خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره خانواده در تبریز

مرکز مشاوره خانواده در تبریز

مرکز مشاوره خانواده در تبریز تلفنی رایگان و مشاوره حل مشکلات خانوادگی تبریز و مشاوره روانشناسی خانواده تریز تقریبا نیمی از زنان تحت درمان عفونت ادراری شروع می کنند و اغلب در یک آنتی بیوتیک اشتباه باقی می مانند.

کارشناسان می گویند این تحقیق برای افرادی که با عفونت دستگاه ادراری مبارزه می کنند و همچنین در کل برای استفاده از آنتی بیوتیک مهم است.

وی افزود: “ما در حال حاضر در نسل سوم خود هستیم (آنتی بیوتیك در دسترس داریم) ، و نتایج واقعی مقاومت آنتی بیوتیكی وجود دارد.”

مطالعه اخیر به منظور بررسی تفاوت آنتی بیوتیک های تجویز شده برای زنان در مناطق شهری نسبت به مناطق روستایی طراحی شده است.

در حالی که محققان پیش بینی می کردند چالش های بیشتری را در یک منطقه بالاتر از حوزه دیگر پیدا کنند ، آنها دریافتند که این مسئله در سراسر حوزه وجود دارد.

مرکز مشاوره خانواده در تبریز تلفنی

محققان خاطرنشان کردند که تقریبا نیمی از زن در این مطالعه آنتی بیوتیک اشتباهی دریافت کرده اند و اغلب مدت زیادی در آنتی بیوتیک نگه داشته می شوند.

“با توجه به اینکه های بدون عارضه یکی از رایج ترین نشانه ها برای تجویز آنتی بیوتیک در جمعیت های سالم است ، ما می خواستیم اهداف مداخلات طراحی شده برای بهبود پایبندی به رهنمودها را شناسایی کنیم .

آن موبی باتلر ، نویسنده مطالعه و استادیار پزشکی و پزشکی جراحی در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن ، به گفت.

مرکز مشاوره خانواده در تبریز
مرکز مشاوره خانواده در تبریز

وی افزود: “اگرچه تفاوت هایی را بین تجویزهای روستایی و شهری مشاهده کردیم ، اما تجویز نامناسب در محیط های روستایی و شهری بیداد می کرد.”

زنان در مناطق روستایی بیشتر از زمان مورد نیاز آنتی بیوتیک مصرف می کنند ، اما به طور کلی ، موارد تجویز در موارد مساوی نشان می دهد.

مرکز مشاوره خانواده در تبریز رایگان

این می تواند به معنی تاخیر در بهبود علائم باشد و این استفاده بیش از حد از دارو می تواند تأثیرات طولانی مدت داشته باشد.

دکتر فلیس گرش ، که هزاران زن را به عنوان بنیانگذار و مدیر گروه پزشکی یکپارچه اروین در کالیفرنیا درمان می کند ، به گفت: “ما اکنون می فهمیم که موارد بی شماری در مورد استفاده از آنتی بیوتیک (نادرست یا زیاد) وجود دارد. “این میکروبیوم ما را مختل می کند.”

چگونه و چرا اتفاق می افتد
گرش گفت ، این موردی نیست که پزشکان درک نمی کنند یا از آن مراقبت نمی کنند.

در عوض ، وی گفت ، این ناشی از ترکیبی از آنتی بیوتیک های مختلف است که در مناطق مختلف بهتر کار می کنند و تمایل به درمان قبل از بازگشت آزمایش کشت.

آنتی بیوتیک هایی که به طور مکرر در مناطق استفاده می شوند ، می توانند اثر کمتری داشته باشند.

مرکز مشاوره خانواده در تبریز آنلاین

عوامل عفونی می توانند در برابر آنها مقاومت ایجاد کرده و سپس آنتی بیوتیک از قدرت کمتری برخوردار شود.

گرش گفت ، آموکسی سیلین یک مثال عالی است.

وی گفت: “این قبلاً اولین خط بود ، اما اکنون فقط به همان اندازه موثر نیست.” “سویه های مقاوم بسیار شایع هستند ، دیگر استاندارد نیستند.”

این وضعیت برای ارائه دهندگان پیچیده می شود ، زیرا پاسخ یک راه حل کلی نیست.

باتلر گفت ، اما حفاری و درک چگونگی و زمان و کدام آنتی بیوتیک ها برای تجویز کمک می کند.

وی گفت: “ارتقا قرار گرفتن در معرض ضد میکروبی مطلوب – از جمله عامل و مدت زمان مناسب – با پیشگیری از عوارض جانبی قابل پیشگیری ، ایجاد اختلال در میکروبیوم و عفونت های مقاوم به آنتی بیوتیک ، به نفع بیمار و جامعه است.

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تبریز

وی افزود: “استفاده نامناسب از آنتی بیوتیک با افزایش خطر شکست درمان ، عوارض جانبی ، مقاومت به آنتی بیوتیک و هزینه های مراقبت های بهداشتی همراه است.”

باتلر اظهار امیدواری می کند که این تحقیقات باعث تحریک شود.

وی خاطرنشان کرد: “جمع آوری شواهد نشان می دهد که تغییر در شیوه های تجویز – از عوامل گسترده به طیف باریک و طولانی تر به مدت زمان کوتاه تر – می تواند نتایج نامطلوب را در سطح بیمار کاهش دهد.”

یک چیز دیگر نیز وجود دارد. بسیاری از ارائه دهندگان که می خواهند برای بیمار تسکین دهند ، قبل از شروع کشت ، آنتی بیوتیک تجویز می کنند.

لیست مرکز مشاوره خانواده در تبریز

گرش اشاره کرد که عفونت ادراری می تواند تا حدی ساده یا پیچیده تر باشد و کلیه ها را درگیر کند.

این مطالعه فقط زنان مبتلا به عفونت ادراری بدون عارضه را مورد بررسی قرار داد ، اما گرش گفت که دانستن و درک سطح به ارائه دهندگان اطلاع می دهد که کدام آنتی بیوتیک را انتخاب کنند.

بنابراین ، انتظار برای نتایج آزمایشگاه نیز انجام می شود.

وی گفت ، بسیاری از ارائه دهندگان ممکن است “تعجب کنند که آیا بر کلیه ها تأثیر می گذارد و فقط (در صورت داشتن آنتی بیوتیک برای آن) درمان می کنند”.

آنها همچنین ممکن است نگران باشند که ممکن است بیمار به دلایل مالی یا دلایل دیگر مراجعه نکند و بلافاصله آنتی بیوتیک تجویز کند تا فرد یک داروی آن را داشته باشد.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909