خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره خانواده در ستارخان

مرکز مشاوره خانواده در ستارخان

مرکز مشاوره خانواده در ستارخان و مشاوره خانواده در ستارخان اگر خانواده شما دوران سختی را پشت سر می گذارند – خواه ناشی از استرس ، عصبانیت یا ناراحتی باشد – خانواده درمانی می تواند تغییری ایجاد کند.

برای دریافت وقت مشاوره

با ما تماس حاصل فرمایید.

این کمک می کند تا زوج ها ، کودکان و یا اعضای یک خانواده گسترده یاد بگیرند که بهتر و بهتر با یکدیگر در ارتباط باشند و از طریق درگیری کار کنند.

برای دریافت مشاوره خانواده تلفنی با ما تماس بگیرید

جلسات توسط متخصصی به نام خانواده درمانی اداره می شود. او می تواند یک روانشناس ، مددکار اجتماعی یا درمانی باشد که در خانواده درمانی آموزش های بیشتری داشته است.

چگونه خانواده درمانی می تواند کمک کند؟

مشکلات خانواده شما می تواند بر همه زمینه های زندگی اعضای خانواده تأثیر بگذارد. شما و عزیزانتان ممکن است در کار بر روی کار ، مدرسه یا در تعامل روزمره با افراد دیگر مشکلی ایجاد کنید.

وقتی احساس می کنید مشکلات خانواده شما برای رسیدگی بیش از حد بزرگ است – و بهتر نمی شوند – ممکن است زمان مراجعه به یک درمانگر خانواده باشد. او می تواند به شما در یافتن راه های جدید برای مدیریت مبارزات ، درگیری ها و چالش ها کمک کند.

برخی از مواردی که خانواده درمانی می توانند به آنها کمک کنند عبارتند از:

درگیری بین اعضای خانواده

سوء مصرف مواد یا اعتیاد

بیماری روانی یکی از اعضای خانواده

مشکلات مالی یا اختلاف نظر درباره پول

مشکلات در مدرسه

مشکلات بین خواهر و برادر

مشکلات رفتاری کودکان

مراقبت از یک عضو خانواده با نیازهای ویژه

مشکلات مربوط به اعضای خانواده گسترده

چه اتفاقی می افتد در طول خانواده درمانی؟

مرکز مشاوره خانواده در ستارخان

ابتدا ، پزشک معالج شما با همه افراد خانواده صحبت خواهد کرد تا به او در درک آنچه اتفاق می افتد کمک کند. او سؤالاتی را در مورد چگونگی مشاهده مشکلات هر فرد ، از زمان شروع مشکلات و چگونه خانواده تاکنون در تلاش برای مدیریت امور می پرسد.

در مرحله بعد ، درمانگر یک برنامه درمانی را تهیه می کند. هدف بهبود درگیری ها در یک خانواده است ، نه اینکه کسی را مقصر این مسائل بدانیم.

درمانگر شما به اعضای خانواده کمک می کند تا بهتر ارتباط برقرار کنند ، مشکلات را حل کنند و روشهای جدیدی برای همکاری مشترک پیدا کنند. خانواده درمانی همیشه نمی تواند باعث شود یک مشکل از بین برود. اما این می تواند مهارتهای جدیدی را به اعضای خانواده اعطا کند تا از طریق روشهای سالمتر شرایط سختی را پشت سر بگذارند.

مشاوره خانواده در ستارخان خانواده درمانی لازم نیست مدت زیادی طول بکشد. میانگین حدود 12 جلسه است. هر چند وقت یک بار با یک درمانگر خانوادگی ملاقات می کنید و چند جلسه شما نیاز دارید به موارد خاصی که شما در درمان روی آن متمرکز هستید بستگی دارد.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909