خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی خانواده با موبایل

مشاوره تلفنی خانواده با موبایل

مشاوره تلفنی خانواده با موبایل و مشاوره تلفنی  با موبایل مشاوره به عنوان یک روش  مهم برای کم کردن دغدغه ها و مشکلات افراد در زمینه های مختلف شود.

برای دریافت مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

در زمان گذشته استفاده از مشاوره چندان معمول نبود و افراد ترجیح می دادند تا خودشان به درمان مشکلات پرداخته و یا در نهایت ازافراد با تجربه برای مشاوره کمک می گرفتند.

مشاوره جنسی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره ازدواج تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تلفنی خانواده با موبایل اما امروزه با زیاد شدن اطلاعات و دانش افراد در رابطه با دانش مشاوره، کمک گرفتن از مشاوره هر روز در حال زیاد شدن است.

مشاوره تلفنی با موبایل رایگان

مشاوره می تواند به صورت های مختلفی انجام شود تا بتوان مشکلات  و نیازهای افراد مختلف را در زمینه‌های مختلف برطرف نماید.

یکی از شیوه هایی که توسط مرکز مشاوره ما برای افرادی که نمی توانند به صورت حضوری در مراکز باشند، ایجاد کرده است مشاوره تلفنی با موبایل است. امروزه  بیشتر افراد تلفن همراه دارند و به آسانی توسط  آن به شبکه اینترنت و شبکه تلفن وصل می باشد.

افراد به آسانی  می توانند از طریق مشاوره تلفنی با موبایل به مشاور مورد نظر خود وصل شده و دغدغه ها و مشکلات خود را با  مشاور مورد نظر در میان بگذارند

درمان مشکلات با مشاوره تلفنی

مشکلات شخصیتی یکی از مشکلاتی است  که افراد می توانند از طریق مشاوره تلفنی با موبایل برای حل آن اقدام کنند.

امروزه  اختلالات و مشکلات شخصیتی، افراد زیادی را درگیر کرده و  مشکلات زیادی را برای خودشان و حتی برای افرادی که با آنها زندگی می‌کنند و در ارتباط هستند به وجود اورده است. برای درمان وبررسی بهتر این اختلالات روش های مختلفی  وجود دارد.

به عنوان مثال شما می توانید با مشاوره تلفنی، تست های روانشناسی شخصیتی را انجام دهید  و بعد از پاسخ دادن به تست های روانشناسی،  می توانید به شناخت  بهتر خود توسط تجزیه و تحلیل مشاور خود  دست یابید.

از دیگر مواردی  که مشاوره تلفنی  با استفاده از موبایل می تواند برای حل آن صورت گیرد مشکلات مربوط به  استرس و اضطراب در دنیای کنونی است.

استرس و اضطراب از افراد نوجوان و جوانی  که مشغول تحصیل و پیدا کردن شغل مناسب برای خود  هستند تا افراد پیری که بازنشسته شده اند و زندگی را به تنهایی می گذرانند در بر میگیرد.

در واقع این یکی از اختلالات خیلی مهم و بزرگ در زندگی کنونی افراد است.

مزیت ها و معایب مشاوره تلفنی

در روش مشاوره تلفنی افراد زمان بسیاراندکی‌ را برای انجام مشاوره با مشاور خود صرف می کنند اما نکته مهم اینجاست که در مشاوره های حضوری و رو در رو شناخت بسیار مناسبی از فرد مقابل صورت می‌گیرد.

اما باید این را در نظر گرفت که  کسانی که امکان مشاوره حضوری ندارند مشاوره تلفنی می‌تواند بسیار مفید باشد.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه