خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره آزمون آیلتس آنلاین

مشاوره آزمون آیلتس آنلاین

مشاوره آزمون آیلتس آنلاین برای شروع ، من چالش های مشترک را در سه مرحله اصلی تهیه آیلتس ساده می کنم. سپس من شما را با روش گام به گام در مورد آمادگی آیلتس ، از جمله نحوه شروع کار ، درک عمیق از امتحان و استراتژی برای بهبود مهارت هایتان دنبال می کنم.

با پیشرفت در این مقاله ، به برخی از بهترین منابع رایگان آیلتس و مواد در اطراف نیز پیوند خواهید یافت. سرانجام ، من به شما کمک می کنم تا یک برنامه عملی را متناسب با نیازهای فردی خود تهیه کنید.

چرا آماده سازی آیلتس بسیار دشوار است؟

برای دریافت مشاوره تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

کاملاً ساده ، اطلاعات زیادی در آنجا وجود دارد و دانش آموزان نمی دانند به کدام منبعی می توانند اعتماد کنند . آیلتس می تواند ماهها (گاهی اوقات سالها) کار سخت و هزاران دلار شهریه و شهریه آزمون را انجام دهد ، بنابراین فشار زیادی برای بدست آوردن آن برای اولین بار وجود دارد.

سه مورد اصلی برای بهبود وجود دارد:

1.سطح عمومی انگلیسی (آهسته)

2.مهارت های آزمون (متوسط)

3.دانستن نحوه مشخص شدن آزمون (سریع)

مرکز مشاوره آزمون آیلتس

مشاوره مهاجرت به استرالیا سطح عمومی انگلیسی

آیلتس در اصل یک تست زبان انگلیسی است ، بنابراین ، هرچه سطح انگلیسی شما بالاتر باشد ، نمره شما بهتر می شود. اگر سطح انگلیسی شما به اندازه کافی بالا نباشد ، به سادگی مطالعه مهارت های آیلتس و انجام تست های تمرین کافی نخواهد بود.

مشاوره آزمون آیلتس آنلاین همانطور که در بالا اشاره شد ، این احتمالاً کندترین قسمت آماده سازی آیلتس است. اکثر مکاتب انگلیسی حداقل 6 ماه برای بهبود سطح دانش آموز انگلیسی انگلیسی به معادل نمره باند 0.5 – 1 توصیه می کنند.

مهارت های آزمون

در آزمون آیلتس چهار بخش وجود دارد – نوشتن ، صحبت کردن ، خواندن و گوش دادن. هر یک از این بخش سؤالات مختلف متفاوتی دارد و هر یک از آنها مهارت خاصی دارند که شما برای دستیابی به آن نیاز دارید.

به عنوان مثال ، دانشجویان دانشگاهی می توانند انتظار داشته باشند یکی از هفت نوع سؤال مختلف را در نوشتن وظیفه 1 مشاهده کنند. هر یک از این انواع مختلف سؤال نیاز به مهارت های متفاوتی دارد.

مشاوره آزمون آیلتس تلفنی

تست گوش دادن و خواندن بیش از 10 سوال مختلف دارد. باز هم ، تمام این سؤالات نیاز به یک استراتژی متفاوت و مجموعه مهارت دارد.

بیشتر آمادگی IELTS شما باید در یادگیری این مهارت ها صرف شود و وقتی اینها با سطح بالایی از انگلیسی ترکیب شوند باید به نمره بالایی برسند.

یادگیری این مهارت ها به همان اندازه یادگیری خود زبان طول نمی کشد ، اما زمان زیادی را می طلبد. بیشتر مدارس توصیه می کنند 2-3 ماه برای یادگیری این مهارت ها صرف کنند.

دانستن اینکه چگونه آزمون مشخص شده است

مشاوره آزمون آیلتس آنلاین سریعترین و مؤثرترین راه برای بهبود نمره شما ، دانستن دقیق آنچه که امتحان کنندگان می خواهند و دادن آن به آنها است. بیشتر آموزه های من مبتنی بر این اصل است.

با این حال ، شما به سادگی نمی توانید این را یاد بگیرید و نمره بالایی کسب کنید. آنها باید با بهبود سطح زبان انگلیسی و مهارت های تست شما ترکیب شوند.

مشاوره آزمون آیلتس رایگان

در زیر ما به معیارهای رسمی مارک گذاری خواهیم پرداخت تا به ما در درک آنچه از امتحان کننده می خواهد کمک کنیم.

 آماده سازی آیلتس 1

2. فرم آزمون را درک کنید

 قالب آزمون آمادگی آیلتس 1

3. اهداف واقعی را تنظیم کنید

کلمه کلیدی در اینجا “واقع بینانه” است. بین نمره ای که می خواهید و نمره ای که واقعاً می خواهید به دست بیاورید تفاوت بزرگی وجود دارد.

آماده سازی مؤثر آیلتس به شما در موفقیت کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که شما می توانید بهترین نمره ای را که می توانید بدست آورید ، اما معجزه را تضمین نمی کند.

4- معیارهای نشانگر را درک کنید

5. انواع مختلف سؤال را درک کنید

بیش از 10 نوع سوال مختلف برای خواندن و گوش دادن وجود دارد. باز هم ، بیش از 10 نوع سوال مختلف در آزمون Writing وجود دارد.

دانستن این موارد مزیت بزرگی به شما خواهد داد زیرا هر یک از آنها نیاز به یک رویکرد و استراتژی متفاوت دارند. همه آنها را برای شما در هر یک از بخش های مهارت های زیر دارم.

6. مهارت های آیلتس خود را کامل کنید

مشاوره آزمون آیلتس آنلاین همانطور که گفته شد روشهای مختلف و استراتژیهای مختلفی وجود دارد که برای موفقیت در آیلتس به آنها نیاز دارید. به عنوان مثال ، آیا می دانید چگونه یک مقدمه و نتیجه گیری مؤثر بنویسید؟ آیا می دانید چگونه می توانید پاسخ های خود را در آزمون گفتار پرورش دهید؟ آیا می دانید چگونه به سرعت اطلاعات تصحیح را در آزمون خواندن قرار دهید؟

به همه این مهارت ها در زیر پرداخته می شود.

مشاوره آزمون آیلتس شبانه روزی

7. واژگان خود را بهبود بخشید

واژگان بخش عظیمی از آزمون آیلتس است. این 25٪ از کل امتیاز شما در گفتگو و نوشتن را شامل می شود. همچنین در تست های Reading و Listening نیز آزمایش شده است.

شما باید هرچه سریعتر یک برنامه بهبود واژگان را اجرا کنید. برای بارگیری در حال حاضر اینجا را کلیک کنید.

8. هر روز انگلیسی تمرین کنید

وقتی صحبت از بهبود زبان انگلیسی شما می شود ، واقعاً هیچ جایگزینی برای تمرین روزانه وجود ندارد.

صدها هزار هزار روش وجود دارد که می توانید هر روز تمرین کنید و لازم نیست که تست های خسته کننده آیلتس را انجام دهید. موفق ترین دانش آموزان من همه چیزهایی را پیدا کرده اند که از انجام آنها به زبان انگلیسی لذت برده اند و سپس مرتباً این کار را انجام می دهند. هرچه بیشتر از انگلیسی استفاده کنید مهارت های شما بیشتر می شود و شانس بیشتری برای بدست آوردن نمره مورد نیاز خود خواهید داشت.

مشاوره آزمون آیلتس آنلاین همچنین می توانید یادگیری زبان انگلیسی را با متداول ترین مباحث آیلتس ترکیب کنید. موضوعاتی مانند محیط ، آموزش و فناوری وجود دارد که بارها و بارها مطرح می شوند. خواندن و گوش دادن در این مباحث متداول یک تکنیک بسیار قدرتمند است که به شما در بهبود واژگان و ایده های شما کمک می کند ، همه همزمان با بهبود زبان انگلیسی.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909