خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره مامایی تلفنی تبریز

مرکز مشاوره مامایی تلفنی تبریز

مرکز مشاوره مامایی تلفنی تبریز طی 24 ساعت پس از لقاح ، تخم مرغی که کودک شما خواهد بود به سرعت در بسیاری از سلول ها تقسیم می شود.

 تا هفته هشتم بارداری ، کودک شما نام ها را از جنین به جنین تغییر می دهد. حدود 40 هفته تا یک بارداری معمولی وجود دارد. این هفته ها به سه تریم تقسیم می شوند. در مورد رشد کودک خود در هر مرحله از بارداری اطلاعات کسب کنید.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

چه زمانی بارداری شروع می شود؟

شروع بارداری در واقع روز اول آخرین دوره قاعدگی شما است. به این حالت سن حاملگی یا سن قاعدگی گفته می شود.

 حدود دو هفته از زمان واقعی تصور می گذرد. اگرچه ممکن است عجیب به نظر برسد ، تاریخ تعیین اولین روز آخرین دوره شما یک تاریخ مهم در تعیین تاریخ موعد کودک شما خواهد بود.

مرکز مشاوره مامایی تلفنی

  بهترین مرکز مشاوره مامایی تلفنی ارائه دهنده خدمات بهداشتی شما در مورد این تاریخ از شما سؤال می کند و از آن استفاده می کند تا بفهمد در طول دوران بارداری خود تا چه اندازه است.

مفهوم چگونه کار می کند؟مرکز مشاوره مامایی تلفنی تبریز

هر ماه بدن شما از چرخه تولید مثل عبور می کند که می تواند به یکی از دو روش خاتمه یابد. یا دوره قاعدگی خواهید داشت یا باردار می شوید. این چرخه به طور مداوم در سالهای تولید مثل شما اتفاق می افتد – از بلوغ در سالهای نوجوانی تا یائسگی در حدود 50 سالگی.

در چرخه ای که با بارداری به پایان می رسد ، چند مرحله انجام می شود. ابتدا گروهی از تخم ها (به نام تخمک) آماده می شوند تا تخمک گذاری (آزاد سازی تخمک) تخمدان را ترک کنند.

 تخمک ها در کیست های کوچک و پر از مایع به نام فولیکول شکل می گیرند. به این فولیکول ها به عنوان ظروف کوچک برای هر تخمک نابالغ فکر کنید.

 از بین این گروه تخم ها فرد بالغ می شود و در طی چرخه ادامه می یابد. سپس این فولیکول همه فولیکولهای دیگر گروه را سرکوب می کند. فولیکولهای دیگر در این مرحله رشد خود را متوقف می کنند.

مرکز مشاوره مامایی تلفنی رایگان

اکنون فولیکول بالغ تخم را از تخمدان باز و آزاد می کند. این تخمک گذاری است. مرکز مشاوره مامایی تلفنی تبریز تخمک گذاری به طور کلی حدود دو هفته قبل از شروع قاعدگی بعدی شما اتفاق می افتد. این به طور کلی در میانه چرخه شما است.

پس از تخمک گذاری ، فولیکول باز شده (پاره شده) در ساختاری به نام ایجاد می شود. این ترشح (ترشح) هورمونهای پروژسترون و استروژن را ترشح می کند. پروژسترون به تهیه آندومتر (روکش رحم) کمک می کند. این پوشش ، مکانی است که یک تخم بارور شده برای رشد و نمو زندگی می کند. اگر در طی یک چرخه باردار نشوید ، این پوشش در دوره شما ریخته می شود.

به طور متوسط ​​، حدود دو هفته پس از آخرین دوره قاعدگی لقاح اتفاق می افتد. هنگامی که اسپرم ها به تخم مرغ نفوذ می کنند ، در پوشش پروتئین تخمک تغییراتی ایجاد می شود تا از ورود سایر اسپرم ها جلوگیری شود.

در لحظه لقاح ، آرایش ژنتیکی کودک شما از جمله جنس آن کامل است. جنسیت کودک شما به این بستگی دارد که اسپرم در لحظه لقاح تخمک را لقاح می دهد. به طور کلی ، زنان دارای ترکیب ژنتیکی XX و مردان دارای XY هستند. به عنوان مادر ، شما به هر تخم مرغ X می دهید. هر اسپرم می تواند X یا Y باشد. اگر تخم و اسپرم لقاح یافته ترکیبی از X و Y باشد ، پسری است. اگر دو X وجود داشته باشد ، دختر است.

مرکز مشاوره مامایی حضوری

چه اتفاقی می افتد درست پس از برداشت؟

طی 24 ساعت پس از لقاح ، تخمک به سرعت در بسیاری از سلول ها تقسیم می شود. حدود سه روز پس از برداشت ، در لوله فالوپ باقی می ماند.

 مرکز مشاوره مامایی تلفنی تبریز سپس تخم لقاح یافته (که اکنون بلاستوسیت نامیده می شود) همچنان ادامه می یابد که به آرامی از طریق لوله فالوپ به رحم منتقل می شود. پس از آنجا ، کار بعدی این است که به آندومتر متصل شوید. به این عمل کاشت گفته می شود.

قبل از کاشت ، بلاستوسیت از پوشش محافظ آن جدا می شود. هنگامی که بلاستوسیت با آندومتر ارتباط برقرار می کند ، دو هورمون تبادل کننده برای کمک به اتصال بلاستوسیت ها وجود دارند.

 برخی از خانمها در طی یک یا دو روز که لقاح رخ می دهد ، متوجه لکه بینی (خونریزی جزئی) می شوند.

 این طبیعی است و چیزی نیست که باید درباره آن نگران باشید. در این مرحله ، آندومتر ضخیم تر می شود و دهانه رحم (باز شدن بین رحم و کانال تولد) توسط یک پلاک مخاط بسته می شود.

مرکز مشاوره مامایی آنلاین

طی سه هفته ، سلولهای بلاستوسیت درنهایت یک توپ کوچک یا جنین تشکیل می دهند. تا این زمان ، اولین سلول های عصبی کودک شکل گرفته است.

کودک در حال توسعه شما در چند هفته اول بارداری تغییر نامهای مختلفی را پشت سر گذاشته است. مرکز مشاوره مامایی تلفنی تبریز به طور کلی ، کودک شما از زمان برداشت از بارداری تا هفته هشتم رشد جنین نامیده می شود. بعد از هفته هشتم ، نوزاد تا زمان تولد به او جنین گفته می شود.

چه زود می توانم بفهمم باردار هستم؟

از لحظه برداشت ، هورمون گنادوتروپین کوریونی انسان (در خون شما وجود خواهد داشت. این هورمون توسط سلولهایی تشکیل می شود که جفت را تشکیل می دهند (منبع غذایی کودک شما در رحم).

 این همچنین هورمون شناسایی شده در آزمایش بارداری است. اگرچه این هورمون از ابتدا وجود دارد ، اما برای ساختن آن در بدن زمان لازم است.

 به طور معمول سه تا چهار هفته از روز اول آخرین دوره شما طول می کشد تا به اندازه کافی افزایش یابد تا با آزمایش های بارداری تشخیص داده شود.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909