خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره زوج درمانی مشهد

مرکز مشاوره زوج درمانی مشهد

مرکز مشاوره زوج درمانی مشهد این که آیا شما به مدت شش ماه با شریک زندگی خود ملاقات کرده اید یا به مدت پنج سال با او ازدواج کرده اید ، روابط از تعهد ایجاد شده و به دلیل احترام و تلاش متقابل ادامه می یابد.

گفتن ارتباط شما ویژه است ، یک امر ناامید کننده است – و اینکه آرزوی تقویت آن را ندارید ، جای تأسف است.

در حالی که هر رابطه متفاوت است ، هیچ رابطه ای کامل نیست. با انجام این چند مورد برای بهبود پیوند خود ، شما تنها رابطه با کیفیت با شریک زندگی خود را تضمین نمی کنید ، بلکه ثابت خواهید کرد که مصمم هستید که برای یک کار کنید.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

1. از شریک زندگی خود چیز جدیدی بخواهید

ارتباطات عامل تعیین کننده موفقیت در هر رابطه ای است. خوب است که بپرسید روز شریک زندگی شما چگونه گذشت ، اما بارها و بارها سؤال می کنید خسته کننده است.

مکالمه خود را با تلاش بیشتر برای سؤال از موارد مهم دیگر خود در مورد موارد خاص بهتر کنید. با استفاده از این رویکرد تنظیم شده ، شما از وارد شدن به روال جلوگیری می کنید و شروع به بحث و گفتگوهای معنی دار تر می کنید.

مرکز مشاوره زوج درمانی رایگان

2. شبانه ماهانه را تعیین کنید

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی شیراز در میان هر دو برنامه شلوغ و مسئولیت های بدون توقف ، بی پروا ترین راه برای تضمین زمان برای یکدیگر ، این است که هر ماه یک شب اختصاص دهید تا فقط همین کار را انجام دهید.

 صرف نظر از این که آیا شما به دنبال ادغام روابط خود هستید یا می خواهید فعالیتی انجام دهید که شامل نشود ، مرکز مشاوره زوج درمانی مشهد تعهد به روز بودن یک شب است – اما خوشبختی ناشی از آن بسیار طولانی تر خواهد شد.

3. قدردانی خود را ابراز کنید

آسایش حاصل از رابطه به همین دلیل است که ما تمایل داریم از آنچه شرکایمان انجام می دهیم غافل شویم و در عوض رفتارهای مهربانی خود را به عنوان شکل های انتظارمان رفتار کنیم.

برای بیان صادقانه ، شریک زندگی شما مجبور نیست مخزن بنزین خود را پر کند یا بستنی مورد علاقه شما را بخرد –

او انتخاب می کند و تصدیق شما از این نوع تلاش باعث می شود تا شریک زندگی تان متفکر شود و به شما یادآوری کند که از شما تشکر می کند. .

مرکز مشاوره زوج درمانی تلفنی

4- برنامه خود را تغییر دهید

مرکز مشاوره زوج درمانی مشهد ما می دانیم – شما مستقل هستید و قصد ندارید زندگی خود را برای هر کسی متوقف کنید (و نباید مجبور شوید).

حتی اگر خارج از روابط خود تعهدات دیگری نیز داشته باشید ،مرکز مشاوره زوج درمانی مشهد مقایسه این دو برنامه برای دیدن اینکه آیا می توانید زمان بیشتری را در کنار هم گذرانید ، یک نوع حرکت نوعی است.

شاید شریک زندگی شما بتواند کمی زودتر به سالن ورزشی برود تا در فیلم برتر سینمایی که می خواستید در آن شرکت کنید ، یا شاید زودتر از خواب بیدار شوید تا پروژه های خود را انجام دهید تا بتوانید آن را به بازی درونی شریک زندگی خود تبدیل کنید.

در حالی که شما برای برآورده کردن شریک زندگی خود مجبور نیستید زندگی خود را فدا کنید ، توانایی سازش شما کافی است تا او را خوشحال کنید.

5- چیزهای کوچک را به خاطر بسپارید

راه دیگر برای افزودن معنی به مکالمه شما این است که واقعاً به حرفهای مهم دیگرتان گوش دهید – و در آینده درباره آن صحبت کنید.

 اگر شریک زندگی شما مکالمه ای را که می خواهد با یک مدیر داشته باشد ذکر می کند ، به تقویم خود توجه داشته باشید و یادتان باشد که روز آن را از او بپرسید.

این واقعیت که شما می توانید به مباحث و جزئیاتی که شریک زندگی تان در مورد آن صحبت کرده است ، مراجعه کنید ، موضوعی خواهد بود که او را لمس می کند.

به طور کلی ، این چیزهای کوچک به معنای بیشترین آنهاست ، و راهی بهتر از این برای شروع این کار وجود ندارد.

مرکز مشاوره زوج درمانی آنلاین

6. بگذارید از گذشته گذشت

به عنوان مقصر بسیاری از استدلال های احتمالی و موضوع اساسی برای آینده ، آنچه در گذشته اتفاق می افتد همیشه در آنجا باقی نمی ماند –

و پیشروی در یک رابطه دشوار است هنگامی که هنوز در مورد آنچه اتفاق افتاده است در یک رابطه دیگر دشوار است. .

اگر متوجه می شوید که به گذشته خود ادامه می دهید ، مرکز مشاوره زوج درمانی مشهد ممکن است علامت این باشد که قدمی به عقب بردارید و فکر کنید چرا – به طور طبیعی کمتر آمرزش می کنید یا اتفاقی است که به نظر نمی رسد که ببخشید؟

 با تمرکز بر دلیل این احساس احساس آرامش ، در درون خود و آنچه را که از رابطه با شریک زندگی خود می خواهید ، وضوح بیشتری پیدا خواهید کرد.

مرکز مشاوره زوج درمانی حضوری

7. محبت خود را نشان دهید

همراه با ابراز قدردانی از شریک زندگی خود ، ابراز اقداماتی برای نشان دادن میزان اهمیت مراقبت از او یا او نیز پیشنهاد می شود.

از چنگ زدن به دست شریک زندگی خود در رستوران گرفته تا آخر شب به رختخواب ،مرکز مشاوره زوج درمانی مشهد می دانید که در مورد شریک زندگی خود چه احساسی دارید و او نیز باید بتواند شاهد آن باشد.

8. مرزهای شریک زندگی خود را بیاموزید

آیا شریک زندگی شما وقتی ناراحت است می خواهد تنها بماند؟ آیا او فکر می کند که می خواهید در طول روز متن بفرستید؟

این سؤالات ساده هستند ، اما پاسخ به آنها به شما کمک می کند مرزهای شریک زندگی خود را بفهمید – و مانع عبور از آنها شوید. به طور کلی ، حس حریم خصوصی شریک زندگی شما به احتمال زیاد با شما و دانش متفاوت استرزهای وی بهترین راه احترام به آنهاست

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه