خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی خانواده در قزوین

مشاوره تلفنی خانواده در قزوین

مشاوره تلفنی خانواده در قزوین حل کردن مشکلات خانوادگی با روش های زیر و تماس با مشاورین

1

صبر کنید تا عصبانی نباشید و درباره این مشکل بحث کنید. مشکلات خانوادگی می تواند بسیار دردناک باشد ، به خصوص در مورد اوقات خانواده محور ، مانند تعطیلات. اگر اعضای خانواده شما مشاجره می کنند ، صبر کردن تا زمانی که همه آرام باشند می تواند به شما کمک کند این استدلال را به یک دشمنی تمام عیار ادامه دهد.

وقتی هنوز احساس ناراحتی یا احساساتی می کنید ، درباره مشکل خانواده بحث نکنید. اگر حتی یک شب را صبر کنید ، احتمالاً شدت احساسات تا حدی فروکش می کند ، حتی اگر هنوز ناراضی هستید.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

انتظار به شما امکان می دهد به جای منطقی بودن ، به مسئله منطقی نزدیک شوید. اگر قدمی به عقب بردارید و به خودتان فرصت دهید تا قبل از پرداختن به این مسئله فکر کنید ، با این روش واکنشی برخورد نخواهید کرد.

نزدیک شدن به کسی وقتی عصبانی می شوید شدت وخیم بودن اوضاع را در حال حاضر سخت تر می کند. دلیلی ندارد که بتوانید صبر کنید تا فردا نظر خود را بیان کنید ، بنابراین انگیزه فوری خود را کنترل کنید.

اعتماد والدین خود به مرحله دوم برگردید

مرکز مشاوره تلفنی خانواده

2

مشاوره خانواده تلفنی در چالوس با مشکلات خانوادگی بصورت حضوری برخورد کنید. ما همه آنجا بوده ایم؛..

دلیل آن این است که از طریق ارتباطات نیز به راحتی می توان تفسیر کرد. شاید فکر نکنید که عصبانی به نظر می رسید ، اما ممکن است از متن به شخص دریافت کننده آن عصبانی شوید.

به جای ارسال متن ، تلفنی را بردارید یا بهتر بگوییم جلسه‌ای حضوری ترتیب دهید. ارتباطات الکترونیکی به معنای آن است که افراد سنگهای لمس زبان بدن را از دست می دهند ، که می تواند همدلی را منتقل کرده و از گفتگوی دردناک بکاهد.

مردم چیزهایی را از طریق ارتباطات الکترونیکی می گویند که هرگز به چهره شخص دیگری نمی گفتند ، که دلیل دیگری برای جلوگیری از آن است.

پدر و مادر خود را متقاعد کنید تا اجازه دهید به یک رویداد شب دیرهنگام بروید مرحله

مشاوره حضوری خانواده

3

تقصیر همه ، از جمله خود شما را بپذیرید. آنها می گویند ، شما می توانید دوستان خود را انتخاب کنید اما خانواده شما نیستند..

مشاوره تلفنی خانواده در قزوین دانستن اینکه اعضای خانواده عیب دارند  اما هنوز هم می توانید آنها را دوست داشته باشید ، اولین قدم در جهت رفع مشکلات دیرینه است. سعی کنید بفهمید که چرا آنها ممکن است عمل کنند یا فکر می کنند که راه خود را انجام می دهند ، زیرا این می تواند بازتابی از خود باشد نه شما.

اشتباهات خود را نیز بپذیرید. هنگامی که آن را سزاوار آن هستید سرزنش کنید. سعی کنید مسائل خانوادگی را به عنوان همه یا هیچ چیز معادلاتی که شخص در آن اشتباه است و شخص دیگری (شاید شما) درست باشد نبینید. درعوض ، سعی کنید مناطق خاکستری را درک کنید. تفاوت های ظریف مهیج است!

این می تواند شگفتی باشد که اولین کسی باشد که عذرخواهی می کند حتی اگر واقعاً فکر نکنید که کار اشتباهی انجام داده اید. مثلاً بگویید ، “می توانم ببینم شما ناراحت هستید ، و اگرچه این برای من نیز سخت بوده است ، متاسفم. من واقعاً می خواهم این مسئله را برطرف کنم ، بنابراین به من اطلاع دهید که چگونه می توانم این کار را انجام دهم. ” به این ترتیب اگر یکی از اعضای خانواده به ادامه دیوانگی بپردازید ، حداقل می توانید بگویید که شما از جاده بلند رفتید.

آسایش کسی که یک خواهر و برادر را گم کرده است قدم

مشاوره تلفنی خانواده شبانه روزی

4

از سرزنش خودداری کنید. هنگام صحبت با خانواده ، زبان خود را حفظ کنید. از استفاده از زبانی که باعث سرزنش هر یک از اعضای خانواده شما شده یا احساس منفی می کنید خودداری کنید. منفی یک چرخه شرور است.

این بدان معنی است که از کلمات داوری یا نام بردن از نام خانوادگی اجتناب کنید. یعنی اجتناب از سخنان متهم کننده ای که با لحنی عصبانی گفته می شود. سرزنش دیگران باعث می شود آنها دفاعی و مستعد مقابله با حمله شوند ، که این بحث را وخیم تر می کند.

مشاوره تلفنی خانواده در قزوین از لزوم “پیروزی” برهان در مورد مشکل خانواده خودداری کنید. درعوض ، سعی کنید بپذیرید که دو یا چند روش برای دیدن نکته وجود دارد. برای حل مسئله با هم برنامه ای تهیه کنید. سپس بر سازماندهی فعالیت هایی که می توانید در کنار هم تفریح ​​کنید ، تمرکز کنید و از هر کاری که می تواند به عنوان یک «محرک» باشد ، مجدداً مشکل خودداری کنید. طرف های جدید اعضای خانواده خود و روش های جدید ارتباط با آنها را کاوش کنید.

لحن و صدای خود را آرام و مدولار نگه دارید ، بلند و ناراحت نشوید. با آرامش و روشمند نکات خود را توضیح دهید ، اما با همدلی با شخص دیگر. همیشه سعی کنید خود را از اعضای خانواده قرار دهید. سعی کنید برای بهتر کردن روابط این استدلال با بیان نظرهای مصالحه مانند “من نظر شما را می بینم.”.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه