خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی و مشاوره تحصیلی می تواند  اطلاعات لازم برای افزایش موفقیت تحصیلی  را ارائه دهد.

برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان با ما تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تحصیلی تلفنی
مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی برای دانشجویان و دانش اموزان مفید است.مخصوصا افرادی که میخواهند در کنکور موفق شوند و وارد دانشگاه شوند، می توانند بهره فراوانی  از مشاوره تحصیلی ببرند.

مشاوره ی تحصیلی به دلیل نقش مهمی که در موفقیت یا شکست دانش آموزان و دانشجویان در مسیر تحصیلی و شغلی خود دارد، دارای اهمیت بسیار بالایی در بین والدین و فرزندانشان دارد.

بطور کلی از وظایف مشاور تحصیلی  می توان به این موارد اشاره کرد: هدایت تحصیلی، آموزش مهارت های مطالعه و یادگیری، برطرف کردن مشکلات افت تحصیلی، استرس و اضطراب امتحانات،

از بین بردن رفتارهای نابهنجار، ارائه راهکار برای حل مشکلات روحی و روانی و در نهایت هموار کردن مسیر دانش آموزان برای موفقیت در تحصیلات بویژه قبولی در رشته ی مورد علاقه در دانشگاههای خوب کشور.

  • مسئولیت های اصلی

مشاوران تحصیلی دانش آموزان را برای درس خواندن بیشتر ترغیب می کنند، و تلاش می کنند با ورود به مشکلات شخصی و درسی دانش آموزان، از آنها حمایت کرده و در حل این مشکلات به آنها کمک کنند.

بیشتر مشاوران تحصیلی که در مدارس مشغول به کار هستند ، با مسئولان و مدیران مدرسه، دبیران ، خانواده و روانشناسان در ارتباط هستند.

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

تلاش می کنند از پیشنهادات  و مشاوره های آنان، در پیشرفت بیشتر دانش آموزان کمک کنند.مشاوران تحصیلی، تلاش می کنند به دانش آموزان کمک کنند تا در کلاس درس فعالیت و تمرکز بیشتری داشته باشند.

موفق عمل کنند. رایج ترین مشکلات دانش آموزان  می توان به  اضطراب و استرس، مسائل شخصی، مشکل در درس خواندن ، غلبه بر استرس و مشکلات عاطفی گوناگون است.

نقش مشاوره تحصیلی در انتخاب رشته

 متأسفانه آمار ها حاکی از آن است  که ابیشتر انتخاب هایی که دانش آموزان در رشته تحصیلی خود در مدرسه و همچنین در رشته دانشگاهی خود انجام می‌دهند.

بدون داشتن هیچگونه دلیل منطقی و اطلاعات مناسب است. ملاک هایی که دانش آموزان در این موارد برای انتخابهای خود برمی‌گزینند معیارهایی نامناسب و کاذب می باشد.

عملا بر اساس انتخابهای تلفین شده از سمت اطرافیان می باشد. به همین دلیل یک مشاور تحصیلی  حرفه ای، می تواند کمک کند تا دانش آموز در انتخاب رشته دانشگاهی، براساس  استعدادها و خواسته های خودعمل کند.

مشاوره تحصیلی برای جلوگیری از افت تحصیلی

بعضی از دانش آموزان به دلیل شرایط ویژه ای  که دارند بیشتراز بقیه دوستان خود در معرض افت تحصیلی هستند، شواهد و بررسی ها حاکی از آن است.

افت تحصیلی به عوامل بیرونی مانند خانواده، محل تحصیل و … هم مرتبط می‌شود، همچنین بعضی از علتها ، علل فردی هستند.

به خود شخص مربوط می شود، مانند انگیزه و روحیه  خود دانش آموز، نداشتن آشنایی با روش ها ی درست مطالعه و برنامه ریزی، علاقه مندی ها و استعدادها و…

مشاور تحصیلی برای این گروه از دانش آموزان نقش خیلی مهمی را ایفا می کند، او در جریان مشاوره تحصیلی علت افت ها ‌ تحصیلی و درس نخواندن و شکستهای بچه ها را فهمیده وبررسی می کند.

راهکارهای شایسته ای  را پیشنهاد  می دهد.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909