خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی شیراز

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی شیراز

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی شیراز افراد فاقد توانایی حل مشکلات با همسر خود هستند و وقتی درگیری رخ می دهد ، دچار سردرگمی می شوند. درعوض ، هرچه بیشتر درک کنید ، ایمان شما بیشتر خواهد شد.

 با ایمان ، نتیجه خواهید گرفت. بدون ایمان ، هیچ چیزی به شما کمک نمی کند. اگر کارهایی را با درک انجام دهید ، زندگی شما خوشحال خواهد شد و شریک زندگی شما را نیز خوشحال می کند.

حل اختلافات

روشهای بیشماری برای حل و فصل اختلافات در ازدواج و جلوگیری از درگیری زوجین وجود دارد

. برخی از بخش های گفتمانهای معنوی واقعی با او همانطور که هست در زیر اضافه شده است و به خواننده کمک می کند تا از درگیری زناشویی جلوگیری کند.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

درگیری در چهار دیوار محصور کنید

تمام مشکلات خانه باید در چهار دیوار خانه شما بماند. اینگونه است که شما باید به عنوان یک خانواده در کنار هم زندگی کنید.

 

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی

زوج درمانی و مشاوره تلفنی رایگان اگر فقط تغییر زیادی ایجاد کنید ، بسیار خوب است. نباید به کلی اختلاف و نزاع و درگیری زناشویی برقرار شود.

وقتی همسرتان عصبانی می شود ، آرام باشید

وقتی همسرتان خلق و خوی خود را از دست می دهد ، باید آرام و هوشیار باشید. فقط در این صورت ، آیا واجد شرایط ازدواج هستید.

 اگر آنها عصبانی شوند و شما نیز عصبانی شوید ، بنابراین به موقع احتیاط نکرده اید. وقتی آنها ناراحت می شوند ، باید اوضاع را آرام کنید.

روی صفات مثبت تمرکز کنید

وقتی با دیگران تعامل داریم ، طبیعی است که هم در منفی هم مثبت و هم مثبت آنها را ببینید. با این حال ، ما در پایان تمرکز بر روی ویژگی های منفی و نه به ویژگی های مثبت است.

راه حل این است که لیستی از نکات مثبت همسرتان تهیه کنید و هنگام مواجهه با مشکلات با آنها ، آن را بخوانید. شما خوشحال خواهید شد که چنین قدم کوچکی تغییر مثبتی در ازدواج شما به همراه خواهد داشت.

تحمل نکنید – در مورد راه حل بیاورید

به جای تحمل ، بهتر است برای جلوگیری از درگیری زناشویی ، به چیزهایی فکر کنید. با فکر کردن به مسائل ، راه حل را بیابید.

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی رایگان

تحمل اشتباه است. هنگامی که تحمل بیش از حد وجود دارد ، یک نفر مانند چشمه باران عقب می رود و هنگامی که این اتفاق می افتد ، در خانه آشوب ایجاد می کند. تحمل مانند چشمه است.

 نباید در هر زمان فشار به یک فنر فشار آورد. هنگامی که با افراد دیگری سر و کار دارید ، مرکز مشاوره ازدواج تلفنی شیراز تا حدودی اشکالی ندارد ، اما تا آنجا که به افراد خانه شما مربوط می شود ، نباید به بهار فشار وارد کنید. بهار دوباره طعمه می زند. شما باید تا حدی تحمل کنید.

اگر عمیقا فکر کنید ، پس متوجه می شوید که دلایل همه مشکلات وجود دارد. اگر بدون فکر تحمل کنید ، بهار دوباره به حالت طعمه می رود.

 بنابراین ، باید فکر کرد. وقتی انسان فکر نمی کند ، باید تحمل کند. اگر فکر کنید ، می فهمید که اشتباهات در کجا نهفته است. این راه حل را به همراه خواهد داشت.

مرکز مشاوره ازدواج حضوری

با همسرتان تنظیم کنید

در این دنیا ، هیچ دو شخصیت هرگز نمی توانند با هم هماهنگ باشند و این دلیلی برای دعوا زوجین است. مرکز مشاوره ازدواج تلفنی شیراز پس از دستیابی به این درک ، تنها یک راه حل وجود دارد ، یعنی “همه جا را تنظیم کنید”.

 “خانواده من” به چه معنی است؟ این بدان معناست که ، “ما هیچ درگیری نداریم.” شما باید بدانید که چگونه می توانید در خانواده خود تنظیم کنید. خداوند ساکن جایی نخواهد بود که درگیری باشد.

اگر زن و شوهر هر دو به طور مشترک تصمیمی بگیرند که می خواهند با یکدیگر سازگاری داشته باشند ، برای هر دو ممکن است که به اهداف خود برسند.

مردی در بازوی خود درد دارد اما به کسی نمی گوید ، در عوض از بازوی خوب خود برای ماساژ دادن دست دیگر استفاده می کند.

به این ترتیب ، اگر قادر به تنظیم باشید ، کارهای خود را انجام خواهید داد. هیچ چیز از طریق درگیری حاصل نمی شود. حتی اگر شما درگیری را دوست ندارید ، هنوز هم آنها را دارید؟

 

مرکز مشاوره ازدواج آنلاین

اگر شریک زندگی دیگر ناسازگار است و به جلو خود ادامه می دهد ، فقط باید رها کنید و بخوابید. اما اگر هر دو به کشیدن خود ادامه دهید ، هیچ یک از شما قادر نخواهید بود بخوابید و کل شب شما خراب خواهد شد.

 شما در معاملات دنیوی ، مشارکت ، مشاغل و سایر امور مرتبط با آن بسیار دقت می کنید ، بنابراین آیا در مسائل مربوط به مشارکت در طول زندگی خود با همسرتان نمی توانید همان میزان احتیاط را انجام دهید؟

هدف خود را برای حل تعارضات با همدلی حفظ کنید

“تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که قصد داشته باشید تا درگیری با آن شخص حل شود. تصمیمی بگیرید که با همدردی حل و فصل کنید بدون اینکه نگران موفقیت شما باشید یا نه.

 دیر یا زود ، این اتفاق خواهد افتاد؛ اگر امروز نیست ، فردا یا روز بعد؛ حتی ممکن است بسته به میزان چسبندگی کارمای شما حتی چندین سال طول بکشد.

 روابطی که شما با همسر ، فرزندان و والدین خود دارید بسیار چسبنده است و به همین دلیل آنها برای تسویه حساب با همسرانگی بیشتر طول می کشند.

 با کسانی که همیشه نزدیک هستند یا همیشه در کنار شما هستند ، مسائل به آرامی و به تدریج برطرف می شوند. هنگامی که تصمیم گرفتید که می خواهید همه حسابها را با هم تسویه حساب کنید ، این اتفاق خواهد افتاد و تمام این کار پایان خواهد یافت.

شما باید هنگام برخورد با افرادی که با آنها حساب کارمای بسیار چسبناک دارید آگاهی شدید از خود حفظ کنید.

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی شیراز هر چقدر یک مار کوچک باشد ، باید با احتیاط پیش بروید ، آگاهی را حفظ کنید. اگر بی احتیاط و بی احتیاط شوید ، در حل این مسائل موفق نخواهید شد.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه