خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره روانشناسی کودک

مرکز مشاوره روانشناسی کودک

مرکز مشاوره روانشناسی کودک و مشاوره کودک تلفنی و مشاوره کودک تلفنی رایگان در گروه مشاوران مالیم،ما در کنار شما هستیم تا در تمامی مراحل در کنارتان باشیم.

برای دریافت مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

کودکی یکی از مهم ترین دوران در شکل گرفتن شخصیت فرزند شما دارد  , نحوه رفتار و طرز برخورد والدین با کودک تاثیر بسیاری در روح و روان کودک در دوران جوانی ویا  حتی بزرگسالی می گذارد .

همه  مواردی که  در ذهن کودک شما اثر می گذارد مهم است از جمله ی  این فاکتورهای تاثیر گذار در نوع شخصیت کودکان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

نحوه آموزش و تربیت کودک , نوع تنبیه و تشویق کودک , شرایط رفاهی کودک و خیلی از موارد دیگر , والدین باید  به تمامی  این موارد توجه کنند و در صورت مشاهده هرگونه مشکل با روانشناس کودک مشاوره نمایند .

لزوم مشاوره کودک تلفنی رایگان

معمولا والدین بعضی از رفتارهای پرخاشگرانه و فعالیت های زیاد از حد کودک را مربوط به شیطنت های دوران کودکی می گذارند , این موضوع تا اندازه ای صحیح می باشد اما پدرها و مادرها باید توجه زیادتری به رفتارها و عملکردهای کودکان خود داشته باشند .

اگر کودک شما مشکلاتی مانند :

دروغگویی

لجبازی

خجالتی بودن

بیش فعالی

مشکلاتی دیگر داشت که باعث نگرانی شما شد، مشاوره رفتاری کودکان تا اندازه زیادی تاثیر گذار خواهد بود.

دریافت مشاوره کودک تلفنی رایگان

برای کنترل کردن رفتارهای نامناسب و گاها نا بهنجار کودک خود باید با یک دکتر روانشناس کودک مشورت کنید . این مجموعه با ارائه مشاوره رایگان تلفنی کودک , شما را راهنمایی خواهد کرد .

مزایای مشاوره تلفنی کودک نسبت به مشاوره حضوری :

 در مشاوره تلفنی قادر هستید با چند روانشناس کودک در رابطه با مشکل  فرزندتان صحبت کنید .

نیازی نیست به مرکز مشاوره حضوری رفته  و می توانید در منزل و یا محل کار، مشکل  را با مشاور خود در میان بگذارید .

مرکز مشاوره روانشناسی کودک مشاور تلفنی کودک رایگان ، در هر ساعت از شبانه روز  امکان پذیر است و می توانید  شبانه روز تماس بگیرید .

چگونه می توان گفت اگر فرزند شما به مشاوره نیاز دارد؟

گاهی والدین غافل از این می شوند که توجه بیش از اندازه به کودکشان و مطابق میل کودک رفتار کردن و پاسخ مثبت دادن به همه  خواسته‌ها و نیاز های  کودکشان در تمامی شرایط می‌تواند چه عواقب و پیامدهایی داشته باشد. سؤال این است که آیا در همه شرایط باید به خواسته‌های کودک جواب مثبت داد؟

همه روزه شاهد  تماس های تلفنی والدین به مراکز مشاوره هستیم که از دغدغه های ذهنی‌شان و یا مشکلاتی که در برخورد با کودکانشان دارند صحبت می‌کنند و خواستار راهکارهایی برای برخورد مناسب و حل مشکل با فرزندشان هستند.

ما در موسسه مان  همیشه آماده پاسخگویی به سئوالات شما عزیزان هستیم و شما هر زمان که احتیاج  داشته باشید می توانید مشاوره تلفنی کودک خود  را با مشاوران ما تجربه کنید.

کافیست تنها با شماره های موسسه تماس بگیرید

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909