خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان

مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان

مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان بهبود زندگی خانوادگی شما می تواند به اعضای خانواده شما نزدیکتر شده و از نزدیک شدن درگیری ها در راه سعادت همه کمک کند. خوشبختانه ، گام های مشخص زیادی وجود دارد که می توانید برای لذت بردن و تحقق بخشیدن به اوقات فراغت در کنار خانواده خود استفاده کنید.

روش

1

صرف زمان با کیفیت با هم

کارهای روزمره و هفتگی خانواده را حفظ کنید. بخورید ، به رختخواب بروید و طبق برنامه زمانی پیش بینی شده فعالیت های منظم خانوادگی را انجام دهید. روالها و آداب و رسوم به ایجاد خانواده کمک می کنند تا هویت خود را کاهش دهند ، استرس را کاهش دهند و یک محیط پایدار و راحت ایجاد کنند.

برای دریافت مشاوره تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

علاوه بر بهبود ارتباطات ، جلسات منظم خانوادگی می تواند بخش اصلی روال خانواده شما باشد.

سعی کنید هر وقت ممکن است کار را در محل کار ترک کنید و وقتی در کنار آنها هستید روی خانواده خود تمرکز کنید.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی

2

مشاوره آنلاین خانواده رایگان جشن تولد و تعطیلات را در کنار هم یک سنت خانوادگی قرار دهید. لازم نیست هر روز تولد یا تعطیلات همین کار را انجام دهید. به عنوان مثال ، شما می توانید به رستوران مورد علاقه یک عضو خانواده بروید یا فعالیتهای مورد علاقه آنها را در روز تولد خود انجام دهید. شما به یک سنت پایبند هستید ،مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان اما فعالیت ها متفاوت خواهد بود.

3

تا حد امکان با هم غذا بخورید. والدین کار می کنند و بچه ها بعد از مدرسه فعالیت دارند ، بنابراین هر روز صبحانه و شام با هم سخت است. با این حال ، تمام تلاش خود را برای خوردن هر چه سریعتر با هم انجام دهید. وعده های غذایی خانوادگی یک روال اساسی است و می تواند به شما کمک کند در زندگی یکدیگر درگیر شوید

وقتی کسی از محل کار یا تمرین دیر به خانه آمد ، در حالی که شام ​​می خورد ، با آنها بنشینید ، حتی اگر قبلاً خورده باشید. سپری کردن وقت در کنار هم و مکالمه مهمتر از خوردن همزمان است.

4

برای فعالیتهای منظم خانوادگی زمان بگذارید. فعالیت های منظم می تواند شامل دوچرخه سواری ، پیاده روی ، کارت بازی یا بازی روی صفحه باشد. در صورت امکان ، حداقل یک بعد از ظهر یا عصر در هفته برای یک فعالیت خانوادگی اختصاص دهید. آن را کم کلید نگه دارید و روی تفریح ​​و لذت بردن از شرکت یکدیگر تمرکز کنید.

مرکز مشاوره خانواده حضوری

5

کارهای خانگی را با هم انجام دهید. در واقع تعداد کمی از افراد از انجام کارهای خود لذت می برند ، اما به اشتراک گذاشتن مسئولیت های خانگی می تواند به همه خانواده شما کمک کند تا در خانه خود افتخار کنند. مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان سعی کنید آن را تا حد امکان سرگرم کننده کنید ، مانند پخش موسیقی یا برگزاری مسابقات.

چگونه می توانید کارهای خود را سرگرم کننده کنید؟

کارهای هنری را به مسابقات اختصاص دهید.

بازنده بازی را تمام کارهای خود را انجام دهید.

یک نمودار کر درست کنید.

فقط کارهای آخر هفته را انجام دهید.

2

بهبود ارتباطات

1

به حرف اعضای خانواده خود احترام بگذارید. وقتی کسی نظر خود را ابراز کرد ، قبل از پایان صحبت کردن ، آن را کنار نگذارید یا آنها را قطع نکنید. حفظ کانال های ارتباطی باز و احترام آمیز ، به خانواده شما کمک می کند تا اعتماد و تقویت پیوند شما را تقویت کنند.

مرکز مشاوره خانواده آنلاین

به عنوان مثال ، هر وقت ابراز عقیده می کنند از سرگرمی خواهران و برادران خودداری کنید. اگر خواهر و برادرهایتان از شما انتخاب می کنند ، سعی کنید به آنها بگویید ، “من می دانم که همه برادران و خواهران با یکدیگر آشفتگی می کنند ، اما وقتی شما را به سخنان خودم مسخره می کنید ، احساس من را آزار می دهد.”

2

از انتقادها و قضاوت های سخت خودداری کنید. به یکدیگر اجازه دهید احساسات خود را ابراز کرده و بدون ترس از انتقاد یا قضاوت ، احمقانه عمل کنند. وقتی مردم انتظار قضاوت سخت دارند ، آنها تمایل دارند چیزها را بهم بزنند و از به اشتراک گذاشتن احساسات خودداری کنند. اگر پدر و مادر هستید ، انتقاد مثبت و سازنده را مطرح کنید و سعی کنید فرزندانتان را از قضاوت سخت یکدیگر دور کنید.

به جای گفتن ، “نه ، این طور نیست که شما این کار را انجام دهید” ، بگویید ، “امتحان کنید ، اما بگذارید به شما کمک کنم که این کار را به درستی انجام دهید

3

اعضای خانواده خود را به طور جدی گوش دهید. گوش دادن فعال وقتی به آنچه شخص دیگری می گوید جذب می کنید و به شما توجه می کند که توجه می کنید. با آنها تماس چشمی برقرار کنید مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان.

سر خود را گره بزنید و مواردی مانند “من درک می کنم” را در صورت لزوم بگویید. فقط به جای برنامه ریزی در مورد آنچه می خواهید بعدی گوش کنید و تا زمانی که شخص دیگر به پایان نرسد توصیه یا نظر خود را ارائه ندهید.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه