن رابطه به راهنمایی هر دو طرف کمک کند. آنها همچنین می توانند به طرفین كمك كنند تا ابزارها و مهارتهای لازم برای تعریف مجدد روابط خود و همچنین تعامل سالم پس از نهایی شدن طلاق را داشته باشند. با این حال ، هر یک از طرفین همچنین باید یاد بگیرند که زندگی موفق و تحقق بخشیدن به زندگی خود را بعد از طلاق ادامه دهند.

 مشاوره تلفنی طلاق در رشت مشاوره قبل و بعد از طلاق مشاوره طلاق گاهی بین مشاوره قبل از طلاق و مشاوره پس از طلاق تقسیم می شود.  مشاوره قبل از طلاق از جهات مختلفی قابل استفاده است. برخی از زوج ها ممکن است تصمیم بگیرند که در این جلسه تصمیم گیری در مورد طلاق در آن شرکت کنند. مشاور می تواند به هر دو طرف کمک کند تا از نظر مدنی در مورد محل زندگی خود و آنچه می خواهند بحث کنند. مشاوره قبل از طلاق همچنین می تواند به زوجین کمک کند تا در طول فرآیند طلاق ارتباط برقرار کنند. هدف این است که هر دو طرف بتوانند با یکدیگر مدنی باشند

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه