خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره کودک تلفنی ساری

مرکز مشاوره کودک تلفنی ساری

مرکز مشاوره کودک تلفنی ساری اگر والدین یک کودک با علائم اختلال دلبستگی هستید ، این ابزارها و درمانها می توانند به شما کمک کنند تا با فرزند خود پیوند برقرار کرده و رشد آینده آنها را شکل دهید.

اختلال دلبستگی واکنشی چیست؟

تلفن های مشاوره کودک دلبستگی ارتباط عمیقی است که بین فرزند شما و شما ، مراقب اصلی آنها برقرار شده است ، که به شدت بر رشد فرزند شما و توانایی آنها در ابراز احساسات و ایجاد روابط معنادار در زندگی بعد تأثیر می گذارد.

 مسائل دلبستگی در یک طیف قرار می گیرند ، از مشکلات خفیفی که به آسانی به جدی ترین شکل برطرف می شود ، معروف به اختلال دلبستگی واکنشی. اختلال دلبستگی واکنشی شرایطی است که کودک شما قادر به برقراری دلبستگی سالم با شما ، والدین یا سرپرستان اصلی خود نیست.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

 این می تواند منجر به مشکل در برقراری ارتباط با دیگران و مدیریت احساسات آنها و در نتیجه عدم اعتماد به نفس و اعتماد به نفس ، ترس از نزدیک شدن به هر کسی ، عصبانیت و نیاز به کنترل شود. کودک مبتلا به اختلال دلبستگی احساس امنیت و تنهایی می کند.

کودکان مبتلا به در اوایل زندگی آنقدر مختل شده اند که روابط آینده آنها نیز مختل می شود. آنها ممکن است در رابطه با دیگران با مشکل روبرو شوند و اغلب با تأخیر در توسعه روبرو می شوند.

 

مرکز مشاوره کودک تلفنی

اختلال دلبستگی واکنشی در کودکانی که مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند ، در دوران کودکی مورد سوء استفاده قرار گرفته اند ، در یتیم خانه ها زندگی می کنند یا پس از برقراری پیوند از مراقب اصلی خود دور شده اند.

اما ، مهم نیست که کودک شما چقدر جدا یا ناامن به نظر برسد ، یا اینکه شما از تلاش برای برقراری ارتباط ناامید یا خسته شده اید ، می توان یک اختلال دلبستگی را ترمیم کرد.

  مشاوره تربیت کودک 24 ساعته با استفاده از این ابزارها – و یک دوز سالم صبر و عشق – می توانید با فرزند خود پیوند برقرار کرده و به آنها در توسعه روابط سالم ، معنی دار و دوست داشتنی کمک کنید.

اختلال دلبستگی باعث می شود

مرکز مشاوره کودک تلفنی ساری و سایر اختلالات دلبستگی زمانی اتفاق می افتد که کودک نتوانسته است به طور مداوم با والدین یا مراقب اصلی در ارتباط باشد.

اگر كودك خردسال مرتباً احساس رها كردن ، منزوی بودن ، ناتوان بودن یا بی دلیل بودن شود – به هر دلیلی می آموزند كه می توانند به دیگران وابسته نباشند و جهان مکانی خطرناک و ترسناك است.

مرکز مشاوره کودک تلفنی رایگان

این می تواند به دلایل زیادی اتفاق بیفتد:

کودک گریه می کند و هیچ کس پاسخ نمی دهد و یا راحتی ارائه می دهد.

کودک گرسنه یا مرطوب است و ساعت ها در آن شرکت نمی کند.

هیچ کس به کودک نگاه نمی کند ، با او صحبت نمی کند و لبخند نمی زند ، بنابراین کودک احساس تنهایی می کند.

كودك خردسال فقط با انجام عمل یا نمایش سایر رفتارهای شدید مورد توجه قرار می گیرد.

کودک یا کودک خردسال بدرفتاری می شود یا مورد آزار و اذیت قرار می گیرد.

مرکز مشاوره کودک تلفنی ساری بعضی اوقات نیازهای کودک برآورده می شود و گاهی اوقات اینگونه نیستند. کودک هرگز نمی داند چه انتظاری باید داشته باشد.

کودک خردسال یا خردسال در بیمارستان بستری است یا از والدین خود جدا می شود.

کودک یا کودک خردسال از یک مراقب به دیگری منتقل می شود (مثلاً نتیجه فرزندخواندگی ، فرزندپروری یا از دست دادن والدین).

والدین به دلیل افسردگی ، بیماری یا سوء مصرف مواد از نظر عاطفی در دسترس نیستند.

مرکز مشاوره کودک حضوری

بعضی اوقات شرایطی که باعث مشکلات دلبستگی می شود اجتناب ناپذیر است ، اما کودک خیلی جوان است که بفهمد چه اتفاقی افتاده است و چرا. برای یک کودک خردسال ، احساس می شود که هیچ کس اهمیتی نمی دهد. آنها اعتماد به نفس دیگران را از دست می دهند و جهان به مکانی ناامن تبدیل می شود.

علائم هشدار دهنده اولیه از اختلال دلبستگی

مرکز مشاوره کودک تلفنی ساری اگرچه برای درمان و ترمیم مسائل مربوط به دلبستگی هرگز دیر نیست ، هرچه زودتر علائم دلبستگی ناامن را مشاهده کرده و برای ترمیم آنها قدم بردارید ، بهتر. قبل از بروز مشکلات جدی در دوران کودکی که گرفتار شده اند ، اختلالات دلبستگی اغلب با کمک و پشتیبانی مناسب اصلاح می شوند.

علائم و نشانه های مشکلات دلبستگی در شیرخوار شما:

از تماس چشمی جلوگیری می کند

لبخند نزن

نمی توان برداشت کرد

تلاشهای شما برای آرامش ، آرامش و اتصال را رد می کند

به نظر نمی رسد وقتی آنها را تنها می گذارید ، متوجه یا مراقبت نمی کنید

غیرقابل تحمل گریه می کند

صدا را صدا نکنید یا صدا نکنید

شما را با چشم آنها دنبال نمی کند

علاقه ای به بازی های تعاملی یا بازی با اسباب بازی ها ندارید

زمان زیادی را صرف تکان دادن یا آسایش خود می کند

مرکز مشاوره کودک آنلاین

توجه به این نکته مهم است که علائم اولیه اختلالات دلبستگی مشابه علائم اولیه سایر موارد مانند و اوتیسم است. اگر هر یک از این علائم هشدار را مشاهده کردید ، برای تشخیص حرفه ای این مشکل با پزشک متخصص اطفال خود ملاقات کنید.

آسایش یک کودک گریه

معمولاً احساس اضطراب ، اضطراب و حتی عصبانیت هنگام مواجهه با کودک گریه می کنید – به خصوص اگر کودک شما ساعت ها پایان می یابد.

 در این شرایط ، شما باید آرام و محور باشید تا بتوانید بهتر تشخیص دهید که با فرزندتان چه می گذرد و چگونه می توانید گریه های آنها را تسکین دهید.

مرکز مشاوره کودک تلفنی ساری علائم و نشانه های اختلال دلبستگی واکنشی

دوری از لمس و محبت جسمی. کودکان مبتلا به اغلب هنگام لمس کردن ، خندیدن ، یا حتی گفتن “آش” می گویند. به جای ایجاد احساسات مثبت ، لمس و محبت به عنوان یک تهدید تلقی می شود. کنترل مسائل. بیشتر کودکان مبتلا به اختلال دلبستگی واکنشی به حد زیادی می روند تا در کنترل خود باقی بمانند و از احساس درماندگی خودداری کنند. آنها غالباً نافرمان ، مطیع و استدلال هستند

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه