خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره زوج درمانی تلفنی

مرکز مشاوره زوج درمانی تلفنی

مرکز مشاوره زوج درمانی تلفنی تصمیم گیری برای رفتن به مشاوره زوجین ، می تواند یک قدم بسیار بزرگ باشد. مستلزم این است که اعتراف کنید که کارها در مشارکت شما کاملاً مناسب نیستند ، که اغلب انجام دادن آن دشوار و ترسناک است.

و اگر به طور خاص با آنچه که در مورد درمان است آشنا نیستید ، می تواند احساس اسرارآمیز و گیج کننده داشته باشد ، ذکر این مسئله می تواند شامل تلاش قابل توجهی باشد – پیدا کردن یک ارائه دهنده مناسب ، کشف بیمه و سایر جنبه های مالی تعهد ، در آینده زمان مناسب برای برنامه هر کسی است.

برای کمک به تغییر شکل روند کار ، من موارد مشترک را بیان کردم که نشان می دهد یک زن و شوهر به طور بالقوه می توانند از دیدن شخصی سود ببرند.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

یادآوری این نکته حائز اهمیت است که بیشتر درمانگران ، چه برای زوج ها و چه برای افراد ، نسخه ای از مشاوره رایگان ارائه می دهند تا به شما اجازه دهد تصمیم بگیرید که آیا اینها برای شما مناسب هستند یا نه. از دستیابی و سؤال کردن نگران نباشید – زودتر ، بهتر – به طوری که اگر مسابقه خوبی نباشد ، می توانید ادامه دهید.

مرکز مشاوره زوج درمانی

1. مشاوره زوجین آنلاین رایگان اعتماد به نفس شکسته شده است.

یكی از شایع ترین دلایل جستجوی زوج درمانی ، نیاز به كمك برای غلبه بر نقض عمده اعتماد است. شايد كفر به شكل جنس بود؛ شاید این یک امر عاطفی بود؛ شاید این یک سری دروغ یا فریب در مورد پول باشد. در هر صورت ، بازسازی بنیان اعتماد غالباً با ایجاد مجمعی که در آن هر دو طرف در ابراز آسیب پذیری خود آزاد باشند ، می توان کمک کرد.

2. استدلال ها بیشتر می شوند.

آیا متوجه می شوید که ریتم زندگی روزانه شما در حال تغییر است تا احساس تعارض بیشتری داشته باشید؟ شاید همه آنها استدلال های “کوچکی” باشند ، یا شاید این ضربه ها بسیار زیاد باشد و درام زیادی را در پی داشته باشد.

 در هر صورت ، این الگوی افزایش است که مهم است. شاید این یک نقص در صفحه باشد ،مرکز مشاوره زوج درمانی تلفنی با اینکه یکی از شما شخصاً مشکلی را پشت سر بگذارد. اما می تواند یک مسیر خطرناک را برای بحث و گفتگو مداوم نشان دهد. از همه مهمتر ، این می تواند مشکلات قابل توجهی در زیر سطح را نشان دهد که واقعاً با آن روبرو نمی شوید.

3. ارتباطات ضعیف است.

شاید آشفتگی درگیری مشکل خاصی نداشته باشد ، اما مرتباً احساس اشتباه یا نادیده گرفته می شوید. یا شاید شما احساس می کنید حتی نمی دانید که از اواخر چه احساسی با همسرتان اتفاق می افتد.

 او ممکن است غریبه باشد. اغلب ، یکی از محسوس ترین پیامدهای زوج درمانی ، افزایش ارتباط و پیشرفت اساسی در کیفیت آن است. یک مشاور ماهر می تواند شما را به ابزاری کمک کند که به شما در ارتباط ، شنیدن و درک بهتر هر روزه کمک می کند.

مشاوره زوج درمانی حضوری

4- چیزی قطعاً احساس اشتباه می کند ، اما شما مطمئن نیستید که چرا یا چرا.

درست مانند درمان فردی ، گاهی اوقات زوج درمانی نه تنها برای حل مشکلات بلکه در شناسایی آنها مفید است. بیایید بگوییم چیزی در پویای ازدواج شما تغییر کرده است ، اما شما واقعاً نمی توانید آن را توصیف کنید.

 یا شما با همسر خود به عنوان سابق احساس راحتی نمی کنید. یا خود را به طور مزاحم نسبت به آنها عصبانی می کنید ، اما مطمئن نیستید که چرا.

اینها اغلب نشانه های اولیه ای هستند که برهم کنش ها در حال تبدیل شدن ناسالم یا بی نظم هستند. مرکز مشاوره زوج درمانی تلفنی این بدان معنا نیست که یک شخص مقصر است ، بلکه این مسئله است که خود این رابطه می تواند از تنظیمات استفاده کند ، و مطب یک پزشک درمانی اغلب یک مکان بسیار مفید برای شروع آن فرایند است.

5- چیزی وجود دارد که می خواهید شریک زندگی تان آن را بشناسد ، اما نتوانسته اید به آنها بگویید.

گاهی اوقات زیبایی درمانی از خود اتاق شروع می شود: می تواند به مکانی امن و پشتیبان برای شما تبدیل شود تا مواردی را که در سایر تنظیمات صحبت کردن با آنها دشوار است ، پرورش دهید. یک حرفه ای آموزش دیده با حضور گرم می تواند به شما کمک کند بر ترس خود از به اشتراک گذاشتن چیزی با شریک زندگی خود غلبه کنید.

مرکز مشاوره زوج درمانی آنلاین

6. یک یا هر دوی شما در طول درگیری دچار اختلال عملکردی می شوید.

ما از تحقیقات جان گوتمن می دانیم که چگونگی برخورد یک زوج از بهترین پیش بینی کننده این است که آیا رابطه آنها از هم دور خواهد شد یا خیر. شاید شما یا شریک زندگی تان خاموش شوید ، شلاق بزنید ، یا مورد انتقام قرار گیرد یا منفعلانه عمل کنید. متأسفانه ، کمبود روش های ناکارآمد برای مقابله با درگیری وجود ندارد – که این امر به ایجاد مشکل اصلی بدتر می شود.

7. شما چیزی ویران کننده را پشت سر گذاشته اید که تغییر در راه ارتباط با یکدیگر است.

بعضی اوقات ، ناکامی بودن زندگی در زندگی بسیار ناچیز است و این فقط آسیب پذیری نیست ، مرکز مشاوره زوج درمانی تلفنی بلکه تأثیر آن بر ازدواج یا مشارکت نیز دارد. به عنوان مثال ، بسیاری از زوج ها بعد از از دست دادن دلهره کودک ، راه های جداگانه خود را طی می کنند.

در موارد دیگر ، بیکاری طولانی مدت ، بحران سلامتی یا آشفتگی در یکی از خانواده های مبدأ شریک زندگی است. ممکن است در پی اتفاقاتی که اینقدر بزرگ رخ داده فکر نکنید که به مشاوره زوجین بروید.  پس از همه ، شما به اندازه کافی نگران آن هستید. اما قوی نگه داشتن پیوند در روابط شما فقط می تواند به شما کمک کند تا شما را متحد کرده و به شما نیرو بیشتری بخشد تا طوفانی که پیش آمده را آب و هوایی کنید

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه