خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره خانواده تلفنی کرج

مرکز مشاوره خانواده تلفنی کرج

مرکز مشاوره خانواده تلفنی کرج نکته برای والدین آنهایی که درمورد اعتیاد و اطلاعات مربوط به مواد مخدر و آموزش والدین برای مقابله با اعتیاد مبارزه می کنند ، امروز به ما کمک کنند

اگر فرزند شما یکی از میلیون ها نفری است که با سوءمصرف مواد مخدر دست و پنجه نرم می کند ، ممکن است در جایی که به دنبال کمک هستید احساس ناراحتی ، گیجی و مطمئن نکنید.

نکته برای والدین کسانی که با اعتیاد می جنگند

در اینجا لیستی از بهترین نکات پیروی از والدین فرزندان معتاد وجود دارد. با استفاده از این راهکارها ، می توانید به فرزند خود ثبات و درک لازم را برای کمک به درمان و بهبود آنها ارائه دهید.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

1. تقویت روابط

کسی که با اعتیاد دست و پنجه نرم می کند ، غالباً از روشهای فریبکارانه برای تأمین و استفاده بیشتر از این ماده ، صرف نظر از نتایج منفی برای خود یا دیگران استفاده می کند.

 این اقدامات به رابطه ای که برای ایجاد آنها با آنها کار کرده اید به میزان قابل توجهی آسیب می رساند. شما می توانید با تلاش برای تقویت و بازسازی روابط ، با این کار مبارزه کنید.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی

مرکز مشاوره خانواده تلفنی تبریز یک راه مهم برای تحقق این امر از طریق ارتباطات باز و ادعا است. ارتباط خوب می تواند به شما در رفع مشکلات زود هنگام کمک کرده و به روشهای مناسب واکنش نشان دهد.

 ارتباطات اثرگذار شامل تعادل پرسیدن سؤال ها و گوش دادن فعالانه برای هدایت مکالمه مولد است.

نمونه سوال های پایان یافته

چگونه میتوانم امروز به شما کمک کنم؟

چرا تصمیم به شروع استفاده از مواد مخدر گرفتید؟

چه چیزی باعث می شود از استفاده استفاده کنید؟

از نظر ایده درمانی چه چیزی را دوست دارید و دوست ندارید؟

دوست دارید و از ادامه استفاده از این ماده چه چیزی را دوست دارید و دوست ندارید؟

چه فعالیت هایی به شما کمک می کند تا هوشیار باشید؟

راه های توسعه دوستی سالم چیست؟

بهترین انواع سؤالات باز و غیرقانونی خواهد بود.مرکز مشاوره خانواده تلفنی کرج یک سؤال باز سؤالی است که با یک کلمه نمی توان به آن پاسخ داد.

 سؤالات روباز مفید است زیرا باعث افزایش ارتباط و تبادل بهتر ایده ها می شود. این سؤالات با هدف یادگیری اطلاعات بیشتر درباره فرزند شما و به آنها امکان بیان نگرانی ها ، مبارزات و امیدها را دارند.

درگیر و متمرکز باشید.

حس پذیرش و درک را به نمایش بگذارید.

مهربان و محترم باشید.

حواس پرتی ها را کاهش دهید.

بر روی خوبی تمرکز کن.

واکنش های منفی را کاهش دهید.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان

بیش از حد احساساتی بودن بخشی از ارتباطات ادعا نیست. اگر خود را بیش از حد ناراحت ، طعنه آمیز یا غیر منطقی می دانید تا احساسات خود را مدیریت کنید ، تصمیم بگیرید شرایط را با برنامه ای برای بازگشت به موضوع در زمان دیگری ترک کنید.

بسیار مهم است که در یک دوره معقول به مکالمه برگردید – مرکز مشاوره خانواده تلفنی کرج نادیده گرفتن مشکل باعث نمی شود که از بین برود.

2. تشویق رفتارهای مثبت و درمان

وقتی توجه بیش از حد به اشتباهات و تصمیم گیری ضعیف کودک وجود داشته باشد ، از اعتماد به نفس کاهش یافته ، عزت نفس پایین و احساس قدرت شخصی کاهش می یابد.

 این اثرات می تواند منجر به مصرف مداوم مواد شود. درعوض ، بر مثبت ها تأکید کنید و رفتارهای مطلوب را ترغیب کنید.

استفاده از تشویق و خوش بینی باعث می شود ضمن کاهش تعارض و منفی ، کار گروهی و همکاری ایجاد شود. این سبک آنها را قادر می سازد:

مرکز مشاوره خانواده حضوری

مهارت های جدید مقابله سالم را امتحان کنید.

درگیر فعالیتهای جدید شوید.

روابط همکار مناسب تری برقرار کنید.

با چالش های روبرو شوید.

3. راهنمایی های سازگار را ایجاد و تقویت کنید

مرکز مشاوره خانواده تلفنی کرج تدوین دستورالعملها انتظارات واضحی از فرزند شما در مورد رفتارهای قابل قبول و غیرقابل قبول نشان خواهد داد. قواعد روشن و مداوم با نتایج بهبود یافته با اعتیاد مرتبط است.

نه تنها دستورالعملها به فرزند شما کمک می کند بلکه به شما در تعیین واکنشهای شما به موقعیتها در هنگام ارائه کمک می کند.

رهنمودها وقتی با همکاری فرزند شما تهیه می شوند بهترین کار را می کنند. به این ترتیب ، همه طرفها قبل از اتمام رفتار ، درباره عواقب رفتارهای خود حرفی برای گفتن دارند.

مرکز مشاوره خانواده آنلاین

بهترین دستورالعملها مانند لیستی از عبارات علت و معلولی خوانده می شوند – اگر (عمل) رخ دهد (پاسخ) نتیجه خواهد بود. از آنجا که به طور مشخص مشخص شده است ، مرکز مشاوره خانواده تلفنی کرج بعداً جای تعجب نخواهد داشت.

 البته پوشاندن هر شرایط احتمالی غیرممکن خواهد بود ، اما با تعیین دستورالعمل های رایج ترین رویدادها ، می توانید شانس واکنشهای ناشی از احساسات را کاهش دهید که دارای پیامدهای کمتر از تولید هستند.

مهم نیست که دستورالعمل های شما چقدر قوی باشند ، استمرار ضعف آنها را ناکارآمد می کند.  اگر فرزند شما تحت تأثیر رانندگی بوده است و شما در بعضی مواقع کلیدهای آنها را می گیرید اما سایرین نیستید ، کارآیی رهنمودهای خود را کاهش می دهید. این ناهماهنگی باعث کاهش رابطه با فرزند شما می شود زیرا احترام آنها به شما کاهش می یابد

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه