خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره پوست تلفنی رایگان

مرکز مشاوره پوست تلفنی رایگان

مرکز مشاوره پوست تلفنی رایگان سرسیاه ها جوش هایی هستند که به سطح پوست می روند. هنگامی که یک منافذ گرفتگی می کند و بسته می شود ، به عنوان سر سفید شناخته می شود. اما وقتی قسمت بالایی باز است ، یک سر سیاه شکل می گیرد.

بسیاری از مردم فکر می کنند که جوش های سیاه سیاه است زیرا این رنگ خاک در منافذ است. واقعیت این است که ، سرسیاه ها به رنگ سیاه یا خاکستری تیره هستند زیرا روغن و پوست مرده که هنگام تماس با هوا منافذ “منبع اکسید شده ” می شوند.

اگر با جوش های سر سیاه سر و کار دارید ، ممکن است تعجب کنید که چگونه از شر آنها و بینی خود خلاص شوید. در اینجا هشت گزینه وجود دارد که می توانید امتحان کنید – از درمان های تا توصیه های متخصص پوست – به علاوه نکاتی در مورد پیشگیری که به شما کمک می کند تا جوش های سرسیاه را دور نگه دارید.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

1. صورت خود را دو بار در روز و بعد از ورزش بشویید

من مطمئن هستم که این اولین بار نیست که شنیده اید که شستن صورت به طور منظم می تواند به آکنه کمک کند.

این ایده خوبی است که حتی صبح ها صورت خود را بشویید تا هرگونه کثیفی یا باکتری که ممکن است شب ها روی صورت شما ایجاد شود ، برطرف کنید. همچنین می خواهید مطمئن شوید که بالش های شما را به طور مرتب شسته اید.

مرکز مشاوره پوست تلفنی

بهترین مرکز مشاوره پوست تلفنی فقط مراقب باشید بیش از حد تمیز نشود ، که ممکن است باعث سفت شدن پوست شود و در واقع باعث می شود روغن بیشتری برای جبران آن ایجاد کند.

حتماً هرچه سریعتر بعد از ورزش بشویید. اگر دسترسی آسان به سینک دسترسی ندارید ، مرکز مشاوره پوست تلفنی رایگان پاک کردن صورت برای این امر بسیار عالی است.

عرق می تواند به همراه خاک و روغن در منافذ گیر بیفتد ، به همین دلیل می خواهید صورت خود را بشویید – در حالت ایده آل قبل از اینکه عرق فرصتی برای خشک شدن داشته باشد.

می توانید دستمال مرطوب کننده های ملایم صورت را بصورت آنلاین یا در داروخانه محلی یا فروشگاه عرضه زیبایی خود بیابید.

2. نوارهای منافذ را امتحان کنید

همه ما تبلیغات را دیده ایم که با زن خندان خوشحال است که از بریدن سرهای سیاه از بینی وی لذت می برد. نوارهای منفذ به طور موقت لایه ای از پوست را جدا می کنند و اغلب با آن روغن و کثیف اکسیده شده که باعث ایجاد جوش سر سیاه می شود ، به وجود می آید.

مرکز مشاوره پوست آنلاین

نوارهای منافذ مانع از بازگشت دوباره این جوشهای سر سیاه نخواهند شد ، زیرا تولید روغن پوست شما را تنظیم نمی کنند.

برای بهترین نتیجه ، سعی کنید صورت خود را از قبل بخار کنید (بیش از یک دیگ آب جوش ، به عنوان مثال بسیار محتاط باشید) تا منافذ خود را باز کنید.

در حالی که آنها می توانند منافذ بطور موقت کوچکتر به نظر برسند ، نوارهای منافذ این پتانسیل را دارند که روغنهای طبیعی مهم و فولیکولهای مویی را که برای پوست مفید هستند از بین ببرند.

3. از ضد آفتاب بدون روغن استفاده کنید

ممکن است کرم ضد آفتاب روغنی را در بالای پوسته پوسته پوسته شدن کمی عجیب احساس کنید ، مرکز مشاوره پوست تلفنی رایگان که ممکن است ناشی از روغن اضافی باشد. اما مهم است که بدون توجه به نوع پوستی که دارید – ضد روغنی ، خشک یا حساس ، ضد آفتاب داشته باشید.

خوشبختانه ، گزینه های بسیار خوبی بدون روغن وجود دارد که به طور موثر اشعه و را مسدود می کند. این کرم های ضد آفتاب بدون روغن را برای پوست های روغنی یا بدون آکنه بررسی کنید.

مرکز مشاوره پوست حضوری

4- لایه برداری کنید

هنگامی که به لایه برداری فکر می کنید ، ممکن است به خرده های سخت یا خشن فکر کنید. اینها در واقع می توانند آکنه ها را ملتهب تر جلوه دهند.

خوشبختانه ، تعدادی از اکسفلنترهای شیمیایی ملایم وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید. به دنبال آنهایی باشید که حاوی اسیدهای آلفا و بتا هیدروکسی هستند.

اینها اسیدهای ملایم هستند که به از بین بردن سلولهای مرده پوست کمک می کنند. آنها کمک می کنند تا راهی برای ورود سایر محصولات به پوست بهتر و موثرتر کار کنند.

فقط به یاد داشته باشید که ها و ها لایه ای از پوست را از بین می برند ، که ممکن است باعث آسیب پذیری پوست در برابر اشعه و شود. اگر بیرون می روید SPF خود را فراموش نکنید.

می توانید لایه برداری های ملایم صورت را بصورت آنلاین یا در داروخانه محلی یا فروشگاه عرضه زیبایی خود پیدا کنید.

مشاوره پوست تلفنی

5-  ماسک خاک رس استفاده  کنید

یک ماده مؤثر و معتبر است که اثربخشی آن به دوران باستان باز می گردد. خاک رس به خلاص شدن پوست از روغن اضافی کمک می کند و ممکن است به شل یا حتی پاک کردن خاک از منافذ مسدود شده کمک کند.

ماسک های صورت ساخته شده با پایه ملایم تر از نوارهای منافذ کار می کنند ، که ممکن است لایه ای از پوست را از بین ببرد. مرکز مشاوره پوست تلفنی رایگان در عوض ، رس به درون منافذ می رود و می تواند به تدریج خاک و روغن را از بین ببرد.

برخی از ماسک های سفالی حاوی گوگرد هستند که به تجزیه پوست مرده کمک می کند و می تواند ظاهر جوش های سرسیاه را بهبود بخشد. با این حال ، بسیاری از افراد به گوگرد حساسیت دارند ، بنابراین اگر قبلاً از محصول گوگرد استفاده نکرده اید ، بهتر است آزمایش پچ پوستی را روی بازوی خود انجام دهید.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909