خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره خانواده تلفنی تبریز

مرکز مشاوره خانواده تلفنی تبریز

مرکز مشاوره خانواده تلفنی تبریز عشق ، اشتیاق ، درگیری ، استدلال – اینگونه ارتباط ما با یکدیگر است. این است که چگونه با یکدیگر پیوند می خوریم و می آموزیم. اینگونه است که ما به عنوان مردم و به عنوان یک خانواده رشد می کنیم.

این که آیا این یک بیماری غیر منتظره ، نمرات بد ، مشکلات مالی یا استدلال در مورد وظایف زباله است ، اجتناب ناپذیر است که هر خانواده با هم روبرو شوند. خانواده هایی که برای این اوقات تلاش آماده هستند ، ظاهر می شوند و برای مشکلات آینده آماده تر می شوند.

در اینجا چند نکته برای کمک به خانواده خود برای مقابله با استرس و برای مقابله با استرس ناشی از روابط خانوادگی شما ارائه شده است.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

استرس را کنار درب بگذارید

شما یک کار خوب برای حفظ چهره شاد در محل کار انجام می دهید ، اما شاید وقتی به خانه بیایید ، اجازه دهید خانواده خود این امر را داشته باشند. شما ممکن است ناخواسته استرس خود را بر روی خانواده خود بکشید و بدون آنکه متوجه شوید آسیب برسانید.

مرکز مشاوره خانواده آنلاین رایگان اگر تازه یک روز کاری استرس زا را به پایان رسانده اید ، پیش از آنکه شب از در خانه خود قدم بزنید مکث کنید. تنفس عمیقی انجام دهید یا به موسیقی آرام بخش گوش دهید.

 

مرکز مشاوره خانواده تلفنی

این به شما کمک می کند قبل از دیدن شریک زندگی و فرزندانتان ، روحیه بهتری داشته باشید. آنها از شما تشکر می کنند که بی توجه نیستید.

وظایف را به اشتراک بگذارید

هیچ کس از کارهای خانگی لذت نمی برد ، اما آنها کارهایی هستند که باید انجام شوند. تقسیم کار به طور مساوی مانند جارو کردن ، بیرون کشیدن سطل زباله ، جاروبرقی ، شستن سگ و ایجاد حیاط می تواند از درگیری های بعدی جلوگیری کند.

اگر همه وارد شوند ، هیچ کس احساس تحمل نخواهد کرد. همچنین امکان آموزش لحظات با فرزندان خردسال را فراهم می آورد تا آنها یاد بگیرند که وقتی قادر به انجام کامل یک کار نیستند ناامید نشوند.

در این فرایند آنها مهارتهایی را که باید زندگی کنند به تنهایی یاد می گیرند.

با هم بخورید

ساعت شام یکی از مهمترین اوقات زندگی خانواده است. در شبها که به دنبال تمرین باله یا فوتبال نیستید ، در کنفرانس والدین و معلمان نشسته اید یا در مورد یک رویداد خیرخواهانه آینده نشسته اید ، مرکز مشاوره خانواده تلفنی تبریز عجله ای ندارید که برای خانواده خود برنامه ریزی می کنید تا شام را با هم شام بخورند. شما بیش از یک چیز خوب از این نتیجه می گیرید.

استرس ناشی از نزدیکان شما ، فرار از آن دشوار است. همانطور که می گویند ، “شما می توانید دوستان خود را انتخاب کنید ، اما شما نمی توانید خانواده خود را انتخاب کنید.” كودكان ، والدین سالخورده و نزدیكان می توانند منبع استرس باشند.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان

استرس والدین

کودکان خوشبختی و سرگرمی به همراه می آورند ، اما همچنین می تواند فرسودکننده باشد. پدر و مادر شدن به طور چشمگیری روزمره و الگوی خواب شما را تغییر می دهد و فشارهای جدیدی را به همراه می آورد.

چه در خانه بمانید و یا در محل کار ،مرکز مشاوره خانواده تلفنی تبریز مجرد باشید یا متاهل ، یک فرزند یا شش فرزند داشته باشید ، این چالش ها بسیار زیاد است. آرام ماندن و جمع آوری تمام وقت یک هدف غیرممکن است. دردسرهای کوچک تا زمان آماده شدن برای ترکیدن می توانند اضافه شوند.

این استرس فقط از بین نمی رود ، بنابراین به دنبال راه هایی باشید که بتوانید کرنش را کاهش دهید:

به یاد داشته باشید این به معنای کار ساده نبودن است ، اما مشکلات شما وجود دارد که بسیاری از والدین قبل از شما بر طرف شده اند. برای استفاده از آنها به عنوان صفحه صدابرداری آنها را جستجو کنید.

اولویت های خود را ، از جمله استانداردهای قبلی نظم و مرتب بودن ، تنظیم کنید. وظایف و مسئولیت های غیر ضروری را بر عهده نکنید.

مرکز مشاوره خانواده آنلاین

اگر بهترین تلاش خود را می کنید ، احساس گناه نکنید. هر والدینی دچار استرس می شود و بعضی اوقات دچار ناراحتی می شود.

هر کمکی را که پیشنهاد می شود بپذیرید. اگر توانایی آن را دارید ، به ویژه در اوقات شلوغ ، به شخصی بپردازید تا در نظافت ، خرید یا لباسشویی کمک کند.

از افرادی که به عقیده شما اعتماد دارند ، مشاوره بگیرید و هنگام بروز مشکلات ، مرکز مشاوره خانواده تلفنی تبریز توصیه های خاصی دریافت کنید.

برای تشکیل اسناد مهم ، یک سیستم تشکیل دهنده ضد قفل ضد قفل را تنظیم کنید و از آن استفاده کنید.

مراقب خودت باش. از تکنیک های مدیریت استرس استفاده کرده و نسبت به هرگونه علائم هوشیار باشید. برای استراحت وقت بگذارید. شما یک نمونه عالی برای فرزندان خود خواهید بود.

از پیش برنامه ریزی. تا حد امکان برای روز بعد آماده شوید و به خودتان فرصت اضافی بدهید تا خانه را ترک کنید.

پیش از بروز مشکلات ، پیش بینی کرده و آماده شوید.

لیست بنویسید و از تقویم استفاده کنید. انتظار نمی رود همه چیز را به خاطر بسپارید. ارتباط خود را با فرزندان خود ادامه دهید و برای رفع نگرانی هایشان وقت بگذارید

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه