خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره خانواده تلفنی ساری

مرکز مشاوره خانواده تلفنی ساری

مرکز مشاوره خانواده تلفنی ساری تقویت روابط والد و کودک نیاز به کار و تلاش دارد. پدر و مادر شغل سختی است ، اما با حفظ رابطه تنگاتنگ و ارتباطات باز با فرزندان ، والدین می توانند در تمام مراحل زندگی با آنها در ارتباط باشند.

 علاوه بر این ، یک ارتباط والدین و فرزندان در واقع فرزندپروری را آسانتر می کند ، زیرا کودکانی که احساس ارتباط بیشتری با والدین دارند ، تمایل بیشتری به گوش دادن ، کمک کردن و راهنمایی ها دارند.

مرکز مشاوره خانواده رایگان تلفنی مشکلات با دوستان یا در مدرسه. در اینجا 10 نکته ساده وجود دارد که خانواده ها می توانند از آنها برای تعمیق پیوند بین والدین و فرزندان استفاده کنند.

به فرزندان خود بگویید که آنها را دوست دارید

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

به بچه ها بگویید که هر روز بدون توجه به سن آنها ، آنها را دوست دارید. حتی در روزهای امتحان یا بعد از اختلافات ، والدین باید اطمینان حاصل کنند که کودکان می دانند که اگرچه رفتار شما را دوست نداشتید ، اما آنها را بدون قید و شرط دوست دارید. یک “دوستت دارم” ساده باعث تقویت روابط می شود.

با فرزندان خود بازی کنید

نکته اصلی این است که واقعاً روی زمین بیایید و با فرزندان خود بازی کنید .3 با عروسک ها ، توپ ها ، بازی های تخته ای و یا آواز خواندن بازی کنید.

فرقی نمی کند چه چیزی بازی می کنید ، فقط از هم لذت ببرید و متعهد شوید که توجه غیرقابل تفکر خود را جلب کنید. بگذارید بچه های شما سمت احمقانه شما را ببینند.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی

مرکز مشاوره طلاق تلفنی ساری  بچه های بزرگتر از کارت ، شطرنج و بازی های رایانه ای لذت می برند ، در حالی که افراد کوچکتر از هر بازی با والدین سرگرم هستند.

یک نام خاص یا کد ورد ایجاد کنید

برای فرزندتان اسم خاصی بسازید که مثبت یا یک کلمه کد مخفی باشد که می توانید با یکدیگر استفاده کنید.

توسعه و حفظ مناسک زمان خواب

مرکز مشاوره خانواده تلفنی ساری خواندن کتاب های خواب یا گفتن داستان به کودکان آیین های مادام العمر ایجاد می کند. زمان خواب یک جدایی است و ایجاد یک آیین باعث می شود بچه ها احساس امنیت کنند. 4

 خواب ممکن است تنها زمانی باشد که والدین با فرزندان خود به اشتراک می گذارند ، بنابراین سعی کنید آن را آرام و لذت بخش کنید.

هنگامی که کودکان شروع به خواندن کردند ، به آنها بخواهید که یک صفحه ، فصل یا کتاب کوتاه را برای شما بخوانند. حتی اکثر نوجوانان هنوز هم از این مراسم که شبانه روز بخیر به روشی خاص توسط والدین گفته می شود لذت می برند.

به فرزندان خود درباره ایمان یا معنویت بیاموزید

به فرزند خود در مورد ایمان و اعتقادات خود بیاموزید. به او بگویید که چه اعتقادی دارید و چرا. به فرزندتان فرصت دهید تا سوالات خود را بپرسد و صادقانه به آنها پاسخ دهد. این آموزه ها را اغلب تقویت کنید.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان

بگذارید فرزندانتان به شما کمک کنند

والدین بعضی اوقات با سهولت عدم اجازه دادن فرزندشان برای کمک به آنها در انجام کارهای مختلف و کارهای مختلف ، سهواً فرصتهای نزدیکی را از دست می دهند.

تخلیه کالاهای فروشی بعد از رفتن به فروشگاه نمونه خوبی از چیزی است که کودکان در سنین بسیاری از آنها می توانند و باید به آنها کمک کنند.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی ساری کودکان هنگام کمک کردن احساس قدرت می کنند .5 کودکان همچنین با ارائه نظرات می توانند کمک کنند. با پرسیدن از کودکی که کفش با لباس شما به نظر می رسد بهتر به او اجازه می دهد تا از نظر او قدردانی کند. البته اگر سؤال کردید ، با انتخاب کودک آماده پذیرش و زندگی باشید.

به عنوان یک خانواده وعده های غذایی بخورید

شما قبلاً این را شنیده اید ، و واقعاً مهم است! غذا خوردن با هم مرحله ای برای مکالمه و اشتراک گذاری است. 6 تلویزیون را خاموش کنید و از وعده های غذایی عجله نکنید.

 وقتی برنامه ها اجازه می دهند ، واقعاً با یکدیگر صحبت و لذت ببرید. این می تواند به یک زمان با کیفیت تبدیل شود که به طور یکسان جوان و پیر به یاد می آورد

مرکز مشاوره خانواده حضوری

فرصتهای یک و یک را جستجو کنید

بعضی از والدین برای فرزندانشان شبهای ویژه یا “خرمای ایستاده” دارند تا آن فرصت تک به تک را ایجاد کنند.

 چه پیاده روی در اطراف محله باشد ، یک سفر ویژه به یک زمین بازی یا فقط یک شب فیلم با این دوتایی ، مهم است که هر کودک را به صورت جداگانه جشن بگیریم. اگرچه این مسئله بیشتر برای والدین چند فرزند یک چالش است ، اما قابل دستیابی است!

به گزینه های کودکان احترام بگذارید

لازم نیست پیراهن و شلوارک ناسازگار فرزندتان را دوست داشته باشید یا دوست ندارید کودک شما چگونه در اتاق خود تصاویر قرار داده است. با این وجود ، احترام به آن گزینه ها مهم است.

کودکان در سنین جوانی به استقلال می رسند و والدین می توانند با داشتن پشتیبان و حتی به دنبال راه دیگری به مناسبت رسیدن به آن مهارتهای تصمیم گیری را تقویت کنند.

آنها را در اولویت زندگی خود قرار دهید

مرکز مشاوره خانواده تلفنی ساری فرزندان شما باید بدانند که شما اعتقاد دارید که آنها اولویت زندگی شما هستند.

كودكان وقتی احساس می كنند كه به آنها توجه نمی كنید می توانند استرس و توجه زیادی را مشاهده كنند. 7 بعضی اوقات ، بخشی از والدین نگران چیزهای كوچك و لذت بردن از فرزندان خود نیستند.

 آنها خیلی سریع رشد می کنند و هر روز خاص هستند. ضمن داشتن فرصت ، از وقت گرانبهای خود در کنار هم بهره ببرید!

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه