خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره مامایی تلفنی تهران

مرکز مشاوره مامایی تلفنی تهران

مرکز مشاوره مامایی تلفنی تهران روزهای ابتدایی و هفته های بارداری شروع یک سفر هیجان انگیز است ، اما در این مرحله ممکن است حتی به این فکر نکنید که باردار هستید!

اگرچه در یک ، دو یا سه هفته بارداری ممکن است متوجه علائم اولیه بارداری نشوید ، اما اتفاقات زیادی در داخل رخ می دهد.

در ادامه بخوانید تا درباره آنچه در شکم شما اتفاق می افتد ، علائم بارداری در هفته های یک تا سه ، نحوه محاسبه موعد مقرر و موارد دیگر را مطالعه کنید

چه چیزی در شکم من در سه هفته اول بارداری رخ خواهد داد

اگر یک چرخه قاعدگی معمولی 28 روزه دارید ، یکی از تخمدان های شما حدود 14 روز پس از اولین روز آخرین دوره پریود خود تخمک آزاد می کند.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

تخمک یکی از لوله های فالوپ را که ممکن است با اسپرم جمع شود ، به پایین می رود. شایان ذکر است که اسپرم ها می توانند تا پنج روز در بدن شما زندگی کنند و تخم شما تا یک روز طول عمر دارد.

این بدان معنی است که پنجره باروری شما حدود پنج روز قبل از تخمک گذاری تا یک روز پس از تخمک گذاری است. در ادامه بخوانید تا دریابید که چه چیزی از قبل از برداشت و به بعد اتفاق می افتد.

مرکز مشاوره مامایی تلفنی

1 هفته باردار

بهترین مرکز مشاوره مامایی تلفنی سفر شما در دوران بارداری از همین حالا آغاز می شود ، اما آیا می دانید که هنوز از نظر فنی باردار نیستید؟

ارائه دهندگان خدمات بهداشتی طول دوره بارداری را 40 هفته از اولین روز آخرین دوره قاعدگی شما محاسبه می کنند و همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم.

 مرکز مشاوره مامایی تلفنی تهران تخمک گذاری (و احتمالاً برداشت از آن) حدود 14 روز پس از شروع دوره شما اتفاق می افتد ، با فرض اینکه شما 28 داشته باشید.

چرخه روز بنابراین ، به خاطر محاسبه ، این هفته و هفته دیگر بخشی از بارداری شما محسوب می شوند ، حتی اگر هنوز تصور نکرده اید. این می تواند ذهن آزار باشد ، اما در یک هفته باردار ، شما واقعاً اینطور نیستید!

2 هفته باردار

در دو هفته حامله ، به عبارت بهتر ، ممکن است پریود شما به پایان برسد و تخمک گذاری ممکن است فقط چند روز بیشتر باشد.

در پایان این هفته ، اگر رابطه جنسی دارید ، تخمک و اسپرم می توانند ملاقات کنند و ممکن است برداشت صورت گیرد.

 اگر این اتفاق بیفتد ، رحم شما در حال تبدیل شدن به مکانی بسیار شلوغ است

مرکز مشاوره مامایی حضوری

3 هفته باردار

تا سه هفته حامله ، شکم شما یک فعالیت فعال خواهد بود – حتی اگر ممکن است نتوانید بگویید.

 اگر اسپرم و تخمک یکدیگر را پیدا کنند ، آنها در یک لوله فالوپی جمع می شوند تا در فرآیندی بنام لقاح ، سلول منفردی به نام زایگوت ایجاد کنند.

 این زیگوت کروموزوم های مادر و پدر را حمل می کند و اولین وبلاگهای ساختاری آرایش ژنتیکی کودک آینده شما را تعیین می کند.

زایگوت سپس به سمت پایین لوله فالوپ ، مرکز مشاوره مامایی تلفنی تهران به سمت رحم حرکت می کند ، زیرا شروع به تقسیم به گروه بزرگی از سلول ها می کند.

آیا در هفته های 1 ، 2 یا 3 به علائم بارداری توجه می کنم؟

در طی هفته های یک ، دو یا سه ، شما حتی نمی توانید گمان کنید که باردار هستید و ممکن است به هیچ وجه متوجه علائم بارداری نشوید.

مرکز مشاوره مامایی تلفنی رایگان

هنوز خیلی زود است به طور معمول ، فقدان یک دوره اولین سرنخ شما ممکن است باردار باشید ، و در حدود زمانی که یک دوره را از دست می دهید – یا کمی دیرتر – ممکن است شروع به توجه به سایر علائم بارداری کنید.

البته برخی از خانم ها تغییرات ظریف را زود هنگام احساس می کنند و فوراً آنها را به عنوان علائم بارداری تشخیص می دهند.

یکی از علائم اولیه بارداری می تواند خونریزی لانه گزینی باشد ،مرکز مشاوره مامایی تلفنی تهران که لکه ای از نور است که هنگامی اتفاق می افتد که توپ ریز سلول (که اکنون به عنوان زایگوت شناخته نمی شود بلکه به عنوان بلاستوسیست شناخته می شود)

 به لایه رحم وصل می شود. این خونریزی سبک طبیعی است و بعضی اوقات با خون قاعدگی اشتباه می شود.                         

از دیگر علائم بارداری در ماه اول می توان به نفخ ، گاز ، خستگی ، حساسیت به پستان ، احساس خستگی و ادرار مکرر اشاره کرد..

مرکز مشاوره مامایی آنلاین

چه موقع قادر خواهم بود تأیید كنم كه باردار هستم؟

اگر دوره شما نسبتاً منظم باشد ، اولین سرنخ شما مبنی بر اینکه شما باردار هستید می تواند این باشد که دوره شما به موقع نمی رسد.

اگر فکر می کنید ممکن است باردار باشید ، یک آزمایش بارداری خانگی انجام دهید. مرکز مشاوره مامایی تلفنی تهران این آزمایشات می توانند با بررسی هورمون بارداری به نام hCG در ادرار ، بارداری را تأیید کنند.

به خاطر داشته باشید ، اگر آزمایش را خیلی زود انجام دهید ، ممکن است هورمون کافی در ادرار وجود نداشته باشد تا آزمایش دقیق باشد.

بسته بندی روی تست مورد نظر خود را برای اطلاعات در مورد زمان انجام آزمایش بررسی کنید. برخی از شما را ملزم می کند تا حداقل روز اول دوره از دست رفته خود صبر کنید. دیگران می توانند سطح پایین تر hCG را تشخیص دهند و کمی زودتر دقیق باشند.

همچنین می توانید از ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود بخواهید که بارداری خود را تأیید کند. ارائه دهنده شما آزمایش خون را انجام می دهد.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909