خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره بلوغ دختر تلفنی

مشاوره بلوغ دختر تلفنی

مشاوره بلوغ دختر تلفنی رشد جسمی در دختران: در دوران بلوغ چه انتظاری باید داشته باشد

بلوغ اغلب زودتر از چیزی که والدین فکر می کنند شروع می شود – به خصوص در دختران. * شما می توانید با آموختن در مورد این تغییرات و شروع گفتگوهای زود هنگام ، به دخترتان کمک کنید تا در این مسیر حرکت کند.

مشاوره درمان جوش صورت در اینجا یک بررسی اجمالی از تغییرات عمده جسمی که دختران هنگام بلوغ می توانند انتظار داشته باشند وجود دارد:

موی بدن

موهای درشت در ناحیه تناسلی ، زیر بازوها و روی پاها شروع به رشد می کنند. در بعضی از دختران (حدود 15٪) ، موهای چرکی ممکن است اولین علامت بلوغ باشد- قبل از شروع جوانه زدن ظاهر می شود.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

تخلیه واژن

برخی از دختران مقدار کمی تا متوسط ​​ترشحات واژن واضح و سفید را تجربه می کنند که حدود 6 تا 12 ماه قبل از اولین دوره آنها شروع می شود. این یک پاسخ طبیعی به مقادیر رو به رشد هورمون استروژن در بدن است. 

دوره ها

باید تأکید داشت که دوره ها یک بخش عادی از رشد هستند. دختران جوان باید بدانند که اشکالی ندارد که در مورد دوره ها صحبت کنید و در مورد آنها سؤال کنید. برخی از جوانان با توجه به اینکه می تواند به طور غیر منتظره اتفاق بیفتد ممکن است در مورد نحوه اداره دوره اول خود دچار اضطراب شوند. تهیه لوازم (پد ، تامپون و پانتیلنر) برای قفل کودک یا کوله پشتی فرزند شما و بررسی منابع در مدرسه از جمله پرستار مدرسه می تواند در رفع این نگرانی کمک کند.

مرکز مشاوره بلوغ دختر

مشاوره بلوغ در نوجوانان در حالی که برخی از دختران با اولین دوره خون خود ، دارای خون قرمز روشن خواهند بود ، دختران دیگر ممکن است فقط با ترشحات قهوه ای قرمز دیده شوند – هر دو طبیعی هستند! در حالی که برخی از افراد یک بار در ماه پریود می شوند ، ممکن است دوره ها در چند سال اول نامنظم باشند زیرا بدن با تغییرات سریع فیزیولوژیکی سازگار می شود. همچنین ، چرخه های عادی دوره ها می توانند به اندازه 21 روز یا 35 روز کوتاه باشند … بنابراین حتی افرادی که دارای چرخه معمولی هستند ، ممکن است هر ماه یک دوره نداشته باشند!

مشاوره بلوغ دختر تلفنی گرفتگی شکم یا درد با پریود نیز متداول است. برای اکثر افراد ، ایبوپروفن یا ناپروکسن که در صورت نیاز استفاده می شود بهترین داروها برای کمک به گرفتگی های دوره ای است. اگر گرفتگی قاعدگی شدید است و باعث می شود کودک شما مدرسه را از دست ندهد ، در مورد گزینه های دیگر با پزشک متخصص اطفال خود صحبت کنید.

افزایش قد

بیشتر دختران در سن کمتری نسبت به پسران ، رشد خود را دارند. سریعترین سرعت رشد قد معمولاً در دختران بین شروع جوانه های سینه و حدود 6 ماه قبل از شروع دوره آنها رخ می دهد. هنگامی که یک دختر دوره اول خود را پشت سر گذاشت ، رشد او در حال حاضر کند شده است. اکثر دختران بعد از گذشت دوره خود 1-2 اینچ دیگر رشد می کنند ، اما افزایش قد فراتر از آن کمتر متداول است.

مشاوره بلوغ دختر تلفنی رایگان

سایر تغییرات متداول

بسیاری از جوانان در دوران بلوغ به آکنه مبتلا می شوند. این می تواند به تغییرات سطح هورمون در این مدت مرتبط باشد. عرق کردن زیر بغل و افزایش بوی بدن نیز تغییراتی عادی است و به همین دلیل بیشتر دختران در شروع بلوغ استفاده از دئودورانت ها و / یا ضد عرق ها را شروع می کنند. با ایجاد روغن و عرق بیشتر توسط پوست ، دختران در این سن ممکن است بیشتر بخواهند موهای خود را دوش بگیرند یا شامپو کنند.

مشاوره بلوغ دختر تلفنی به مناسبت ، دختران بلوغ را خیلی زود یا خیلی دیر شروع می کنند . اگر قبل از سن 8 سالگی دختر خود را مشاهده کردید ، با پزشک متخصص اطفال خود تماس بگیرید ، به همین ترتیب اگر در سن 13 سالگی هیچ تغییری در بلوغ در دخترتان ایجاد نکرد ، با متخصص کودک خود تماس بگیرید.

.

مشاوره بلوغ دختر آنلاین

بلوغ زودرس در کودکانی دیده می شود که به عنوان نوزادان بسیار کوچک به دنیا آمده اند (که در دوره حاملگی نامیده می شوند کوچک هستند) و ما کاملاً نمی فهمیم که چرا این اتفاق می افتد. چاقی نیز یک عامل خطر برای بلوغ زودرس است ، تا حدودی به دلیل اینکه چربی بدن در نحوه پردازش بدن هورمون هایی مانند استروژن نقش دارد. 

به طور کلی ، اطلاعات و تحقیقات بیشتری در این زمینه مورد نیاز است تا بتوانیم این الگوهای و دلایل احتمالی آنها را کاملاً درک کنیم.

با افزایش قد جوانی ، افزایش وزن طبیعی است. افزایش مقادیر استروژن در بدن نیز باعث می شود که چربی در باسن و سینه ها رسوب کند ، و با گذشت بلوغ ، درصد کلی چربی بدن در دختران افزایش می یابد. افزایش وزن که بیش از حد انتظار در دوران بلوغ است ، می تواند دلیلی برای نگرانی باشد..  وقتی در مورد سبک زندگی سالم و افزایش وزن فکر می کنید ، به یاد داشته باشید که عاداتی مانند فعالیت بدنی و تغذیه سالم خیلی زود رشد می کنند – همین امر به پیشرفت ترجیحات غذایی ناسالم و زمان زیاد صفحه نمایش می انجامد . از پزشک متخصص اطفال خود بخواهید در مورد چگونگی ترکیب عادات سالم در کارهای روزمره خانواده خود ایده های خود را بخوانید

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه