خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان

مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان

مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان و مشاوره تلفنی همان خدمات مشاوره حضوری را ارائه می دهد به جز اینکه از طریق تلفن انجام می شود.

برای دریافت مشاوره تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

در گذشته از این رسانه غالباً برای مداخله در بحران استفاده می شد. با این حال ، به نظر می رسد در موارد اخیر حتی در مواقع غیر بحرانی گشودن این نوع مشاوره حتی بیشتر است.

اگرچه ، مشاوره چهره به چهره هنوز رایج ترین شکل مشاوره محسوب می شود ، مشاوره تلفنی مزایای خاصی را ارائه می دهد که می تواند آن را برای برخی از گزینه های مناسب تر کند.

مشاوره تحصیلی تلفنی برخلاف برخی از راهنماها که توسط داوطلبان اداره می شود ، یک مرکز مشاوره مشاوره رایگان است که توسط مشاوران متخصص و مجرب اداره می شود. این سرویس گمنامی دو طرفه را ارائه می دهد ، به این معنی که هویت مشاور و تماس گیرنده ناشناس باقی می مانند.

ما درک می کنیم که دستیابی و به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود با شخصی از طریق تلفن آسان نیست ، به خصوص وقتی با آنها آشنا نیستید.

مشاوره تحصیلی تلفنی

ما قدردانی می کنیم از تلاشی که شما باید در این مرحله اول به سمت رشد و پیشرفت برداشته باشید و درک کنیم که ممکن است دلهره هایی در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات حساس وجود داشته باشد یا اینکه انجام این کار بی خطر است.

شماره مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان

به همین دلیل ، مشاوران ما وقتی برای اولین بار با ما در ارتباط هستند ، وقت خود را برای توضیح سیاست محرمانه بودن در مشاوره تحصیلی تلفنی  رایگان توضیح می دهند. اثربخشی فرآیند مشاوره به اعتماد به نفس بین مشاور و تماس گیرنده بستگی دارد.

هرگونه اطلاعاتی که به اشتراک می گذارید بین شما و مشاوران در مشاوره تحصیلی تلفنی  کاملاً محرمانه باقی بماند ، به جز در مواردی که خطر آسیب رساندن به خود یا دیگران وجود دارد.

روند مشاوره ، تدریجی است که مستلزم مکالمه عمیق با یک مشاور است که وقت خود را برای درک کامل نگرانی شما خواهد گرفت. اگرچه روند مشاوره سریع نیست ، اما شما از حمایت و مراقبت مستمر ما در طی این فرآیند اطمینان دارید.

مشاوره یک فعالیت مشترک است. بنابراین ، نقش شما در شناسایی و درک مسئله و یافتن راه حل هایی برای رفع آنها بسیار مهم است.

بسته به نگرانی خاص شما و میزان پریشانی شما در نتیجه ، مشاوران ما برای آموزش مهارت های خاص و تکنیک های خاص به شما آموزش می دهند تا به شما در مدیریت بهتر پریشانی کمک کنند.

راه حل های تحصیلی….

در طی فرایند ، ممکن است پیشنهادها یا تکالیف یا کارهایی انجام شود تا شما را قادر به حرکت به سمت یک راه حل کنید. این وظایف ممکن است فعالیتهایی را برای کمک به درون گرایی ، تأمل ، اولویت بندی یا تعیین هدف ، با هدف حرکت مداوم به سمت دستیابی به اهداف مشخص داشته باشد.

با پیشرفت جلسات ، مشاوران شرح مفصلی درباره نحوه انجام کار خود نگه می دارند و مدتی را در برنامه ریزی دوره جلسات آینده با شما می گذرانند. پس از رسیدن به هدف مورد نظر ، روند مشاوره ممکن است برای زمان به پایان برسد. با این وجود بسته به نیاز شما به آن ممکن است در هر نقطه از سر گرفته شود.

مشاوره تحصیلی آنلاین تلاش دارد تا با ارائه خدمات باکیفیت و اخلاقی و حرفه ای ارائه دهد. و نهایت دقت برای اطمینان از اینکه تجربه شما لذت بخش است ، خواهد بود. از این رو گرفتن تلفن و تماس با ما می تواند اولین قدم برای کمک به خودتان در بهتر شدن باشد.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909