خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره طلاق تلفنی شیراز

مرکز مشاوره طلاق تلفنی شیراز

مرکز مشاوره طلاق تلفنی شیراز طلاق می تواند تعدادی از احساسات را به وجود آورد و ساختن آنها غیر معمولی نیست و باعث می شود احساس زهکشی احساسی به شما دست دهد.

 اگر نمی توانید به طور صحیح با استرس طلاق و احساسات منفی مقابله کنید ، عواقب آن می تواند به آرامی و به روش های عمیق تری بر شما تأثیر بگذارد.

 ممکن است مسائل مربوط به اعتماد را ایجاد کنید که حرکت در یک رابطه جدید را برای شما دشوارتر می کند و اعتماد به نفس شما می تواند یک بینی فرو رفته باشد.

 توصیه ها و مراحل ذکر شده در زیر می تواند شما را در ماندن از نظر عاطفی قوی و سالم در جریان طلاق راهنمایی کند.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

1از نظر روحی

برای مشارکت در و یا یک درمانگر یک گروه پشتیبانی پیدا کنید. وقتی که احساسات بیش از حد احساس می کنید ، یک گفتگوی درمانی کوچک می تواند خیلی طول بکشد.

 برای شما مهم است که در این زمان از مشکلات مسئولیت بهزیستی عاطفی خود را به عهده بگیرید و مطمئن شوید که خود را از نظر عاطفی ، جسمی و روحی پرورش می دهید.

مرکز مشاوره طلاق تلفنی رایگان

2

از نظر جسمی متناسب باشید

مرکز مشاوره طلاق تلفنی رایگان با نگه داشتن روال منظم ورزش تا حد امکان فعال باشید. هیچ چیز به احساسات ما کمک نمی کند که بهتر از فعالیت بدنی به عقب برگردند.

به رفع تنش ، عصبانیت و اضطراب کمک می کند. مرکز مشاوره طلاق تلفنی شیراز ورزش منظم یک روش عالی برای بهبود رفاه عاطفی و بالا بردن روحیه شما است.

3

چیزهایی را انجام دهید که از نظر عاطفی و جسمی شما را پرورش می دهد

یک کتاب خوب بخوانید ، استراحت کنید ، استراحت کنید ، یک سرگرمی جدید ایجاد کنید ، غذاهای سالم و مغذی بخورید و خود را با افراد مثبت احاطه کنید.

در زندگی سخت زندگی خود تلاش کنید تا احساس عزت نفس و عزت نفس خوبی را در این زمان سخت به وجود آورد.

4

بگذارید از مشکلاتی که فراتر از کنترل شما هستند بروید

اگر با وضعیت ناراحت کننده یا دردناک روبرو هستید ، بیاموزید که آن را رها کنید. مدتی وقت بگذارید تا بفهمید چه چیزی برای شما مناسب است و سپس به آن بازگردید.

 با تمرکز خود بر روی آنچه شما کنترل می کنید و بقیه را رها کنید.

از درگیری با همسر سابق خود امتناع ورزید. اگر هر دوی شما بدون بحث و گفتگو نتوانید در کنار هم باشید ، در دور شدن از شرم شرم آور نیست.

مرکز مشاوره طلاق حضوری

5

به خودتان اجازه دهید تا احساس راحتی کنید

احساسات طبیعی است ، چه منفی باشد و چه مثبت. آنچه با احساساتی انجام می دهیم نقش مهمی در کیفیت زندگی ما تجربه می کند. هنگام تلاش برای کنار آمدن با احساسات خود از فعالیت های مخرب مانند نوشیدن یا مواد مخدر خودداری کنید.

اجازه ندهید که احساسات شما باعث شود که انتقام جویانه شوید ، قربانی بازی کنید یا به همسرتان سوء استفاده کنید. مرکز مشاوره طلاق تلفنی شیراز اگر صدمه دیده یا عصبانی هستید ، بهتر است کسی را پیدا کنید که بتواند آن احساسات را احساس خطر کند.

6

انتظارات خود را تغییر دهید

هیچ کس کنترل احساسات و اعمال شخص دیگر را ندارد. ممکن است فکر کنیم در زمان ازدواج مان کنترل داشته ایم ، اما این کار را نکردیم. اکنون که یک روند طلاق در جریان است ، ما حتی قبل از آن کنترل کمتری نیز داریم.

بگذارید سعی کنید هر جنبه ای از آنچه همسرتان احساس می کند یا چه اقداماتی را انجام خواهد داد ، کنترل کنید. آنچه را که احساس می کنید نتیجه باید باشد ، بگذارید و یاد بگیرید که هر اتفاقی را می افتد بپذیرید.

مرکز مشاوره طلاق آنلاین

7

تصمیمات عجولانه ای اتخاذ نکنید

مرکز مشاوره طلاق تلفنی شیراز هنگامی که شما در یک وضعیت بسیار استرس زا زندگی می کنید ، تا زمانی که به تمام عواقب آن فکر نکرده اید ، نباید تصمیم یا تغییراتی در زندگی اتخاذ شود.

 وقت بگذارید تا همه گزینه های خود را در مورد آنها بیندیشید و کاملاً وزن کنید. هنگام تصمیم گیری ، به جای تفکر منطقی به جای تفکر عاطفی ، تصمیم گیری خود را راهنمایی کنید. به خود وقت بگذارید و در روند تصمیم گیری صبور باشید.

8

برای تفریح ​​وقت بگذارید

به یاد داشته باشید که بخندید و بازی کنید. برنامه هایی را انجام دهید که لذت شما را به همراه داشته باشد و مرتباً در آنها شرکت کنید.

 حلقه نزدیکی از دوستان را حفظ کنید و غالباً معاشرت کنید. خود را از دیگران جدا نکنید. اگر بیرون رفتن و لذت بردن از زندگی به معنای وادار کردن خود به این کار هستید ، پس همینطور باشید.

 متوجه خواهید شد که هنگامی که مشغول انجام فعالیتهای سرگرم کننده هستید ، احساس استرس کمتری خواهید کرد.

مرکز مشاوره طلاق 24 ساعته

9

بگذارید بروید و حرکت کنید

زمان لازم برای بهبودی از طلاق و احساس از دست دادن را به خود اختصاص دهید.مرکز مشاوره طلاق تلفنی شیراز سعی کنید در مشکلی که منجر به طلاق شده است به درون نگاه کنید و مسئولیت خود را بر عهده بگیرید.

 خود و همسرتان را ببخشید و اجازه ندهید موضوعات این ازدواج شما را به سمت روابط جدید سوق دهد. صرف وقت برای مشخص کردن علت ایجاد طلاق و تغییر آنچه در تغییر رابطه با نحوه ارتباط با سابق خود وجود دارد ، تنها به شما کمک می کند که بعد از طلاق به روشی مؤثرتر حرکت کنید

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه