خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره اعتیاد تلفنی کرج

مرکز مشاوره اعتیاد تلفنی کرج

مرکز مشاوره اعتیاد تلفنی کرج برای مقابله با مشکل داروی خود آماده هستید؟ این راهنمای گام به گام می تواند در مقابله با هوس ها و مقابله با عود به شما کمک کند.

غلبه بر اعتیاد به مواد مخدر: تصمیم به ایجاد تغییر دهید

مشاوره تلفنی شبانه روزی ایجاد اعتیاد به مواد مخدر یک نقص شخصیت یا نشانه ضعف نیست و برای غلبه بر این مشکل نیاز به اراده بیشتر است.

 سوءاستفاده از داروهای غیرقانونی یا نسخه های خاص می تواند تغییراتی در مغز ایجاد کند ، باعث هوس قدرتمند و اجباری در استفاده می شود که باعث می شود.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

هوشیاری به عنوان یک هدف غیرممکن به نظر برسد. اما بهبود هرگز از دسترس خارج نمی شود ، مهم نیست که وضعیت شما چقدر ناامید به نظر برسد یا چند بار که قبلاً امتحان کرده اید و شکست خورده اید.

 با درمان و پشتیبانی مناسب ، امکان تغییر وجود دارد.

برای بسیاری از افراد که با اعتیاد دست و پنجه نرم می کنند ، اولین گام برای بهبودی اولین مرحله است: تشخیص اینکه مشکل دارید و تصمیم به ایجاد تغییر دارید.

مرکز مشاوره اعتیاد تلفنی

مرکز مشاوره طلاق تلفنی کرج طبیعی است که در مورد آماده بودن بهبودی ، یا اینکه آیا آنچه را برای ترک آن لازم دارید ، احساس عدم اطمینان کنید.

 مرکز مشاوره اعتیاد تلفنی کرج اگر به داروی نسخه اعتیاد ندارید ، ممکن است نگران این باشید که چگونه می خواهید یک روش جایگزین برای درمان یک وضعیت پزشکی پیدا کنید. اشکالی ندارد. تعهد به هوشیاری شامل تغییر بسیاری از موارد ، از جمله:

راه مقابله با استرس

شما در زندگی خود اجازه می دهید

آنچه در وقت آزاد انجام می دهید

چگونه در مورد خودتان فکر می کنید

نسخه و داروهای بدون نسخه ای که مصرف می کنید

این طبیعی است که با ترک دارو درمانی خود حتی اگر بدانید که باعث ایجاد مشکلاتی در زندگی شما می شود احساس تناقض کنید.

بهبودی به زمان ، انگیزه و پشتیبانی نیاز دارد ، اما با ایجاد تعهد به تغییر ، می توانید بر اعتیاد خود غلبه کرده و کنترل زندگی خود را دوباره بدست آورید.

مرکز مشاوره اعتیاد تلفنی رایگان

در مورد تغییر فکر کنید

استفاده از مواد مخدر خود را از جمله چه زمانی و چه مقدار استفاده کنید. این احساس بهتری به شما می دهد تا نقشی که اعتیاد در زندگی شما دارد بازی کند.

جوانب مثبت و منفی ترک و همچنین هزینه ها و مزایای استفاده از داروی خود را ذکر کنید.

مرکز مشاوره اعتیاد تلفنی کرج مواردی را که برای شما مهم است ، در نظر بگیرید مانند شریک زندگی ، بچه های خود ، حیوانات خانگی ، شغل و سلامتی خود. مصرف مواد مخدر شما چه تأثیری در این موارد دارد؟

از کسی بخواهید که در مورد احساسات خود در مورد مصرف مواد مخدر اعتماد کند.

از خود بپرسید آیا آیا چیزی وجود دارد که مانع از تغییر شما شود یا خیر. چه چیزی می تواند در ایجاد تغییر به شما کمک کند؟

آماده سازی برای تغییر: مرحله اصلی برای بهبود اعتیاد

خود را به دلایلی که می خواهید تغییر دهید یادآوری کنید.

در صورت وجود ، به تلاشهای گذشته خود برای بهبودی فکر کنید. چه کار کرد؟ چی نشد؟

مرکز مشاوره اعتیاد حضوری

اهداف خاص و قابل اندازه گیری ، مانند تاریخ شروع یا محدودیت مصرف مواد مخدر را تعیین کنید.

یادآوری اعتیاد خود را از خانه ، محل کار و سایر مکانهایی که مکرر دارید حذف کنید.

به دوستان و خانواده خود بگویید که شما متعهد به بهبود هستید و از آنها پشتیبانی بخواهید.

مرکز مشاوره اعتیاد تلفنی کرج گزینه های درمان اعتیاد خود را کاوش کنید

هنگامی که متعهد به بهبودی شدید ، وقت آن است که گزینه های درمانی خود را بررسی کنید. در حالی که درمان اعتیاد با توجه به داروی خاص می تواند متفاوت باشد ، یک برنامه موفق اغلب شامل عناصر مختلفی از جمله:

سم زدایی. معمولاً اولین قدم تمیز کردن بدن از داروها و مدیریت علائم ترک است.

مشاوره رفتاری. درمان فردی ، گروهی و / یا خانوادگی می تواند به شما در شناسایی دلایل اصلی استفاده از مواد مخدر ، ترمیم روابط و یادگیری مهارت های مقابله سالم کمک کند.

ممکن است از داروها برای مدیریت علائم ترک ، جلوگیری از عود بیماری یا معالجه بیماریهای روانی همزمان مانند افسردگی یا اضطراب استفاده شود.

مرکز مشاوره اعتیاد آنلاین

پیگیری طولانی مدت می تواند به جلوگیری از عود و حفظ هوشیاری کمک کند. این ممکن است شامل حضور در گروه های معمولی پشتیبانی شخصی یا جلسات آنلاین باشد تا به شما در بهبود روند بهبودی کمک کند.

انواع برنامه های درمان دارویی

درمان مسکونی – درمان مسکونی شامل زندگی در یک مرکز و دور شدن از محل کار ، مدرسه ، خانواده ، دوستان و اعتیاد در حالی که تحت مداوا قرار می گیرند. درمان مسکونی می تواند از چند روز تا چند ماه ادامه یابد.

مرکز مشاوره اعتیاد تلفنی کرج درمان روزانه / بستری شدن در بیمارستان – بستری در بیمارستان برای افرادی که نیاز به نظارت پزشکی مداوم دارند ، اما مایل به ادامه زندگی در خانه و داشتن یک محیط زندگی پایدار هستند.

مرکز مشاوره اعتیاد 24 ساعته

این برنامه های درمانی معمولاً در طول روز 7 تا 8 ساعت در یک مرکز درمانی ملاقات می کنند ، سپس شب ها به خانه برمی گردید

درمان سرپایی – یک برنامه درمانی زنده نیست ، این برنامه های سرپایی می توانند در محل کار یا مدرسه برنامه ریزی شوند. شما در طول روز یا عصر با شما معالجه می کنید اما یک شب نمی ماند. تمرکز اصلی پیشگیری از عود است.

مرکز مشاوره اعتیاد تلفنی کرج اجتماعات ساکن هوشیار – زندگی در خانه ای هوشیار به طور معمول از یک برنامه درمانی فشرده مانند درمان مسکونی پیروی می کند.

شما با سایر معتادان بهبودیافته در یک محیط امن ، حمایتی و عاری از مواد مخدر زندگی می کنید. اگر جایی برای رفتن ندارید یا نگران نیستید که خیلی زود به خانه برگردید منجر به عود می شود ، امکانات زندگی هوشیار مفید است.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه