خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی کرج

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی کرج

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی کرج طبیعی است که اختلافات در روابط وجود داشته باشد. مردم متفاوت هستند و خواسته ها و نیازهای آنها به ناچار با هم برخورد می کنند.

مرکز مشاور زناشویی کرج استدلال ها لزوما نشانه بدی نیستند. این بدان معناست که اختلافات در حال ظاهر شدن هستند ، اما در برخی از روابط ، اختلافات تصدیق نمی شود ، زیرا هر یک از شرکا بر یک شخص زیر مجموعه تسلط می یابد .

 این راه حل ها برای اختلافات معمولاً باعث بروز مشکل می شود ، زیرا آنها باعث نارضایتی و رفتار منفعلانه می شوند و نزدیکی و صمیمیت رنج می برند.

عزت نفس برای اطمینان از برقراری ارتباط و برقراری ارتباط اساسی ، که پایه و اساس جلوگیری از دعوا و مقابله با مشاجرات است ، ضروری است.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

متأسفانه این یک امر عادی نیست ، به خصوص در بین زوج های وابسته به همسایه. نداشتن الگوهای نقش خوب برای ابراز خشم و برخورد با درگیری ، یک یا هر دو شریک معمولاً منفعل یا پرخاشگر هستند. هنگام صحبت از اختلاف نظرها.

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی

زوج درمانی و مشاوره تلفنی رایگان عزت نفس پایین منجر به:

گرفتن چیزها شخصاً

دفاعی بودن

عدم توانایی در بیان نیازها و خواسته ها

واکنش پذیری بالا

خوشحال کننده

مسئولیت رفتار ، احساسات و نیازهای خود را به عهده نگرفت

ناتوانی در صداقت

انتظارات ناشناخته از دیگران

قوانین تعامل

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی کرج در تضاد مثبت ، در حالت ایده آل ، شما می توانید نیازها و خواسته های خود را لفظ کنید و به طور متقابل به سازش بپردازید.

 قصد شما و نحوه نزدیک شدن به اختلافات بسیار مهم است. هدف باید حل و فصل یک اختلاف نظر به رضایت هر دو شما باشد.

این در مورد پیروزی و باخت نیست. شما می توانید استدلال “برنده” شوید ، اما اگر شریک زندگی تان احساس تخفیف ، انحطاط یا ناراحتی داشته باشد ، ممکن است رابطه برقرار کند.

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی رایگان

برنامه ریزی زمان ، کجا ، و نحوه برخورد شما با یک اختلاف نظر برای دستیابی به نتایج رضایت بخش اهمیت دارد.مرکز مشاوره ازدواج تلفنی کرج از قبل می توانید قوانین مربوط به مشارکت را تنظیم کنید.

در اینجا 12 مورد و 12 پیشنهاد نشده است. شما نمی توانید همه آنها یا هر زمان دیگری را بدست آورید ، اما آنها راهنمایی برای تلاش برای:

انجام دادن:

1. “موافقت با مخالفت” اشکالی ندارد. لازم نیست در مورد همه توافق کنید سعی کنید اختلافات غیرقابل حل را که نقض ارزشهای شما نیستند بپذیرید.

2. بحث های محدود داشته باشید و به زمان از پیش تعیین شده بپیوندید. نیم ساعت بسیار است. شما همیشه می توانید آشتی کنید.

3. از طریق چیزهایی که پیش می آیند کار کنید. نارضایتی های انبار نکنید در غیر این صورت ، هر تعویق به یک بلوک ارتباط بعدی تبدیل می شود.

4- به خاطر داشته باشید که با جدا کردن شخصی که از آن رفتار می کنید ، حسن نیت را حفظ کنید. فرض کنید او بهترین تلاش خود را می کند و به عمد شما صدمه نمی زند.

مرکز مشاوره ازدواج حضوری

5- مسئولیت رفتار ، نیازها و احساسات خود را بر عهده بگیرید. از عبارات “من” استفاده کنید تا احساسات و افکار خود را در مورد خود به اشتراک بگذارید. این شامل نمی شود “من احساس می کنم ناپسند هستید”. در عوض ، بگویید “من نسبت به شما بی اهمیت هستم.”

6. بررسی کنید که چه چیزهای برآورده نشده شما را عصبانی می کند. با اظهارات من ، درمورد احساسات و نیازهای خود در رابطه مستقیم و صادق باشید. پیامدهای مثبت انطباق را ابلاغ کنید.

7. با کنجکاوی و تمایل به درک شریک زندگی خود ، مرکز مشاوره ازدواج تلفنی کرج و دیدن جهان از طریق چشمان او گوش فرا دهید. وقتی متوجه نشدید ، توضیح دهید.

به یاد داشته باشید که شریک زندگی شما تجربه خود را برای شما تعریف می کند. این حقیقت را در مورد آنها آشکار می کند ، نه شما. شما آزاد هستید که مخالف باشید ، اما ابتدا ببینید که شخص از کجا آمده است.

8. از رویکرد “ما” استفاده کنید. “ما یک مشکل داریم” ، نه “مشکل من با شماست. . “

9. به جای تقاضای راه خود ، راه حل های طوفان مغزی. از ورودی شریک زندگی خود بخواهید ، به خصوص هنگامی که تغییر رفتار وی انجام می شود.

10. اگر شروع به عصبانی شدن کردید ، وقت بگذارید. این به شما امکان می دهد آرام شوید و از واکنش خودداری کنید. به شریک زندگی خود اطمینان دهید که از سر می گیرید.

مرکز مشاوره ازدواج آنلاین

11- از استراحت استفاده کنید تا مسئولیت بخش خود را بر عهده بگیرید ، در مورد راه حل ها فکر کنید و برای احساس آرامش خود احساس آرامش کنید.

12. ترس و گناه خود را در رابطه برقرار کنید.

انجام نشود:

1. مرکز مشاوره ازدواج تلفنی کرج هنگام خستگی یا اتاق خواب ، که باید مکان امنی را حفظ کند ، بحث و گفتگو نکنید.

2. اتهامات خود را نکنید و یا از کلمات “همیشه” یا “هرگز” استفاده نکنید.

3. متحدین – نظرات دیگران – یا دیگران را با دیگران مقایسه نکنید.

4. مباحث را تغییر ندهید یا با آنها تلافی نکنید ، “اما شما این کار را کردید. . “

5- قضاوت نکنید ، سرزنش کنید ، کمرنگ شوید ، یا کلمات یا اصطلاحات صورت طعنه آمیز یا طعنه آمیز مانند لب زدن به چشم یا لبخند زدن نیست.

6. انتظار نداشته باشید که شریک زندگی شما ذهن شما را بخواند.

7. شریک زندگی خود را تجزیه و تحلیل نکنید و انگیزه ها یا احساسات خود را به او منتقل نکنید.

مرکز مشاوره ازدواج 24 ساعته

8. مکالمه را قطع نکنید یا انحصار نکنید.

9. واکنشی نشان ندهید یا از خود دفاع نکنید. در عوض نقطه نظرات خود را اعلام کنید.

10. گذشته را پرورش ندهید – چیزی بیش از چند روز گذشته.

11. مرکز مشاوره ازدواج تلفنی کرج شکایات نکنید. به حالت فعلی بچسبید. شما به “شواهد” بیشتری لازم ندارید که درسته و شریک زندگی شما اشتباه است.

12. اگر آنها غیر قابل مذاکره هستند ، خطوط پایین روابط خود را به خطر نیندازید. بعداً منجر به درگیری بیشتر می شود.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه