خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره پوست تلفنی چالوس

مرکز مشاوره پوست تلفنی چالوس

مرکز مشاوره پوست تلفنی چالوس پوست می تواند ، خوب ، خشن باشد. در حالی که همه ما پوستی صاف و ابریشمی را دوست داریم ، عوامل مختلفی از محیطی تا رفتاری می توانند مانع از رسیدن به آنجا شوند.

خوشبختانه ، راه های ساده ای برای دستیابی به پوست نرمتر وجود دارد – از چهره شما تا بازوها ، پاها و پاها – که متخصصین پوست ،  به ما اجازه می دهند.

  مشاور تلفنی با دوز سنگین و رطوبت فراوان ، سلول های مرده را از بین ببرید و پوست خود را مجددا به دنبال بهترین های خود کنید. نکات مورد تأیید متخصص را در زیر مشاهده کنید تا دقیقاً نحوه شروع کار پوستی نرم و صاف را شروع کنید.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

چه چیزی باعث پوستی پوستی می شود؟

قبل از اینکه به سراغ چگونگی اصلاح پوست خشن برویم ، بیایید بفهمیم که در وهله اول چه چیزی باعث آن می شود.

“این که آیا این یک نتیجه از موانع پوستی آسیب دیده فاقد رطوبت چربی ، ساییدگی مزمن ، کراتوز پیلاریس (فولیکول های خشن همراه با اگزما است ، اما پس از زایمان نیز دیده می شود) ، یا قرار گرفتن در معرض مزمن در معرض آب یا سایر مواد تحریک کننده ، پوست خشن می تواند به معنای زیادی باشد..

مرکز مشاوره پوست تلفنی

مرکز مشاوره زیبایی پوست تلفنی “مواد موجود در محصولات مراقبت از پوست شما ممکن است به پوستهای خشن و خشک کمک کند. برای اینکه در جای ایمن باشید ، از هرگونه مواد تحریک کننده بالقوه مانند الکل دفع نشده جلوگیری کنید.”

مقصر دیگر؟ “عدم محافظت از آفتاب است.” “قرار گرفتن در معرض طولانی مدت اشعه ماوراء بنفش به الیاف کلاژن موجود در پوست آسیب می رساند که می تواند منجر به خشکی ، زبر و پوست چرمی شود” و همچنین “عوامل محیطی مانند رطوبت کم یا وزش باد شدید.”

مرکز مشاوره پوست تلفنی چالوس و در حالی که لایه برداری یک قدم مهم در امور روزمره مراقبت از پوست شما است ، “لایه برداری بیش از حد از استفاده بیش از حد از مواد شیمیایی شیمیایی مانند و (بتا هیدروکسی اسید) و / یا لایه بردارهای بدنی (به عنوان مثال پاک کردن برس و اسکراب) می تواند باعث قرمزی و همچنین احساس شود. از سختی ، حساسیت و خشکی استفاده می کند.

با اسید هیالورونیک مرطوب کنید

همه مرطوب کننده ها به یک اندازه ایجاد نمی شوند.

 یکی را انتخاب کنید که پاسخگوی نیاز شما باشد و شیوه زندگی شما را تکمیل کند. آیا مرطوب کننده های کرم فوق العاده خشک و موضعی پوست شما آن را کوتاه نمی کنند؟

 برای داشتن رطوبت اضافی ، سرم یا روغنی را انتخاب کنید که به پوست عمیق تر نفوذ کند. مک گرگور توصیه می کند ، “مرطوب کننده هایی را که حاوی ترکیبی از مرطوب کننده ها هستند به دنبال و آزمایش کنید تا تمام کارهایی را که پوست شما برای” مرطوب شدن “لازم دارد انجام دهد.

شما به جالب ترین مرطوب کننده نیازی ندارید ، فقط ترکیب مناسب برای شما. “

مرکز مشاوره پوست تلفنی رایگان

اسید هیالورونیک را به ویژه مشخص می کند که “یک ماده مرطوب کننده در خارجی ترین لایه پوست است [که] به دلیل داشتن خاصیت اتصال به رطوبت شناخته شده است ، و این به شما کمک می کند تا پوست شما به نظر بیفتد و شل و ول شود.”

روند طبیعی پیری و قرار گرفتن در معرض عوامل محیطی مانند تابش اشعه ماوراء بنفش خورشید ، دود دخانیات و آلودگی باعث کاهش سطح پوست در طی زمان می شود و می تواند منجر به خشکی و / یا کم آبی پوست شود. در روال شما می تواند به پوست شما کمک کند رطوبت را حفظ کند.

مرکز مشاوره پوست تلفنی چالوس به طور معمول ، این به صورت کرم های موضعی به وجود می آید ، اما مکمل های اسید هیالورونیک نیز ممکن است طبق برخی مطالعات ، ظاهر نرم و صاف تری به پوست ترغیب کند. “

در صورت خشک بودن ، از پاک کننده های کف و محصولات ژل شده استفاده کنید. در عوض ، برای ترکیب مجدد پوست خود به فرمول های خامه ای با مخلوطی از مواد مرطوب کننده می چسبید.

یک سرم ویتامین C را در رژیم مراقبت از پوست صبح خود قرار دهید

مرکز مشاوره پوست حضوری

“ویتامین C فواید ضد پیری دارد و به ترمیم آسیب های موجود در پوست کمک می کند ، به شما در دستیابی به ظاهری روشن تر و نرم تر کمک می کند: قبل از اینکه حتی با خنثی کردن رادیکال های آزاد ، اتم های ناپایدار یا مولکول هایی که می توانند از آن جلوگیری کنند ، جلوگیری می شود.

 مرکز مشاوره پوست تلفنی چالوس در بدن ما و از منابع خارجی مانند اشعه ماوراء بنفش رادیکال های آزاد حملات ناچیزی به سلول های سالم بدن ما وارد می شود ویتامین C در برابر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد محافظت می کند.

همچنین با تحریک تولید کلاژن ، پروتئین به بازسازی ساختار پوست شما کمک می کند. که بافت همبند شما را تشکیل می دهد و به پوست شما ساختار آن می بخشد. “

وی ادامه داد: قرار گرفتن در معرض نور ماوراء بنفش نشان می دهد که میزان ویتامین C در پوست کاهش می یابد ، همانطور که استفاده موضعی از ویتامین C به بازگرداندن این میزان محافظت از نور کمک می کند ، نتیجه می گیرد که استفاده از ویتامین C در صبح ممکن است به محافظت از پوست در برابر آفتاب از آنتی اکسیدان ها کمک کند.

 مانند ویتامین C ، برخلاف کرم های ضد آفتاب ، جذب می شوند و با وجود شستشو و مالش ، مدتی تأثیر خواهند داشت. نشان داده شده است که محافظت از آفتاب ممکن است بعد از چندین کاربرد روزانه تا چهار روز ادامه داشته باشد. “

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909