خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره بیماری ذهنی تلفنی

مشاوره پوست تلفنی در تهران

مشاوره بیماری ذهنی تلفنی اختلالات روانی

•بسیاری از اختلالات روانی مختلف ، با ارائه های مختلف وجود دارد. آنها معمولاً با ترکیبی از افکار غیر طبیعی ، ادراک ، احساسات ، رفتار و روابط با دیگران مشخص می شوند.

•اختلالات روانی عبارتند از: افسردگی ، اختلال دو قطبی ، اسکیزوفرنی و سایر روانپزشکان ، زوال عقل و اختلالات رشدی از جمله اوتیسم.

•راهکارهای موثری برای جلوگیری از اختلالات روانی مانند افسردگی وجود دارد.

•درمانهای موثری برای اختلالات روانی و راههای کاهش درد و رنج ناشی از آنها وجود دارد.

•دسترسی به مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی قادر به ارائه خدمات درمانی و پشتیبانی اجتماعی مهم است.

برای دریافت مشاوره تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

بار اختلالات روانی با تأثیرات قابل توجهی بر سلامتی و پیامدهای مهم اجتماعی ، حقوق بشر و پیامدهای اقتصادی در همه کشورهای جهان رو به رشد است.

مشاوره بیماری ذهنی رایگان

افسردگی

مشاوره وسواس فکری  افسردگی یک اختلال روانی شایع و یکی از دلایل اصلی ناتوانی در سراسر جهان است. در سطح جهان ، تخمین زده می شود 264 میلیون نفر از افسردگی رنج می برند. 1 زنان بیشتر از مردان مبتلا هستند.

افسردگی با ناراحتی ، از دست دادن علاقه یا لذت ، احساس گناه یا کم ارزش بودن ، خواب آشفته یا اشتها ، خستگی و تمرکز ضعیف مشخص می شود. افراد مبتلا به افسردگی نیز ممکن است شکایات جسمی متعددی داشته باشند و علت بدنی ظاهری نداشته باشند. افسردگی می تواند طولانی مدت یا عود کننده باشد ، به طور قابل ملاحظه ای توانایی افراد را در کارکردن در محل کار یا مدرسه و مقابله با زندگی روزمره مختل می کند. در شدیدترین حالت ، افسردگی می تواند منجر به خودکشی شود.

برنامه های پیشگیری برای کاهش افسردگی ، برای کودکان (به عنوان مثال از طریق حمایت و پشتیبانی روانی در پی آزار جسمی و جنسی) و بزرگسالان (به عنوان مثال از طریق کمک های روانی- اجتماعی پس از وقوع بلایا و درگیری ها) نشان داده شده است.

مشاوره بیماری ذهنی آنلاین

درمان های موثری نیز وجود دارد. افسردگی خفیف تا متوسط ​​با درمانهای گفتگو مانند درمان شناختی رفتاری یا روان درمانی قابل درمان است. داروهای ضد افسردگی می توانند نوعی درمان مؤثر برای افسردگی متوسط ​​تا شدید باشند اما اولین مورد برای موارد افسردگی خفیف نیستند. آنها نباید برای درمان افسردگی در کودکان استفاده شوند و اولین خط درمان در بزرگسالان نیستند که از بین آنها باید با احتیاط استفاده شود.

مشاوره بیماری ذهنی تلفنی مدیریت افسردگی باید شامل جنبه های روانی اجتماعی از جمله شناسایی عوامل استرس زا ، از جمله مشکلات مالی ، مشکلات در کار یا سوء استفاده جسمی یا روانی و منابع پشتیبانی مانند اعضای خانواده و دوستان باشد. حفظ یا فعال سازی مجدد شبکه های اجتماعی و فعالیت های اجتماعی از اهمیت برخوردار است.

اختلال دوقطبی

این اختلال حدود 45 میلیون نفر در سراسر جهان 1 را درگیر می کند . به طور معمول شامل اپیزودهای افسردگی و افسردگی است. قسمت های جنون شامل حال و هوای بالا یا تحریک پذیر ، فعالیت بیش از حد ، گفتار سریع ، احساس عزت نفس و کاهش نیاز به خواب است. افرادی که حملات جنون دارند اما قسمت افسردگی را تجربه نمی کنند نیز به عنوان اختلال دو قطبی طبقه بندی می شوند.

مرکز مشاوره بیماری ذهنی

درمانهای موثری برای معالجه فاز حاد اختلال دو قطبی و جلوگیری از عود وجود دارد. اینها داروهایی هستند که روحیه را تثبیت می کنند. حمایت روانی از مؤلفه های مهم درمان است.

اسکیزوفرنی و سایر روانپزشکان

اسکیزوفرنی یک اختلال روانی شدید است، مؤثر از 20 میلیون نفر در سراسر جهان 1 . روان پریشی ها ، از جمله اسکیزوفرنی ، با تحریف در تفکر ، ادراک ، احساسات ، زبان ، احساس خود و رفتار مشخص می شوند. تجربیات روانی رایج شامل توهم (شنیدن ، دیدن یا احساس چیزهایی که در آن وجود ندارند) و توهم (باورهای غلط ثابت یا سوء ظن هایی که حتی در صورت وجود شواهد برعکس نیز محکم وجود دارد) وجود دارد. این اختلال می تواند برای افراد آسیب دیده کار یا مطالعه عادی را دشوار کند.

مشاوره بیماری ذهنی تلفنی و تبعیض می تواند منجر به عدم دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی شود. علاوه بر این ، مبتلایان به روانپریشی در معرض خطر قرار گرفتن در معرض نقض حقوق بشر ، مانند حبس طولانی مدت در موسسات هستند.

اسکیزوفرنی به طور معمول در اواخر بزرگسالی یا اوایل بزرگسالی شروع می شود. درمان با داروها و حمایت روانی- اجتماعی مؤثر است. با برخورداری از درمان و پشتیبانی اجتماعی ، افراد مبتلا می توانند زندگی مثمر ثمر داشته و در جامعه ادغام شوند. تسهیل زندگی مساعدت شده ، مسکن حمایت شده و اشتغال حمایت شده می تواند به عنوان پایه ای عمل شود که افراد دارای اختلالات روانی شدید از جمله اسکیزوفرنی بتوانند به اهداف بهبودی بی شماری برسند زیرا اغلب در بدست آوردن یا حفظ مکانی برای زندگی و اشتغال عادی مشکل دارند.

مشاوره بیماری ذهنی حضوری

دمانس

در سراسر جهان ، تقریباً 50 میلیون نفر مبتلا به زوال عقل هستند. دمانس معمولاً ماهیتی مزمن یا پیشرونده دارد که در آن وخامت عملکرد شناختی (یعنی توانایی پردازش فکر) فراتر از آنچه که از پیری طبیعی انتظار می رود وجود دارد. بر حافظه ، تفکر ، جهت گیری ، درک مطلب ، محاسبه ، ظرفیت یادگیری ، زبان و قضاوت تأثیر می گذارد. اختلال در عملکرد شناختی معمولاً همراه با بدتر شدن در کنترل عاطفی ، رفتارهای اجتماعی یا انگیزش است و گاه به آن مقدم می شود.

دمانس ناشی از انواع بیماری ها و صدماتی است که بر مغز تأثیر می گذارد ، مانند بیماری آلزایمر یا سکته مغزی.

مشاوره بیماری ذهنی تلفنی اگرچه در حال حاضر هیچ درمانی برای درمان زوال عقل یا تغییر مسیر پیشرفت آن وجود ندارد ، بسیاری از درمانها در مراحل مختلف آزمایشات بالینی قرار دارند. با این وجود اقدامات بسیاری برای حمایت و بهبود زندگی افراد مبتلا به زوال عقل و مراقبان و خانواده های آنها انجام می شود.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه