خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی و مشاوره ازدواج تلفنی گروه مالیم بسیاری از ما رابطه خود را با این باور غلط شروع می كنیم كه به محض اینكه “عاشق شوید” همه چیز دیگر از خودش مراقبت خواهد كرد.

برای دریافت مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

ما فاقد مدل های نقش واقعی در زندگی واقعی هستیم ، یا چشم انداز ما با عاشقانه های هالیوود و سایر ایده های ایده آل و غیرواقعی پوشیده شده است.

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

تعداد کمی از ما ابزارهای مناسبی برای موفقیت داریم. جای تعجب نیست که میزان طلاق زیاد باشد و بسیاری از زوج هایی که در ازدواج می مانند بالاخره از رابطه خود ناراضی هستند.

زوجین با نزاع می جنگند ، بارها و بارها استدلال های یکسانی دارند و از خانواده خانواده خود و سایر روابط با آنها چمدانی می گیرند.

درگیری به طور هم زمان بروز می کند – پول ، قانون ، فرزندپروری ، رابطه جنسی ، صمیمیت ، نقش ها ، تعهدات ، دین ، ​​دوستان ، عادات شخصی ، استفاده از مواد ، آزادی و امنیت. بعضی اوقات رابطه بدتر شده و از ناامیدی ، عصبانیت ، نارضایتی مسموم شده است.

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی رایگان

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی گناه و دیگر احساسات منفی که زوج ها به طور فعال از یکدیگر بیزار هستند و ترجیح می دهند در همان هوا سکونت نکنند. آنها درباره هر چیز و هر چیزی که درباره آنها صحبت می کنند بحث می کنند.

فارغ از اینکه موضوع چقدر خنثی باشد. سایر زوج ها اینقدر کنار گذاشته شده اند که به سختی با یکدیگر صحبت می کنند مگر اینکه کاملاً لازم باشد.

ما یک چیز را می دانیم مطمئنا. زوج ها نیازی به زندگی در بدبختی ندارند. یه راه بهتری هم هست.

ما می توانیم در این زمینه و سایر موارد به شما کمک کنیم.

مشاوره خانوادگی تلفنی راه حل های مشاوره تلفنی حرفه ای هر کس وقت و منابع لازم برای شرکت در عقب نشینی زوج های فشرده خصوصی و زوج به شخصه ما را ندارد.

ما تمام وقت از افرادی که می خواهند روش های جایگزین همکاری با ما باشند درخواست می کنیم.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909