خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره تغذیه تلفنی رایگان

مرکز مشاوره تغذیه تلفنی رایگان

مرکز مشاوره تغذیه تلفنی رایگان رژیمهای غذایی بطور گسترده و آنلاین تبلیغ می شوند. برنامه سم زدایی سه روزه ، هفت روزه و طولانی تر برای کاهش وزن ، بهبود سلامتی و سایر مزایا ترویج می شود.

اکثر برنامه ها نشان می دهد که میزان کالری مصرفی خود را به میزان قابل توجهی محدود کنید و بسیاری پیشنهاد می کنند که فقط آب میوه یا اسموتی مصرف کنید.

علم پشت این برنامه ها وجود ندارد. در حقیقت ، به گفته بسیاری از متخصصان تغذیه ،مرکز مشاوره تغذیه تلفنی رایگان برخی از این برنامه ها حتی می توانند به دلیل افزایش وزن یا سوء تغذیه باعث کاهش وزن شوند.

برای یک رویکرد دقیق تر در مورد رژیم غذایی سم زدایی ، آخرین مواردی که می تواند منجر به الگوهای غذایی ناسالم شود را فراموش کنید و یک برنامه معقول تر را دنبال کنید.

 که شما را ترغیب می کند تا به اصول اولیه تغذیه سالم برگردید و تأثیر طولانی مدت بر سلامتی خود داشته باشید.

آنچه کارشناسان می گویند

برای از بین بردن سموم بدن از رژیم غذایی سم زدایی استفاده می شود. کارشناسان موافق هستند که مراقبت از بدن ما با رویکرد متعادل به غذا ، همراه با خواب و حرکت کافی ، از سیستم های سم زدایی طبیعی ما پشتیبانی می کند.

 

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

مرکز مشاوره تغذیه تلفنی

مشاوره تلفنی تعذیه رایگان تهران بیشتر اوقات ، رژیم های سمی سم زدایی رژیم های محدودکننده ای هستند که باعث ترس از غذا می شوند.

به طور خلاصه ، ایده خلاص شدن از شر سموم بدن برای تقویت سلامتی و سلامتی ، مفهومی است که جذاب و جذاب بوده است. اما متأسفانه ، این مفهوم با شواهد علمی قوی پشتیبانی نمی شود ، حداقل به عنوان یک مفهوم سلامت عمومی یا سلامتی

در تنظیمات کلینیکی از اصطلاح “سم زدایی” برای یک فرآیند پزشکی استفاده می شود که بدن دارو یا سموم را رها می کند.

 درمان های سم زدایی در بیمارستان یا کلینیک تحت مراقبت یک متخصص مجاز انجام می شود و ممکن است استفاده از داروها و سایر روش های درمانی را شامل شود.

اما رژیم های سم زدایی مفهومی متفاوت هستند. بسیاری از این برنامه ها ادعا می کنند بدن از سموم را که در معرض فعالیت های عادی قرار داریم .

 خلاص می کند. برخی تحقیقات حاکی از آن است که بسیاری از مواد شیمیایی که روزانه از طریق مواد غذایی ، مرکز مشاوره تغذیه تلفنی رایگان آب و هوا مصرف می کنیم می توانند در سلولهای چربی در بدن ما ذخیره شوند.

مرکز مشاوره تغذیه حضوری

سموم چیست؟

کلمه “سم” اغلب برای اشاره به مواد شیمیایی یا آلاینده ها از جمله استفاده می شود:

آفت کش ها

آنتی بیوتیک ها یا هورمون های موجود در مواد غذایی

مواد شیمیایی موجود در بسته بندی مواد غذایی

پاک کننده های خانگی

مواد شوینده

افزودنی های مواد غذایی

فلزات سنگین

آلودگی هوا

مواد مخدر

دود سیگار

کسانی که برخی از برنامه های سم زدایی را تبلیغ و فروش می کنند ، ادعا می کنند که با رها کردن بدن این مواد زاید ، می توانید از مزایای سلامتی از جمله تقویت انرژی ، پوست روشن تر ، کاهش وزن و سایر مزایای آن بهره مند شوید.

 مشکل این است که مطالعات بالینی باکیفیت و مستقل برای حمایت از این ادعاها انجام نمی شود.

در حقیقت بدن شما از قبل سیستم هایی در اختیار دارد تا بتواند خود را از سموم مضر خلاص کند.

 

مرکز مشاوره تغذیه آنلاین

ما سموم را از طریق پوست خود ، در هوایی که تنفس می کنیم و در غذایی که می خوریم جذب می کنیم. اما اعضای بدن ما – در درجه اول کبد ، کلیه ها ، روده بزرگ و ریه ها – سیستم هایی دارند که به طور طبیعی می توانند این آلودگی ها را از بین ببرند.

به طور خلاصه ، بدن شما همیشه در حالت سم زدایی قرار دارد. هر یک از این اندام ها نقش متفاوتی دارند.

کبد با فیلتر کردن خون و از بین بردن مواد مضر ناشی از عملکردهای طبیعی بدن (مانند هضم) یا سموم خارجی مانند دارو ، الکل یا مواد شیمیایی نقش اساسی دارد.

کلیه ها همچنین به فیلتر خون و از بین بردن سموم به شکل ادرار کمک می کنند.

پس از خارج شدن مواد مغذی از روده کوچک ، روده بزرگ (یا روده بزرگ) پسماندهای باقی مانده ، از جمله سموم را فیلتر می کند تا دفع شود.

کلیه در ریه ها سموم را که در هوای تنفسی وارد بدن می شوند ، گرفتار می کنید.مرکز مشاوره تغذیه تلفنی رایگان این آلاینده ها سپس با سرفه یا از طریق دیگر فرایندهای طبیعی بدن دفع می شوند.

بنابراین در حالی که درست است که بدن ما در معرض آلاینده ها قرار دارد ، شواهد کمی وجود دارد مبنی بر اینکه بدن ما برای رفع آنها به کمک نیاز دارد.

در حقیقت ، خوردن یک رژیم غذایی مغذی برای حمایت از سلول ها و اندام های سالم ممکن است هوشمندانه ترین روش تقویت سم زدایی باشد.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909