خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره آنلاین خانواده رایگان

مشاوره آنلاین خانواده رایگان

مشاوره آنلاین خانواده رایگان به عنوان مشاور ، با مشتریانی درگیر می شویم که عصبانی هستند و دل بسته اند و اغلب اوقات احساس شکست می کنند.

این احساس درد و از دست دادن غالباً در پزشکی قانونی تحقق می یابد که در آن من با والدینی که ناامید شده اند.

 برای بازگرداندن یک رابطه والد و کودک که به شدت آسیب دیده یا خارج از خانه است ، همکاری می کنیم. همچنین با کودکانی کار می کنیم که ادعا می کنند که آنها هرگز نمی خواهند دوباره با یکی از والدین خود ببینند یا صحبت کنند.

برای دریافت مشاوره تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

اینها والدینی نیستند که فرزندان خود را مورد آزار و اذیت قرار داده اند. آنها والدینی هستند که قبلاً آنچه را که می توان به عنوان یک رابطه خوب با فرزندانشان توصیف کرد – تا زمان جدایی یا طلاق – داشتند. من با خانواده هایی کار کرده ام که درگیری ها بیش از 10 سال قبل از درمان ادامه داشته است.

لازم به ذکر است که بسیاری از افراد در مشاغل کمک به این رابطه مشکل ساز پدر و مادر به “بیگانگی والدین” می گویند. در طی سالیان متمادی ، نامهای مختلفی در تلاش بوده است تا به این پدیده آسیب شناختی پس از طلاق نام ببخشد.

 اما حتی وقتی تصمیم گرفتیم که چه چیزی را صدا کنیم ، باید به این کودکان و مشاورانی که با آنها همکاری می کنیم ، کمک کنیم.

مشاوره آنلاین خانواده

مشاوره خانواده تلفنی شبانه روزی  اکثر مشاورانی که با کودکان یا خانواده کار می کنند ، شاهد این پویایی تا درجات مختلفی بوده اند. مقالات زیادی در مورد بیگانگی كودك وجود دارد ، اما هنوز بسیاری از مشاوران در مورد چگونگی برخورد مؤثر با این روابط پریشانی والدین و فرزند اختلاف نظر دارند.

نکات درمانی

مرحله اول: اولین قدم این است که از خود بپرسید که آیا شما مهارت و آموزش پیشرفته ای دارید تا با خانواده های مشغول گذار و درگیری مداوم همکاری کنید. اگر اینطور نیست ، اشکالی ندارد. مشاوره آنلاین خانواده رایگان این زمان مناسب برای مراجعه به همکارانی است که از کار در دادگاه راحت هستند.

مرحله دوم: در هنگام کار با والدینی که از هم جدا شده اند ، طلاق گرفته اند یا در وسط ارزیابی حضانت کودک قرار دارند ، مشاوران باید قبل از شروع درمان با فرزندانشان نسخه ای از دستورات دادگاه را درخواست کنند.

مشاوران باید بدانند كه بعضی از والدین “مطب درمانی” می كنند و به طور جدی به دنبال مشاور هستند كه آنچه را كه می خواهند بشنوند به شما بگوید نه لزوماً آنچه مفید است.

مشاوره تلفنی خانواده

برخی از مشتریان بالقوه در جستجوی یک مشاور برای هماهنگی با آنها و پیوستن به آنها در مورد اینکه همسر سابقشان چقدر بد است ، می شوند. مشاوران باید در نظر داشته باشند که عدم تماس با والدین دیگر کودک ممکن است موارد زیادی را مطرح کند

 (به عنوان مثال شکایات هیئت مدیره) ، به ویژه اگر والدینی که به دنبال معالجه برای کودک است در هر حکم دادگاه حق انجام این کار را ندارد. همچنین اطمینان حاصل کنید که قبل از مکالمه با مشاوران قبلی که با اعضای خانواده همکاری کرده اند ، کلیه نسخه های لازم را بدست آورید.

مرحله سوم: مشاورانی که با والدینی کار می کنند و فرزندان خود را به طور غیر منطقی رد می کنند ، مشاوره آنلاین خانواده رایگان باید در ادبیات آگاه باشند.

عدم شناخت و درمان فرزندان بیگانه و والدین آنها آسیب های عاطفی را برای کودک طولانی می کند و می تواند به کل سیستم خانواده آسیب برساند.

مرحله چهارم: به عنوان مشاور باید بدانید مشتری کیست. آیا شما با کودک ، کودک و والدین (والدین) یا یکی از والدین کار می کنید؟

مشاوره خانواده رایگان

درک این مسئله که مشتری در اداره شما چگونه به پایان رسید ، بسیار حیاتی است. علاوه بر این ، نقش شما باید واضح باشد. آیا شما به عنوان یک مشاور تعیین شده در دادگاه یا یک مشاور در دادگاه فعالیت می کنید؟

 بفهمید که در موارد بیگانگی کودک ، طرفهای دیگر – مانند سایر مشاوران ، وکلا یا هماهنگی های والدین – غالباً درگیر هستند.

مرحله پنجم: تعاریف خود را بشناسید ، اما با برچسب زدن از مشتریان خود کم نکنید. هنگام مکالمه با دیگر متخصصان ، قابل قبول است به والدینی که کودک از او به عنوان والدین “مورد علاقه” ترجیح می دهد ، استفاده کنید.

والدین “رد شده” یا والدینی “هدفمند” والدینی هستند که کودک آن را رد کرده یا از گذراندن وقت خودداری می کند. در هنگام کار با دادگاهها و بسته به صلاحیت آنها ، مشاوران ممکن است بخواهند از توضیحات رفتاری استفاده کنند نه برچسب های تشخیصی.

مشاوران باید به خاطر داشته باشند که روی رفتارهایی که می توان توصیف کرد ، تمرکز کنند. اگرچه بحث در مورد مفهوم مثلث ، دروازه بان ، هم ترازی پاتولوژیک یا بیگانگی غیرمنطقی با همکاران خود قابل قبول است ، اما استفاده از این اصطلاحات با مشتریان مفید نیست.

مشاوره حضوری خانواده

مرحله ششم: اگر واقعاً مشتری را ملاقات نکرده اید یا در تعامل والدین و فرزند شاهد نبودید ، تشخیص ندهید.

 به عنوان مثال ، اگر یکی از والدین به دنبال خدمات شما باشد و گزارش دهد که والدین دیگر کودک را بیگانه می دانند و خودشیفته و / یا مرز است ، شما نمی توانید آن والدین دیگر را به عنوان مرز معرفی کنید زیرا شما با آن والدین ملاقات نکرده اید یا شاهد نبودید.

کودکان هرگز والدین را که بیشترین وقت خود را می گذرانند ، مشاوره آنلاین خانواده رایگان به طور غیر منطقی رد نمی کنند. اولین مشاوران باید بدانند که زمان بیشتر لزوماً زمان با کیفیت برابر ندارد.

 با استفاده از قضاوت بالینی سریع ، به راحتی می توان نتیجه گرفت که کودکی با والدینی که بیشترین ملاقات را می شناسد ، شناسایی می شود.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه