خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره کودک تلفنی تبریز

مرکز مشاوره کودک تلفنی تبریز

مرکز مشاوره کودک تلفنی تبریز نفرین ، توهین ، خط مشی ، تماس با نام ، درخواست های نادیده گرفته شده ، اظهار نظر در مورد سرزنش: بی احترامی از کودک یا نوجوان شما به اشکال مختلفی به وجود می آید.

اگر با رفتارهای بی احترامی بچه های خود دست و پنجه نرم می کنید ، تنها نیستید: این یکی از بزرگترین مباحث گفتگو بین والدین و مربیان آنلاین والدین ما است.

“شما نمی توانید احترام بگذارید ، اما می توانید کودک شما را با احترام رفتار کند ، بدون توجه به اینکه در مورد اوضاع چه احساسی دارد.”

دلایل رفتار بی احترامی شامل روند کاملاً طبیعی و سالم فرزند شما در رشد و دور ماندن از هویت او در کودکی است. نوجوانان به طور طبیعی با پیر شدن بیشتر به دنبال استقلال هستند و بی احترامی ملایم راهی است که استقلال ابراز می شود.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

بنابراین در حالی که ممکن است در بعضی موارد سالم و طبیعی باشد ، رفتار بی احترامی چیزی نیست که بخواهید بدون علامت بگذارید. در واقع ، نادیده گرفتن کامل آن می تواند باعث افزایش رفتارهای بی احترامی شود.

مرکز مشاوره کودک تلفنی

1. مرکز درمان اختلالات کودک تهران همه چیز را به صورت شخصی یا بیش از حد انجام ندهید

هر نوجوان تقریباً بی رحمانه به والدین خود متوسل می شود و نارضایتی های خود را از طرق مختلف ابراز می کند.

 نورد چشم ، مسخره کردن ، لبخند زدن -مرکز مشاوره کودک تلفنی تبریز همه اینها ابزارهایی در زرادخانه نوجوان هستند که بی اعتنایی آنها را بیان می کنند.

 و همانطور که همه ما می دانیم ، آن رفتارهای خفیف و تحریک کننده می توانند زیر پوست شما قرار بگیرند. بچه ها به دنبال آن نقاط ضعف هستند ، مکانهایی که می توانند شما را به دفاع از خود یا قوانین خود سوق دهند.

اگر شخصاً آن را مصرف کنید ، پاسخگویی موثر است. اگر به تک تک آن رفتارها واکنش نشان دادید ، احتمالاً در کودکتان تغییری مشاهده نمی کنید. در حالی که این چیزها آزار دهنده است ، لزوماً چیزی برای اصلاح آن نیست.

در عوض چه کاری انجام دهیم:

تصمیم بگیرید که کدام رفتارهایی را که می خواهید روی آنها تمرکز کنید ، و کدام موارد را نمی توانید نادیده بگیرید.

 به یاد داشته باشید که آن رفتارهای ملال آور تحریک آمیز در مورد شما نیستند ، آنها صرفاً ابراز ناامیدی هستند. نقش شما این است که با رفتار کودک یا نوجوانتان تا حد امکان عینی رفتار کنید.

مرکز مشاوره کودک تلفنی رایگان

2. افراد دیگر را با دهان بد نکنید

زندگی بعضی اوقات استرس زا است: مرکز مشاوره کودک تلفنی تبریز رئیس ها چالش برانگیز هستند ، همسایگان خیلی بلند می شوند ، اعضای خانواده می توانند تحریک کننده باشند.

به عنوان پدر و مادر ، فرصت های زیادی برای نشان دادن به فرزندان خود خواهید داشت که چگونه عصبانیت یا ناراحتی خود را به شما نشان می دهند.

همانطور که لمن ها می گویند ، بچه ها “ما را برای زندگی می کنند”. اگر با دیگران بد صحبت می کنید یا با افراد بی احترامی رفتار می کنید ، اگر فرزندتان از این خواستگاری پیروی نکنید ، تعجب نکنید.

در عوض چه کاری انجام دهیم:

والدین باید نقش بهتری برای فرزندان خود داشته باشند. به یاد داشته باشید ، آنها شما را تماشا می کنند ، حتی اگر به نظر نمی رسد که به آنچه انجام می دهید اهمیت می دهند.

اگر احترام قائل هستید ، از رفتار احترام آمیز الگو بگیرید. تمام تلاش خود را بکنید تا راهی را که باید انجام شود به آنها نشان دهید.

مرکز مشاوره کودک حضوری

3. کودک خود را نکشید

صبر کن ، چی؟ چه ربطی به سمت فرزند شما با رفتار بی احترامی دارد؟

بیایید بگوییم کودک شما در مورد چقدر کارهای خانه خود شکایت دارد ، اسامی معلمان را صدا می کند و به طور کلی نسبت به او بی احترامی می کند. شما ممکن است موافقت کنید که این معلم خاص کارهای خانه زیادی زیادی انجام می دهد.

اگر در این مورد سمت فرزند خود را بگیرید ، ممکن است بگویید که قبول دارید که فکر می کنید معلم احمق است ، و او یک کار وحشتناک را انجام می دهد. شما موافقت می کنید که فرزند شما مجبور نیست همه کارهای خانه را انجام دهد زیرا به وضوح معلم اشتباه می کند.

وقتی با فرزند خود کنار می آیید ، در واقع به آنها در رفتار بی احترامی می پیوندید ، مرکز مشاوره کودک تلفنی تبریز به آنها نشان می دهید که لازم نیست به کسی که با آن مخالف هستید احترام بگذارید.

پیامی که فرزند شما می شنود این است: اگر فکر می کنید کسی اشتباه کرده است ، پس حق دارید بی ادب باشید.

مرکز مشاوره کودک آنلاین

در عوض چه کاری انجام دهیم:

واقعیت این است که ، شما و فرزندتان مجبور نیستید با کسی توافق کنید که با آنها با احترام رفتار کند. حتی اگر فکر می کنید معلم (یا مربی ، یا رئیس و غیره) اشتباه است ، مرکز مشاوره کودک تلفنی تبریز به کودک خود بگویید که فارغ از اینکه چه احساسی دارد ، آنها هنوز هم باید راهی را برای عملکرد مناسب پیدا کنند.

یکی از مزایای این رویکرد این است که کودک شما به احتمال زیاد در زندگی بزرگسال خود که با آنها مخالف است ، با افراد زیادی روبرو خواهد شد. به او كمك كنيد مهارت هاي مورد نياز خود را براي راه اندازي آرام و مناسب با آن اختلافات بياموزد

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه