خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره خانواده تلفنی بابل

مرکز مشاوره خانواده تلفنی بابل

مرکز مشاوره خانواده تلفنی بابل والدینی که مهارت والدین مؤثر ندارند ، اغلب از پرخاشگری به عنوان جایگزین استفاده می کنند. این امر به ویژه در والدینی که روابط خوبی ندارند یا مهارت های مقابله ای مؤثر ندارند و از پرخاشگری برای جبران طیف وسیعی از امور استفاده می کنند.

در نهایت ، این می تواند منجر به پرخاشگری با بچه های آنها شود.

مشاوره خانواده تهرانپارس هنگامی که از پرخاشگری به عنوان یک روش والدین استفاده می کنید ، اغلب مشکل کوتاه مدت شما در کنترل فرزندان را حل می کند. والدین پرخاشگرانه می توانند حداقل در ابتدا انطباق مورد نظر خود را بدست آورند. اما این به یک هزینه می آید.

پرخاشگری منجر به مشکلات جدی برای کودکان و نحوه رشد آنها برای مقابله با دنیای بزرگسالان می شود. شیوه پرخاشگری والدین بیش از حد اغلب بچه ها را به یکی از دو جهت زندگی هدایت می کند.

برای دریافت مشاوره تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

اول ، آنها می توانند قربانی شوند زیرا این نقشی است که در خانواده آنها به آنها اختصاص داده شده است. دوم اینکه ، آنها می توانند پرخاشگر و بد دهن باشند زیرا این همان چیزی است که والدین آنها برای آنها الگوبرداری کرده است.

هیچ کدام از این شانس ها باعث رشد کودک نمی شود و توانایی بالقوه خود را ایجاد می کند.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی

برنامه رایگان توانمندسازی والدین را برای برنامه های توانمندسازی رایگان ارائه دهید

مرکز مشاوره خانواده آنلاین رایگان من شیوه پرخاشگری والدین را ابتکاری ، کوتاه بین و بی اثر می دانم. در پرورش بچه های قوی ، مستقل و دلسوز خوب نیست.

واقعیت این است که شما نمی توانید فرزند خود را به خوبی رفتار کنید. مجازاتهای بیش از حد یا قوانین ناکارآمد فقط به یک مبارزه قدرت ختم می شوند.

 نکته مهم مجازات نیست ، بلکه عواقب ناشی از کار بچه ها است. عواقب مناسب در واقع کودک شما را به سمت رفتار خوب انگیزه می دهد آنها شما را مجدداً كنترل می كنند و به فرزندتان می آموزند كه چگونه مسئله را حل كند ، و به كودك خود مهارت های لازم برای بزرگتر شدن را می دهد.

آتش سوزی والدین پرخاشگر

مرکز مشاوره خانواده تلفنی بابل من فکر می کنم امروز برای والدین آسان است که نترسند نتوانند فرزندان خود را کنترل کنند. رسانه ها ، دنیای آنلاین و همسالان بچه هایشان تأثیر بسیار بزرگی دارند.

 بسیاری از والدین سعی در جبران قدرت این تأثیرات بیرونی در دام استفاده از پرخاشگری و قدرت دارند. متأسفانه ، پرخاشگری آنها میانبر است که در درازمدت کار نمی کند.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان

والدین باید بتوانند به فرزندان خود بیاموزند که چگونه خودشان بتوانند با این تأثیرات قدرتمند کنار بیایند. یکی از مشکلات والدین پرخاشگر و مجازات های شدید این است که وقتی کودک خانه را ترک می کند ، آنها نمی دانند چگونه به تنهایی رفتار کنند.

 و سپس آنها به نوعی از مشکلاتی که والدین در وهله اول از آن وحشت داشتند ، می شوند.

معتبر باشید ، نه اقتدارگرا

من شهرت خود را که از یک سبک والدین معتبر حمایت می کند ، ساخته ام. فرزندپروری معتبر به معنای تعیین محدودیت و مسئولیت پذیری فرزندان برای رفتار خود است.

 مرکز مشاوره خانواده تلفنی بابل با این حال ، در همان زمان ، مربیگری و بخشش را تشویق می کند وقتی بچه ها ناگزیر به هم می زنند.

تربیت والدین مؤثر است زیرا به بچه ها می آموزد که مستقل و خود متکی باشند و این پیام را به بچه می فرستند که با داشتن انتظارات زیاد از رفتار خود به آنها ایمان داشته باشید.

با سبک فرزند پروری والدین ، ​​کودک خود را تشویق می کنید که خلاق و مستقل باشد ، فقط در محدوده تعیین شده. به عبارت دیگر ، شما فرزندتان را کنترل نمی کنید ، شما فقط مرزهای سالم ایجاد می کنید که در طی آن می توانند رشد و پیشرفت کنند.

و شما قاطعانه اما به آرامی فرزند خود را هنگام بیرون رفتن از مرزها اصلاح می کنید.

مرکز مشاوره خانواده حضوری

در مقابل ، والدین زورگو همان چیزی هستند که من آن را اقتدارگرا (بر خلاف اقتدار) می نامم. زندگی در یکی از این خانواده ها مانند زندگی در یک دیکتاتوری است.

این والدین از شیوه فرزندپروری محدودکننده و مجازاتی استفاده می کنند که خواستار مطابقت با مشت آهنین یا تهدید کلامی است. انطباق با ترس از مجازات حاصل می شود ، نه از طریق عواقب متفکرانه که به کودک اجازه می دهد از اشتباهات خود بیاموزد.

از والدین خود به عنوان بهانه ای برای راهی که والدین خود استفاده می کنید استفاده نکنید

مرکز مشاوره خانواده تلفنی بابل گفتن اینكه مردم به ناچار والدین را به طریقی كه والدینشان انجام می دادند ، امری جعلی است. هر والدین می توانند مهارت های خود را بهبود بخشند.

 من فکر می کنم مردم می توانند تغییر کنند. من دیده ام که افراد با یادگیری تکنیک های مؤثر والدین ، ​​خود و فرزندان خود را تغییر داده و متحول می کنند.

مرکز مشاوره خانواده آنلاین

تجربه من این بوده است که وقتی والدین پرخاشگر و بی پروا مهارت های والدین را موثرتر می آموزند ، آنها در موقعیت بهتری برای آموزش راه های مؤثر به فرزندان خود برای مدیریت دنیای اطراف خود قرار می گیرند.

روی کنترل خود کار کنید

مرکز مشاوره خانواده تلفنی بابل من می دانم که بسیاری از والدین قصد پرخاشگری والدین را ندارند. بعضی از آنها فقط حال خود را از دست می دهند و با فریاد زدن یا جیغ زدن به اوضاع واکنش نشان می دهند.

 اما فریاد زدن و جیغ زدن کار نمی کند. اگر این کار را انجام داد ، من از کار بی بهره خواهم بود. شما فقط می توانید به فرزندتان فریاد بزنید و او تغییر می کند.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه