خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره طلاق تلفنی ساری

مرکز مشاوره طلاق تلفنی ساری

مرکز مشاوره طلاق تلفنی ساری اول ، در اینجا چند دستورالعمل کلی در مورد نحوه نزدیک شدن به موضوع طلاق ، گوش دادن و اطمینان به نیازهای فرزندانتان آورده شده است:

توضیحات ساده و واقعی بدهید.

نکاتی برای حفظ آرامش در خانه خواه فرزند شما دو ساله باشد یا هجده ساله ، ارتباط خود را ساده ، واقعی و سر راست نگه دارید. فرزند شما نیازی به دانستن همه جزئیات پیچیده و پیچیده در مورد همه وقایع استرس زا که تا این مرحله به وجود آمده است نیست. کمتر بیشتر است

یک جبهه متحد ارائه دهید.

هر زمان ممکن باشد ، در مورد طلاق خود در مورد حضور همسر سابق خود صحبت کنید ، درست در کنار شما.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

یک “جبهه متحد” برای فرزند خود ارائه دهید. نشان دهید که – حتی اگر برخی اوضاع در حال تغییر است – هر دو والدین هنوز حضور دارند ، هنوز هم با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و هنوز هم بسیار مسئول هستند.

کودک خود را تشویق کنید تا احساس خودش را به اشتراک بگذارد.

احتمالاً فرزند شما سوالات زیادی خواهد داشت – و احساسات زیادی خواهد داشت. صبورانه گوش کنید به فرزند خود اطمینان دهید که خوب است همه نوع احساسات را در مورد این تغییرات احساس کند. پشتیبان و آسایش باشید.

مرکز مشاوره طلاق تلفنی

توضیح دهید که این تغییر برای همه خانواده بهترین است.

این احتمال وجود دارد که – در ماههای منتهی به این مرحله ، فرزند شما شاهد شما و شریک زندگی شما باشد که با یکدیگر رفتار می کنند ، با یکدیگر رفتار نادرستی دارند یا در وضعیت تنش زندگی می کنند.

 این یک لحظه خوب برای توضیح دادن به فرزندتان است که این طلاق سرآغاز فصل جدیدی است – کمتر جنگ ، صلح بیشتر – و اینکه این تغییر بهترین چیزی است که برای تمام خانواده وجود دارد.

مرکز مشاوره کودک تلفنی ساری توضیح دهید که بعضی چیزها در حال تغییر نیستند و هرگز تغییر نخواهند کرد.

طلاق یک انتقال بزرگ است – کودک می تواند کودک شما را احساس ناخوشی و اضطراب کند و با تعجب از اینکه آیا همه چیز تغییر خواهد کرد یا خیر.

مرکز مشاوره طلاق تلفنی ساری مطمئن باشید تأکید می کنید که برخی از موارد در حال تغییر نیستند و هرگز تغییر نخواهند کرد.

ممکن است سعی کنید چیزی مثل گفتن داشته باشید:

طلاق یعنی ما دیگر با همدیگر ازدواج نخواهیم کرد ، اما ما هنوز هم شما را دوست داریم و برای همیشه والدین شما خواهیم بود. این تغییر نکرده است.

 این هرگز تغییر نخواهد کرد. حتی اگر مادر و پدر بخشی از یک خانواده نباشند ، شما و پدر / مادر همیشه خانواده خواهید بود و من و شما همیشه خانواده خواهیم بود.

مرکز مشاوره طلاق تلفنی رایگان

بگذارید اعمال شما بلندتر از کلمات صحبت کنند.

اگرچه صحبت با فرزندتان در مورد طلاق خود مهم است ، آنچه انجام می دهید به همان اندازه آنچه شما می گویید مهم است. بگذارید اعمال شما بلندتر از کلمات صحبت کنند.

اگر بگویید ، “ما هر دو شما را دوست داریم و در اینجا برای شما اینجا هستیم” ، اجازه دهید اقدامات شما آن پیام را منعکس کنند.

مرکز مشاوره طلاق تلفنی ساری کودک خود را به آغوش فراوان بکشید ، با هم بازی کنید ، با هم آشپزی کنید ، با هم بخوانید ، زمان با کیفیت زیادی را در کنار هم قرار دهید. نشان دهید که می توانید “حساب شده” باشید و “شما به جایی نمی روید”.

همچنین ، تا حد امکان ، معمولات معمول فرزندتان را در دستور کار خود قرار دهید – قوانین ، کارها ، صبحها ، زمان خواب و غیره — با والدین ، ​​در هر دو خانواده. این نوع سازگاری به کودک شما کمک می کند تا احساس امنیت بیشتری داشته باشد.

برای کودکان نوپا (سن 0 – 3 سال)

سعی کنید چیزی مثل …

مامان و بابا خیلی دوستت دارند اما از همین حالا ، بابا در خانه دیگری زندگی خواهد کرد و مادر در این خانه خواهد ماند. شما با مامان خواهید ماند و بابا را نیز خواهید دید.

مرکز مشاوره طلاق حضوری

مامان از شما مراقبت خواهد کرد ، غذاهای مورد علاقه خود را به شما ارائه می دهد ، داستان های خواب را برای شما می خواند و شما را درگیر می کند و آغوش زیادی به شما می دهد.

بابا از شما مراقبت خواهد کرد ، غذاهای مورد علاقه خود را به شما ارائه می دهد ، داستان های خواب را برای شما می خواند و شما را درگیر می کند و آغوش زیادی به شما می دهد.

برای کودکان خردسال (3 – 6 سال)

سعی کنید چیزی مثل …

مادر و بابا دیگر قرار نیست با هم زندگی کنند.

بابا امروز بیرون می رود و در خانه عمو بیل زندگی می کند. شما یک هفته با من و هفته دیگر با پدر زندگی خواهید کرد. ما خیلی دوستت داریم بابا از وقتی که با او هستی از تو مراقبت خواهد کرد ، من وقتی با من هستی از تو مراقبت خواهم کرد.

برای کودکان بزرگتر (6 – 12 سال)

سعی کنید چیزی مثل …

مرکز مشاوره طلاق تلفنی ساری شما دیده اید که مامان و بابا زیاد جنگ می کنند و با یکدیگر دوستانه نیستند. بنابراین ما دیگر نمی خواهیم با هم زندگی کنیم ، اما ما هنوز والدین شما هستیم و شما را خیلی دوست داریم.

مامان در آپارتمان دیگری زندگی خواهد کرد و شما در طول هفته با پدر خواهید ماند ، بنابراین در نزدیکی مدرسه هستید. آخر هفته ها را با مادر می گذرانید. شما وقتی در کنار پدر هستید و هنگامی که با مادر می مانید ، اتاق ویژه خود را خواهید داشت.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه