خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره خانواده تلفنی شیراز

مرکز مشاوره خانواده تلفنی شیراز

مرکز مشاوره خانواده تلفنی شیراز آیا شما یا هر کسی که می شناسید از جنگ درون خانواده رنج می برید؟ شاید شما با یک خواهر و برادر ، پدر و مادر ، یک داماد یا یک خویشاوند خود صحبت نکنید ، یا شاید در وسط یک جنگ عاطفی جنگ گرفتار شوید.

اگر در خانواده شما درگیری و تنش وجود دارد و شما از برخورد با آن تغذیه شده و از نظر عاطفی خسته شده اید ، ممکن است اکنون زمان آن باشد که از راهکارهای زیر برای ایجاد صلح استفاده کنید.

بهترین مشاور خانواده  اگر شما کسی هستید که در این نبردها شرکت می کنید ، ایده خوبی است برای کمک به شخص دیگری باشید. انشاءالله با کمی تلاش ، چیزی تغییر خواهد کرد و درگیری ها متوقف می شوند.

از گرفتن سمت خودداری کنید

نزدیک بودن به همه افراد مربوطه خطرات آن را دارد. شما می توانید هدف یکی از خشم آنها باشید. حتی ممکن است خود را با یکی از مخالفان بیابید ، اما از هر قیمتی طرفداری کنید.

برای دریافت مشاوره تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

اگرچه این طبیعی است ، اگر کسی باشید که صلح را برقرار می کنید ، آتش سوزی خواهد کرد. شما باید بی طرف باشید.

 ارتعاشات ، زبان بدن و حتی لحن ما نشانگرهای بسیار قوی تر از پیام های ما هستند. کلمات فقط 5٪ از پیام را تشکیل می دهند.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی

بنابراین اگر به دیدگاه یک شخص تکیه می کنید ، طرف مقابل آنرا تشخیص می دهد. طرف مقابل احساس خواهد کرد که شما در کنار آنها نیستید و روند کار با شکست روبرو خواهد شد.

مشاوره آنلاین خانواده رایگان  بنابراین اطمینان حاصل کنید که می توانید قبل از جمع کردن مهمانی ها بی طرف باشید. از خودت بپرس:

1. آیا من می توانم از هر دو طرف به طور یکسان پشتیبانی کنم؟

2- آیا در این شرایط می توانم بی طرف باشم؟

3. آیا خطری وجود دارد که من بتوانم طرف مقابل را به شخص دیگری برسانم؟

با جواب های خود صادق باشید و به خودتان اجازه ندهید که از هر پرچم قرمز رد شوند. اگر احساس می کنید طرف وسوسه می شوید ، شخص دیگری را درگیر کنید و سریع و با لطف قدم بگذارید. داشتن یک واسطه بی طرف ، در روند صلح تفاوت چشمگیری خواهد داشت.

به هر طرف کمک کنید تا در مورد آنچه مهم یا پیامد است ، مورد توجه قرار دهند

مرکز مشاوره خانواده تلفنی شیراز بازی واسطه کار سختی است. شاید لازم باشد طرفین را متقاعد کنید که این استراتژی دوم را امتحان کنند ، اما اگر اصلاً امکان پذیر است این را نادیده بگیرید.

مدتی را با هر شخص به طور جداگانه سپری کنید و در مورد رابطه با او صحبت کنید. از آنها بخواهید که درباره زمانهایی که اوضاع خوب بود صحبت کنند.

 از آنها بخواهید چند لحظه وقت بگذارند تا برخی از خاطرات خوب را یادداشت کنند. این مهم نیست که حافظه چند ساله باشد ، تا زمانی که چیزی مثبت باشد.

 

مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان

پس از انجام این کار ، گفتگو در مورد تأثیر جنگ بر روی آنها و زندگی آنها باز کنید. سپس از آنها بخواهید مدتی وقت بگذارند و به سؤالات زیر روی کاغذ پاسخ دهند:

1. اگر هرگز تا آخر عمر این شخص را ندیدید ، چه احساسی خواهید داشت؟

2. چه می شد اگر این رابطه را مانند گذشته کنار بگذارید؟

3. اگر این رابطه را مانند گذشته کنار بگذارید ، چه اتفاقی نخواهد افتاد؟

4- این درگیری چگونه در سایر مناطق و روابط زندگی شما تأثیر دارد؟

5- کدام مناطق تحت تأثیر قرار می گیرند ، و در نتیجه این جنگ چه اتفاقی در این مناطق می افتد؟

6- در صورت ایجاد صلح بین شما چه اتفاقی می افتد؟

7- در صورت ایجاد صلح بین شما چه اتفاقی نخواهد افتاد؟

به طرفین فرصت دهید تا در مورد این سؤالات فکر کنند ، و واقعاً با این ایده که زندگی آنها بدون شخص دیگری که در آن قرار دارد چگونه باشد ، ارتباط برقرار کنند. گاهی اوقات ، ما فرض می کنیم که وقت داریم تا درگیری ها را حل کنیم ، زندگی را در زندگی خود تصدیق می کنیم.

 مرکز مشاوره خانواده تلفنی شیراز شاید سعی کنیم خودمان را فریب دهیم که داشتن صلح مهم نیست. این سؤالات به شما اجازه می دهد تا هر فرد واقعاً تأثیر خود را در تأثیر این جنگ در زندگی خود نشان دهد. وقتی واقعاً بتوانند آن را ببینند ، آنگاه تمایل به رها شدن پدیدار می شود.

مرکز مشاوره خانواده حضوری

آنها را صحبت کنید

هنگامی که هر یک از طرفها این موضوع را انتخاب کردند ، آنها می خواهند رابطه خود را دوباره برقرار کنند ، و سپس این مشکل را برای صحبت کردن به وجود می آورد.

 این ممکن است یک شاهکار عادی نباشد ، به خصوص اگر اوضاع به عصبانیت یا کینه دیرینه افزایش یافته باشد. اکنون زمان آن فرا رسیده است که شما به عنوان صلح ساز ، ضمن تسهیل روند ، آنها را در زمینه برقراری ارتباط آموزش دهید.

 همه را دور هم جمع کنید و با رعایت قوانین ساده زیر ارتباط برقرار کنید:

الف – فقط یک طرف در یک زمان صحبت می کند. دیگری باید گوش کند

ب. بلندگو: با جملات کوتاه و مختصر صحبت می کند.

ج. شنونده: آنچه را که گوینده گفته است تکرار می کند و گوینده تأیید می کند که این منظور آنها بوده است. اگر منظور آنها چیزی متفاوت بود ، آنها در این مرحله منظورشان را روشن می کنند.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی شیراز به هر طرف اجازه دهید دیدگاه خود را شنیده و درک شود. کار شما این است که اطمینان حاصل کنید این اتفاق می افتد.

هنگامی که هر یک از طرفین حرفی برای گفتن داشت ، از آنها دعوت کنید تا در مورد 2 یا سه نکته عمل کنند که روند بهبودی را آغاز می کند. این می تواند ملاقات برای قهوه ، صحبت با یک بستگان دیگر و غیره باشد.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه