خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره خانواده در قم

مرکز مشاوره خانواده در قم

مرکز مشاوره خانواده در قم تلفنی رایگان و مشاوره روانشناسی خانواده قم این مطالعه که در مجله منتشر شده است ، داده های زن واجد شرایط غربالگری ماموگرافی در سوئد را از سال 1992 تا 2016 مورد بررسی قرار داده است. زنان قبل از تشخیص سرطان بر اساس شرکت در دو آزمایش معاینه غربالگری برنامه ریزی شده به دو گروه تقسیم شدند.

داده ها نشان داد که کسانی که در دو غربالگری اخیر شرکت کرده اند از محافظت بالاتری در برابر سرطان برخوردار هستند.

مرگ و میر در طی 10 سال از تشخیص 50 درصد کمتر برای این شرکت کنندگان بود. در مقایسه با زنانی که فقط در یک غربالگری شرکت کرده اند ، زنانی که در هر دو شرکت کرده اند حدود 30 درصد مرگ و میر ناشی از سرطان پستان را کاهش داده اند.

“این مطالعه نشان می دهد که 50 درصد از زنان در صورت نداشتن ماموگرافی غربالگری روتین ، در اثر سرطان پستان جان خود را از دست داده اند نسبت به زنانی که ماموگرافی غربالگری معمول دارند.

مرکز مشاوره خانواده در قم تلفنی

دکتر کریستین بیرن ، رئیس تصویربرداری از پستان ، در بیمارستان لنوکس هیل ، نیویورک ، گفت: وی گفت: “ماموگرافی غربالگری معمول به بیماران بهترین فرصت را می دهد تا سرطان مهاجم کوچکی را قبل از گسترش به سایر قسمت های بدن کشف کنند.

به همین دلیل است که انجام ماموگرافی غربالگری برای خانمها هر سال و نه فقط چند سال بسیار مهم است. “

دکتر آلیس پلیس ، مدیر منطقه ای جراحی پستان در وستچستر ، انستیتوی سرطان سلامتی نورثول ، گفت که این مطالعه به پاسخ این کمک می کند که آیا صرفاً کنار گذاشتن یک یا دو ماموگرافی “واقعاً مهم است؟”

پلیس گفت: “این ارتباط مستقیم بین از دست دادن ماموگرافی و مرگ سرطان پستان در تحقیقات غربالگری تا حد زیادی از بین رفته است.” “این مطالعه مهم بر قدرت غربالگری ماموگرافی برای کاهش میزان مرگ و میر ناشی از سرطان پستان و بهبود زندگی زنان تأکید دارد.”

مرکز مشاوره خانواده در قم رایگان

رویداد خط سلامت
آیا واکسن می شوید؟
ما از لسلی استال ، آلیسا میلانو ، برایان استوکس میچل و موارد دیگر در خود می خواهیم: یک ساله گذشته نگر پنجشنبه ، 11 مارس.

مرکز مشاوره خانواده در قم
مرکز مشاوره خانواده در قم

ماموگرافی در طی همه گیری
گفته می شود ، سال سال بسیار متفاوتی بود. بسیاری از بیمارستانها مجبور بودند غربالگری سرطان و سایر روشهای پزشکی را متوقف كنند زیرا مملو از بیماران است.

بعلاوه بعضی از افرادی که برای غربالگری سرطان برنامه ریزی شده اند ممکن است در معاینه حتی در مواردی که در میان یک بیماری همه گیر در دسترس آنها باشد ، مردد بودند.

یک مطالعه که در ژوئیه سال در بیمارستان عمومی ماساچوست انجام شد ، نشان داد که 22 درصد از پاسخ دهندگان در غربالگری سرطان پستان تأخیر داشتند. بیش از 31 درصد افرادی که مبتلا به سرطان پستان تشخیص داده شده اند ، تأخیر در مراقبت و 9.3 درصد تأخیر در درمان را گزارش کرده اند.

بهترین مرکز مشاوره خانواده در قم

تشخیص به موقع در کاهش خطر مرگ ناشی از سرطان پستان ضروری است.

انجمن سرطان آمریكا پیش بینی كرده است كه در سال جاری بیش از مورد جدید از سرطان پستان مهاجم در زنان تشخیص داده خواهد شد. حدود مورد جدید سرطان درجا، نوع غیر تهاجمی و اولیه سرطان پستان ، تشخیص داده می شود. پیش بینی می شود بیش از مرگ ناشی از سرطان پستان در سال 2021 اتفاق بیفتد.

خبرنامه خط سلامت
شما در این نبرد دوستی دارید.
آخرین اخبار مربوط به سرطان پستان ، گزینه های درمان ، مشاوره برای بازدید پزشکان ، به علاوه داستان های الهام بخش را در صندوق پستی خود دریافت کنید.

ایمیل خود را وارد کنید
حریم خصوصی شما برای ما مهم است. هر اطلاعاتی که از طریق این وب سایت به ما ارائه می دهید ممکن است توسط ما در سرورهای واقع در کشورهای خارج از اتحادیه اروپا قرار گیرد. اگر موافق چنین جایگاهی نیستید ، اطلاعات را ارائه ندهید.

مرکز مشاوره حل مشکلات خانوادگی در قم

حالا چه کار می توانیم بکنیم؟
متخصصان و متخصصان پزشکی می خواهند این نکته را به خانم ها برسانند که ضروری است که با انجام ماموگرافی های منظم برنامه ریزی کنید .

مطب ها و بیمارستان های پزشکان از هر زمان دیگری مجهز تر هستند تا بیماران را از بیماری در امان نگه دارند.

دکتر ویویان بی ، رئیس انکولوژی جراحی پستان در بیمارستان متدیست نیویورک-پروتستان و بروکلین و استادیار جراحی در پزشکی ویل کرنل ، گفت: “برای پزشکان ، پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های اولیه. “بیماران خود را تشویق کنید که از آن ماموگرافی چشم پوشی نکنند.”

وی می افزاید که افراد هنگام مراقبت باید همچنان هوشیار و طبق مقررات باشند. این به معنای پوشیدن ماسک ، استفاده از ضد عفونی کننده دست و دور ماندن از نظر اجتماعی است.

مرکز مشاوره روانشناسی خانواده قم

“در نیویورک ، تغییراتی ایجاد کرده ایم تا خطر انتقال را کاهش دهیم. یک یا دو بیمار به طور همزمان برنامه ریزی می شود.

آنها در منطقه انتظار شش فوت از یکدیگر فاصله دارند. تجهیزات از بین می روند و کارکنان و اعضای هیئت علمی مناسب برای کاهش انتقال دارند. “

امکانات بیمارستان ها و پزشکان در سراسر کشور بی خطر است و اقدامات احتیاط آمیز بیشتری انجام می دهند.

اگر اصلاً نگران هستید ، با موسسه مورد نظر خود تماس بگیرید و در مورد اقدامات ایمنی گرفته شده کنید.

مهمترین نکته ، هشدار می دهد ، این است که بسیاری از بیمارستان ها و مطب های پزشکان هنوز هم ملاقات با قرار ملاقات دارند زیرا همه ماموگرافی های با تاخیر را تسخیر می کنند ، بنابراین مهم است که در تلاش برای تنظیم این غربالگری کوشا باشید.

وی همچنین این نکته را مطرح می کند که همه گیری بر بسیاری از مناطق جهان تأثیر گذاشته است

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909