خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره اعتیاد رایگان

مشاوره اعتیاد رایگان

مشاوره اعتیاد رایگان نقش مشاور در بهبود

مشاوران سوء مصرف مواد برای افرادی که از اختلالات خوردن ، مشکلات مواد مخدر و الکل ، اعتیاد به قمار و سایر موارد رفتاری استفاده می کنند ، یک سیستم پشتیبانی لازم را فراهم می کنند.

مشاوران با ایجاد رابطه ای که با اعتماد به نفس با بیمارانشان بنا شده است ، پشتیبانی ، منابع و راهنمایی هایی را برای قضاوت در اختیار شما قرار می دهند که بیماران می توانند در مسیر بهبود اعتیاد از آنها استفاده کنند.

مشاوره اعتیاد تلفنی رایگان مشاوران این حوزه به معتادان با مشکلات بحرانی و طولانی مدت مدیریت ، که می تواند از مداخلات فوری پزشکی باشد ، کمک می کنند تا از آنها در مدیریت طولانی مدت بهبودی خود کمک کنند.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

ایجاد یک اتحاد درمانی با بیماران

تصمیم به دنبال معالجه برای اعتیاد کار آسانی نیست و اعتماد بسیار زیادی بین بیماران و مشاوران آنها دارد. به همین ترتیب ، مشاوران باید مراقب ایجاد پیوند محکم با بیماران خود باشند ، که به عنوان یک اتحاد درمانی شناخته می شود.

اتحاد درمانی ، اعتمادی است که بیماران نسبت به مشاوران خود دارند و به آنها امکان می دهند مشکلات خود را مرتباً آسیب پذیر نشان دهند و با هم کار کنند. اتحادهای قوی مانند این اطمینان می دهد که بیماران مشاوران خود را قابل اعتماد می دانند ، و می دانند که بهترین منافع آنها در خط مقدم است. این امر به مشاوران و بیماران اجازه می دهد تا حتی در این هنگام با هم همکاری کنند. 1

مشاوره اعتیاد شبانه روزی

در حالی که این اعتماد به پیشرفت زمان می طلبد ، در نهایت بیماران باید در طی جلسات احساس راحتی کنند که بتوانند راحت صحبت کنند ، بعد از قرار ملاقات احساس تسکین کنند و تمایل به بازگشت داشته باشند.

از طریق اتحادهای درمانی قوی می توان نتیجه گرفت

•اطمینان از اینکه بیماران بدانند شما به بهزیستی آنها علاقه مندید

•توجه در طول جلسات

•به بیماران اطلاع دهید که می توانید با مشکلات آنها همدلی کنید

•درک و برقراری ارتباط با موضوعات اساسی در بازیابی

اتحادهای درمانی عامل اصلی برای بهبود اعتیاد است. با ایجاد محیطی که در آن بیماران احساس راحتی می کنند و از بحث در مورد مشکلات خود استقبال می کنند ، مشاوران می توانند در راه بهبودی به مشتریان خود بهتر کمک کنند.

مرکز مشاوره اعتیاد رایگان

ترمیم بیمار را تشویق کنید

بازیابی از اعتیاد کاری دشوار است ، زیرا بسیاری از افراد مبتلا به وابستگی به الکل یا مواد مخدر نتوانند الگوهای سوء استفاده خود را بشناسند ، یا احساسات مبهم از جستجوی معالجه داشته باشند. در درمان سوء مصرف مواد ، انگیزه بیمار برای تغییر اغلب باعث ناامیدی می شود ، زیرا مشاوران کنترل کمی بر تمایل بیمار برای تغییر دارند.

جامعه مشاوره با توانمندسازی مشاور برای استخدام و تقویت انگیزه و یافتن سبکی که به بهترین نحو پاسخگوی نیاز مشتری باشد ، در حال بازنگری رویکردهای فعلی انگیزه است.

اگرچه در نهایت تغییر در دست بیمار است ، مشاوران می توانند سبک خود را تکمیل کنند تا به تقویت انگیزه مشتری در هر مرحله از بهبود خود کمک کند. نقش مشاور خیلی فراتر از گوش دادن ، آموزش و ارائه مشاوره است.

درعوض ، مسئولیت مشاور برای کمک به بیماران در شناخت رفتارهای مشکل ساز و کمک به راهنمایی آنها در بهبودی ، و توانمندسازی آنها در انجام اقدامات و تغییر این رفتارها است.

به بیماران کمک کنید تا یک برنامه پیشگیری از عود داشته باشند

مشاوره اعتیاد آنلاین رایگان

ماهیت مزمن اعتیاد تضمین می کند که درصد زیادی از کسانی که تشخیص داده می شوند در برخی از نقاط در طول بهبودی خود عود کنند. برخی مطالعات حاکی از آن است که حدود 40-60 درصد از معتادان در بعضی از موارد در طول زندگی خود عود می کنند ، این بیماری در بسیاری از بیماریهای فهمیده مانند دیابت ، آسم و فشار خون بالا اتفاق می افتد. در عوض ، این به عنوان یک نشانگر این است که باید اقدامات درمانی انجام شود تا به بیمار کمک کند.

هنگامی که تصمیم به دنبال درمان اعتیاد اتخاذ شد ، مهم است که بیماران به خوبی مجهز شوند تا در آینده عود نکنند. جلوگیری از عود بیش از حد به اراده نیاز دارد که هنگام بروز وسوسه ، “نه” بگویند ، و پیشگیری لازم است که در مراحل اولیه بهبودی آغاز شود. تدوین برنامه جامع پیشگیری از عود ، یک کار اساسی در نقش مشاور در بهبود اعتیاد است

برنامه ها متناسب با نیازهای هر بیمار تنظیم می شود ، اما عناصر اساسی شامل موارد زیر است:

•شرح مفصلی از تجربه بیمار در مورد سوء مصرف مواد از جمله عودهای قبلی

•علائم هشدار دهنده و راه هایی که بیماران بهتر می توانند آنها را مدیریت کنند

•لیست مفصلی از خانواده ، دوستان و مشاوران که می توانند به عنوان یک شبکه پشتیبانی استفاده شوند

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909