خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره خانواده در نواب

مرکز مشاوره خانواده در نواب

مرکز مشاوره خانواده در نواب و مشاوره خانواده تلفنی در تهران و خانواده درمانی: مفاهیم و روش های درمان مشکلات خانوادگی با کمک گروه مشاوران مالیم.

برای دریافت مشاوره خانواده با ما تماس حاصل فرمایید.

کسانی که تنها علاقه خود را به خانواده درمانی علاقه دارند ممکن است علاقه زیادی به این کتاب پیدا نکنند ، اما هرکسی که مایل است.

مرکز مشاوره خانواده در گیشا
مرکز مشاوره خانواده در گیشا

درک عمیق تری از نظریه و عملکرد خانواده درمانی کسب کند ، این کتاب را ارزشمند می یابد. این بنیاد را در فنون ، روشها و مبانی دانشگاهی خانواده درمانی پایه و اساس محكمی می بخشد.

اگر شما علاقه مند به یک خانواده درمانی هستید یا به سادگی می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تمرین درمانی در بستر خانواده کسب کنید ، این کتاب مکانی مناسب برای شروع است.

این کتاب یک منبع خارق العاده برای کسانی است که تجربه کمی در خانواده دارند یا تجربه ندارند. زبان ساده و در دسترس است و در هر فصل راهنمایی برای دانشجویان و درمانگران تازه استخراج شده

که مایل به آمادگی برای اولین جلسات خود هستند فراهم می کند.

مباحث شامل مصرف و ارزیابی ، برنامه ریزی درمانی ، ایجاد و حفظ رابطه درمانی و حل مسئله در صورت عدم پیشرفت درمان است.

این یکی دیگر از منابع مفید برای درمانگران جدید است. برنامه ریز معالجه خانواده درمانیبه درمانگر در برنامه ریزی درمان برای مددجویان ، برخورد با شرکت های بیمه درمانی و ارائه دهندگان خدمات درمانی و حرکت در اقیانوس پیچیده قوانین و مقررات کمک می کند.

علاوه بر این ، این کتاب شامل گزینه های بسیاری از برنامه درمانی ، یک طرح نمونه درمانی و دستورالعمل های مربوط به مقابله با رایج ترین مشکلات ارائه شده برای خانواده های درمانی است.

یک پیام خانگی

خانواده درمانی راهی است برای شما و خانواده خود برای یادگیری چگونگی حفظ روابط سالم خانواده ، برقراری ارتباط موثر با اعضای خانواده و همکاری مشترک برای حل مشکلات خانواده. این نوع درمان بی نظیر است

این دیدگاه به خانواده درمانی اجازه می دهد تا خانواده ها را به ریشه یابی مشکلات خود یاری رسانند و بهبودی را برای همه اعضای خانواده تسهیل می کند.

خواه مشکل مربوط به سوء مصرف مواد یا اعتیاد ، سوء استفاده ، اختلالات سلامت روان ، شرایط غیر منتظره یا وخیم باشد یا فقط استرس روزمره معمولی که همه ما به مناسبت با آن دست و پنجه نرم می کنیم.

در این بخش به شرح مزایا و اهداف خانواده درمانی ، معرفی چهار مورد از رایج ترین انواع درمانی ، مشاوره متضاد خانواده با روان درمانی خانواده پرداخته و نمونه هایی از تمرینات و تکنیک های مورد استفاده در خانواده درمانی را آورده است.

امید من این است که شما می توانید این اطلاعات را مفید بدانید که آیا علاقه دارید با یک خانواده درمانگر درگیر شوید ، به یک خانواده درمانی تبدیل شوید یا فقط درمورد خانواده درمانی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر تا به حال در خانواده درمانی شرکت کرده اید یا در کار خود به عنوان یک متخصص بهداشت روان در خانواده درمانی کار کرده اید ، دوست داریم در نظرات از تجربیات شما بشنویم. آیا دریافت که مشارکت در خانواده درمانی مفید است؟

آیا باید از مزایای شرح داده شده در اینجا استفاده کنید؟ اگر خانواده درمانی را تمرین کرده اید ، برخی از ارزشمندترین چیزهایی که از تمرین خود آموخته اید چیست؟

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه