خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره اختلال دو قطبی رایگان

مرکز مشاوره اختلال دو قطبی رایگان

مرکز مشاوره اختلال دو قطبی رایگان برای تعیین اینکه آیا اختلال دوقطبی دارید ، ارزیابی شما ممکن است شامل موارد زیر باشد:

معاینه بدنی. پزشک شما ممکن است معاینه فیزیکی و آزمایشگاه انجام دهد تا مشکلات پزشکی که می تواند باعث علائم شما شود را تشخیص دهد.

ارزیابی روانپزشکی. پزشک ممکن است شما را به روانپزشک ارجاع دهد ، که در مورد افکار ، احساسات و الگوهای رفتاری شما با شما صحبت خواهد کرد.

 همچنین ممکن است شما یک پرسشنامه خودارزیابی روانشناختی یا پرسشنامه را پر کنید. با اجازه شما ممکن است از اعضای خانواده یا دوستان نزدیک خواسته شود تا در مورد علائم شما اطلاعاتی را ارائه دهند.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

نمودار حالت ممکن است از شما خواسته شود که روزانه از روحیه ، الگوهای خواب یا سایر عواملی که می تواند در تشخیص و یافتن درمان مناسب به شما کمک کند ، داشته باشید.

معیارهای اختلال دو قطبی. روانپزشک شما ممکن است علائم شما را با معیارهای اختلال دوقطبی و مرتبط با آن در دفترچه راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی ، منتشر شده توسط انجمن روانپزشکان آمریکا ، مقایسه کند.

مرکز مشاوره اختلال دو قطبی

تشخیص در کودکان

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی رایگان اگرچه تشخیص کودکان و نوجوانان با اختلال دو قطبی همان معیارهایی را دارد که برای بزرگسالان استفاده می شود ، اما علائم در کودکان و نوجوانان اغلب الگوهای مختلفی دارند و ممکن است به طور مرتب در دسته های تشخیصی قرار نگیرند.

همچنین کودکانی که اختلال دوقطبی دارند اغلب با سایر شرایط سلامت روان مانند اختلال کمبود توجه / بیش فعالی یا مشکلات رفتاری نیز تشخیص داده می شوند که می تواند تشخیص را پیچیده تر کند.

 مراجعه به روانپزشک کودک با تجربه در اختلال دو قطبی توصیه می شود.

تیم دلسوز ما از متخصصان می توانند در مورد نگرانی های بهداشتی مربوط به اختلال دو قطبی شما را یاری کنند

درمان به بهترین وجه توسط پزشک متخصص پزشکی انجام می شود که در تشخیص و معالجه شرایط سلامت روان (روانپزشک) که در معالجه اختلالات دوقطبی و مرتبط است ، تخصص دارد. ممکن است شما یک تیم درمانی داشته باشید که یک روانشناس ، مددکار اجتماعی و پرستار روانپزشکی نیز در آن حضور داشته باشد.

مرکز مشاوره اختلال دو قطبی تلفنی

اختلال دو قطبی یک وضعیت مادام العمر است. درمان در مدیریت علائم است. بسته به نیاز شما ، ممکن است درمان شامل موارد زیر باشد:

داروها غالباً ، باید بلافاصله شروع به مصرف دارو کنید تا حالات خود را متعادل کنید.

ادامه درمان. اختلال دو قطبی حتی در دوره هایی که احساس بهتری می کنید نیاز به درمان مادام العمر با داروها دارد. مرکز مشاوره اختلال دو قطبی رایگان افرادی که درمان نگهداری را پشت سر می گذارند ، در معرض خطر عود مجدد علائم یا تغییر جزئی خلق و خوی به شیدایی تمام عیار یا افسردگی قرار دارند.

برنامه های درمانی روزانه. پزشک شما ممکن است یک برنامه درمانی روزانه را توصیه کند. این برنامه ها ضمن دریافت علائم تحت کنترل ، پشتیبانی و مشاوره مورد نیاز شما را ارائه می دهند.

درمان سوء مصرف مواد. اگر با مواد مخدر مشکل دارید ، به درمان سوء مصرف مواد نیز نیاز خواهید داشت. در غیر این صورت ، مدیریت اختلال دوقطبی بسیار دشوار است.

بستری شدن اگر رفتارهای خطرناك هستید ، پزشك شما ممکن است بستری را به شما توصیه كند ، خودكشی می كنید یا از واقعیت جدا می شوید (روانی).

مشاوره اختلال دو قطبی آنلاین

انجام معالجه روانپزشکی در بیمارستان می تواند به شما در آرامش و امنیت شما کمک کند و روحیه خود را تثبیت کند ، خواه یک قسمت دیوانه وار یا افسردگی اساسی داشته باشید.

درمان های اولیه برای اختلال دوقطبی شامل داروها و مشاوره روانشناسی (روان درمانی) برای کنترل علائم است و همچنین ممکن است شامل گروه های آموزشی و پشتیبانی باشد.

داروها

تعدادی از داروها برای درمان اختلال دوقطبی استفاده می شوند. مرکز مشاوره اختلال دو قطبی رایگان انواع و دوز داروهای تجویز شده براساس علائم خاص شما است.

داروها ممكن است شامل موارد زير باشد:

تثبیت کننده حالت. برای کنترل قسمتهای جنون یا هیپومنیک به طور معمول به داروهای تثبیت کننده خلق و خو نیاز دارید.

نمونه هایی از تثبیت کننده خلقی عبارتند از: لیتیوم (لیتوبید) ، اسید والپروئیک اسید ، سدیم ، کاربامازپین ، ، دیگران و لاموتریژین.

مشاوره اختلال دو قطبی حضوری

داروهای ضد افسردگی پزشک شما ممکن است یک داروی ضد افسردگی را برای کمک به مدیریت افسردگی اضافه کند.

از آنجا که یک داروی ضد افسردگی گاهی اوقات می تواند یک قسمت دیوانه کننده را ایجاد کند ، معمولاً همراه با یک تثبیت کننده خلقی یا ضد روان پری تجویز می شود.

ضد افسردگی-ضد درد داروی ترکیبی از ضد افسردگی فلوکستین و اولانزاپین ضد روان پریشی است. این به عنوان یک درمان افسردگی و تثبیت کننده خلقی کار می کند.

داروهای ضد اضطراب. بنزودیازپین ها ممکن است در اضطراب و بهبود خواب کمک کنند ،مرکز مشاوره اختلال دو قطبی رایگان اما معمولاً به صورت کوتاه مدت استفاده می شوند.

پیدا کردن داروی مناسب

یافتن داروی مناسب یا داروهای مناسب برای شما به احتمال زیاد خطا خواهد کرد. اگر کسی برای شما خوب کار نکند ، چندین نفر دیگر نیز باید امتحان کنند.

این فرایند به صبر و شکیبایی نیاز دارد ، زیرا برخی از داروها برای تأثیرگذاری کامل هفته ها به ماه ها نیاز دارند.

معمولاً فقط یک دارو به طور همزمان تغییر می کند تا پزشک بتواند تشخیص دهد که کدام داروها برای تسکین علائم با کمترین عوارض جانبی کار می کنند. با تغییر علائم ، ممکن است لازم باشد که داروها تنظیم شوند.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه