خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی روانشناسی رایگان

مشاوره تلفنی روانشناسی رایگان

مشاوره تلفنی روانشناسی رایگان و مشاوره خانواده تلفنی و مشاوره ازدواج تلفنی و مشاوره کودک تلفنی و مشاوره تحصیلی تلفنی در گروه مشاوران مالیم.

برای دریافت مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

زیاد شدن مشکلات و بیشتر شدن دغدغه‌ های زندگی روزانه و افزایش فشارهای روانی گاهی باعث می شود  افراد در هر ساعت از شبانه‌ روز با یک  مشاور و متخصص صحبت کنند.

تا با این کار بتوانند خودشان را آرام کنند و ذهن خود را از  مشکلات دور و آزاد  سازند و بتوانند در ادامه زندگی خود با راهکارهای ارائه شده توسط مشاوران بهتر و آسان‌ تر به زندگی  ادامه دهند.

مشاوره می تواند از طرق روش های  گوناگونی صورت بگیرد تا بتواند نیازها و مشکلات افراد مختلف را در زمینه‌های مختلف  برطرف سازد.

مشاوره تلفنی روانشناسی غیر حضوری و رایگان

یکی از روش هایی که توسط مرکز مشاوره ما برای کسانیکه  قادر به مراجعه  حضوری در مرکزهای  مشاوره نیستند، مشاوره تلفنی رایگان است. امروز همه افراد موبایل دارند و به آسانی توسط آن به شبکه اینترنت و نیز شبکه تلفن متصل می شوند.

افراد به آسانی  می توانند از طریق مشاوره تلفنی رایگان با موبایل به مشاور مورد نظر خود متصل شده و نیازها و مشکلات خود را با مشاور مورد نظر در میان بگذارند.

درمان مشکلات  روانشناسی با مشاوره تلفنی

یکی از مشکلاتی که افراد می توانند از طریق مشاوره تلفنی رایگان با موبایل برای حل آن اقدام کنند مشکلات روانی و شخصیتی است.

مشاوره تلفنی روانشناسی رایگان امروزه مشکلات و اختلالات شخصیتی و  افراد بسیار زیادی را درگیر خود نموده و مشکلات زیادی را برای خودشان و همچنین برای افرادی که با آنها زندگی می‌کنند به وجود اورده است.

برای درمان و شناخت بهتر این اختلالات راه‌ های گوناگون وجود دارد.

از مواردی که مشاوره تلفنی رایگان با استفاده از موبایل می تواند انرا به صورت تلفنی  حل نماید  مشکلات استرس و اضطراب در دنیای کنونی است.

استرس و اضطراب، باعث می شود افراد جوان و نوجوانی که درگیر تحصیل و پیدا کردن شغل هستند تا افراد پیر که بازنشسته شده اند و زندگی را به تنهایی می گذرانند،

دچار نگرانی و پریشانی احوالشان شود.در واقع این یکی از اختلالات بسیار مهم و بزرگ در زندگی کنونی افراد است.

مشاوره روانشناسی تلفنی

  درمان افسردگی، کنترل استرس،کنترل شخص ……؟

 روانشناس کسی است که رفتار، شخصیت، ، یادگیری و انگیزش را در انسان به شکل حرفه ای مورد بررسی قرار می دهد. روانشناس از یک سو  رابطه بین عملکرد مغز و رفتار را مورد بررسی قرار می دهد

از طرف  دیگر ارتباط بین محیط ورفتار . روانشناس رفتار، انگیزه ها، افکار و احساسات افراد را بررسی کرده و به آنها در کنترل و غلبه بر مشکلات شان کمک می کند

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909