خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی ازدواج در نوشهر

مشاوره تلفنی ازدواج در نوشهر

مشاوره تلفنی ازدواج در نوشهر چه چیزی باعث ایجاد یک ازدواج خوب و روابط می شود بعضی اوقات افراد و زوج ها می توانند در ازدواج / روابط خود احساس نارضایتی ، ناراضی و برآورده نکنند و نسبت به آنچه که دقیقاً نادرست است ، مطمئن نیستند

عوامل زیادی وجود دارد که در ایجاد رضایت از روابط زناشویی یا روابطی مانند ازدواج نقش دارند. عشق ، تعهد ، اعتماد به نفس ، زمان ، توجه ، ارتباط خوب از جمله گوش دادن ، مشارکت ، تحمل ، صبر ، صراحت ، صداقت ، احترام ، اشتراك ، ملاحظه ، سخاوت ، آمادگي /

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

توانايي سازش ، مديريت سازنده اختلافات / استدلال ، تمايل به ديدن شخص ديگر دیدگاه ، توانایی و آمادگی برای بخشش / عذرخواهی ، سرگرمی. لیست ساده و واضح است ، اما برای افراد / زوج ها بسیار دشوار است که هنگام بروز مشکلات و یا هنگام جدا شدن ، ازدواج / رابطه خود را به یک رضایت بخش بازگرداند.

مشاوره تلفنی ازدواج در کرج  بسیاری از زمینه های نزدیکی وجود دارد که می تواند یک رابطه / ازدواج را تقویت کند ، به آن کمک کند تا قوی بماند و به آن کمک کند تا وقتی فاصله گرفته / دشوار شده است ، به مسیر خود برگردد. بعضی اوقات زوج ها احساس می کنند که مسائل بین آنها درست نیست ، آنها تعجب می کنند چه اشتباهی است و چه کاری می توانند انجام دهند؟

مرکز مشاوره تلفنی ازدواج

چهار زمینه نزدیکی زیر می تواند به شما در راهنمایی یک زوج در ارزیابی چگونگی رابطه آنها کمک کند و همچنین می تواند یک زوج را راهنمایی کند که چگونه نزدیک تر شوند و روابط خود را در هنگام بروز مشکل یا بهتر شدن روابطشان بهتر کنند یا اینکه از یکدیگر فاصله گرفته اند.

                      مناطق نزدیکی

انجام کارها با هم نزدیک بودن جسمی

نزدیک بودن عاطفی نزدیک بودن جنسی

مشاوره تلفنی ازدواج در نوشهر هیچ یک از چهار زمینه فوق از یکدیگر مهمتر نیستند اما هر یک می توانند به پیشرفت دیگری در منطقه دیگری کمک کنند و در کنار هم آنها می توانند به یک رابطه رضایت بخش تر ، نزدیکتر ، صمیمی تر کمک کنند.

انجام کارها با هم

مهم است که زوجین وقت خود را در کنار هم گذرانند. با زندگی پر مشغله ، بسیاری از تعهدات و فرزندان برای مراقبت از زوجین می توانند خود را با زمان بسیار کمی برای یکدیگر پیدا کنند. گذراندن وقت منظم در کنار هم ، خرید ، غذاخوری در خارج از خانه ، رفتن به سینما ، پیاده روی ، شنا ، درگیری در ورزش ، ورزش ، ورزش مشترک ، سرگرمی و تعطیلات می تواند به زوجین کمک کند تا به هم نزدیکتر شوند و زمان بیشتری برای صحبت کردن داشته باشند و به همین دلیل بهتر یکدیگر را بشناسند.

مشاوره حضوری ازدواج

نزدیکی جسمی

مهم است که یک زن و شوهر از نظر جسمی نزدیک باشند. این می تواند شامل تماس چشمی ، نگه داشتن دست ، بغل کردن ، نشستن در کنار هم ، ماساژ دادن یکدیگر باشد. فرصت های بیشتر برای نزدیکی جسمی ، حس نزدیکی و صمیمیت یک زوج را تقویت می کند. برای زوجین مهم است که آگاه باشند که برخی افراد نسبت به دیگران تظاهرات جسمی دارند و از این رو مهم است که سعی کنید درک کنید که همسر یا شریک زندگی شما چقدر راحت و راحت است و آن را از آنجا می گیرید.

نزدیکی عاطفی

مشاوره تلفنی ازدواج در نوشهر نزدیکی عاطفی به زوجین کمک می کند تا عمیق تر یکدیگر را بشناسند و درک کنند و همچنین همدلی و همدلی با یکدیگر داشته باشند. این شامل باز بودن با یکدیگر در مورد احساسات ، افکار ، عقاید ، ارزشها ، امیدها ، نگرانی ها ، ترس ها ، رویاها و جاه طلبی هاست. گوش دادن دقیق باعث ایجاد نزدیکی عاطفی می شود که هر دو فرد به منظور اینکه با همسر یا شریک زندگی خود بیشتر آشنا شوند و به جای عدم اختلاف ، قضاوت کنند ، سرزنش کنند و مورد انتقاد همسر / شریک زندگی خود قرار دهند ، باعث نزدیکی عاطفی می شود.

نزدیکی جنسی

مهم این است که هر دو نفر از روابط جنسی زوج خود راضی هستند و احساس می کنند در صورت لزوم می توانند رابطه جنسی خود را با شخص دیگر مطرح کرده و مورد بحث قرار دهند. بعضی اوقات زوجین می توانند نسبت به دفعات فعالیت جنسی خود بسیار نگران باشند. تا زمانی که هر دو نفر از فراوانی و ماهیت فعالیت جنسی خود راضی باشند ، دیگر نیازی به نگرانی آنها نیست و یا رابطه جنسی خود را با مواردی که در رسانه ها به تصویر کشیده شده و یا مواردی که دیگران از آشنایی خود به تصویر کشیده اند ، مقایسه کرد. می تواند در تضاد با واقعیت باشد.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه