خدمات ما،افتخار ماست

شماره مشاوره خانواده رامسر

شماره مشاوره خانواده رامسر

شماره مشاوره خانواده رامسر تلفنی رایگان که مشاوره حل مشکلات خانوادگی در رامسر آنلاین رایگان که سلامتی خود را در معرض خطر قرار می دهند. تحقیقاتی که از دانشگاه ایالتی اوهایو انجام شد و در دسامبر در مجله منتشر شد نشان داد که برخی از درگیری های زناشویی با توانایی بدن در بهبودی خود ارتباط دارد.

در این مطالعه ، از زوجین موافقت کردند که در آزمایشگاه ، زخمهای تاول کوچک را دریافت کنند و بعداً از آنها خواسته شد تا در مورد موضوعی که به شدت با آنها اختلاف نظر دارند ، مانند همسران یا همسرانشان صحبت کنند.

کسانی که توسط ناظران آموزش دیده به عنوان “خصمانه بالا” ارزیابی می شدند ، در مقایسه با زوج هایی که به عنوان “خصومت کم” ارزیابی می شوند ، ضعف تر در بهبود زخم دارند. و هنگامی که همین زوجین با خصومت کمی در مکالمه های حمایتی شرکت می کردند ، زخم ها سریعترین ترمیم را از بین می برد.

(این عملکرد سیتوکین های پیش التهاب است ، ماده شیمیایی که در هنگام استرس یا درگیری خصمانه در جریان خون در سطوح بیشتری ظاهر می شود – و در بهبود طبیعی بدن تداخل می کند.)

شماره مشاوره خانواده رامسر تلفنی

آیا به این معنی است که برای محافظت از سلامتی خود باید از همه درگیری ها اجتناب کنیم؟ نه. مشهور است که سالم ترین روابط به جای جاروب کردن آنها در زیر فرش ، مستقیماً با اختلافات سر و کار دارند.

نکته اصلی این است که با به حداکثر رساندن مهربانی و احترام در نحوه گفتگو با یکدیگر ، حتی در طی گفتگوهای سخت ، خصومت را به حداقل برسانیم.

در اینجا چند روش برای انجام این کار آورده شده است:

از پایین آمدن هایی که تضمین ایجاد التهاب ، ایجاد احساسات صدمه دیده و بالا بردن سطح خصومت است ، خودداری کنید (به عنوان مثال: “تو احمق هستی” ، “فقط یک احمق می گوید” ، “من با یک احمق ازدواج کردم.)”

شماره مشاوره خانواده رامسر
شماره مشاوره خانواده رامسر

فحش ها را از بین ببرید – آنها نیز باعث تشدید و تشویق سطوح بالاتر خصومت می شوند.
زیر کمربند نزنید ، جایی که می دانید شریک زندگی شما به ویژه حساس است (به عنوان مثال ، “شما الان مثل پدر دیوانه خود به نظر می آیید” یا “شما نمی توانید کاری درست انجام دهید.”)
هرگز “هرگز” ، “همیشه” ، یا هر کلمه ای که مطلق را بیان می کند ، نگویید. به ندرت صحت دارد که شرکای ما 100٪ از اوقات ما را ناکام می گذارند ، (به عنوان مثال ، “وقتی من با شما صحبت می کنم شما هرگز گوش نمی دهید”)

شماره مشاوره خانواده رامسر رایگان

موافقت کنید که وقتی نمی توانید به مصالحه یا مصالحه برسید ، مخالفت کنید. شاید پس از گذشت زمان “دوباره باران” را به یکدیگر بدهید تا دوباره موضوع را مرور کنید ، زیرا گاهی اوقات دیدگاه ها تغییر می کنند.

هنگامی که در حین مشاجره ، یکی از این دو نفر یا هر دوی شما احساس غرق شدن در ناراحتی شدید ، عصبانیت یا ترس شدید ، به یکدیگر یک “چک باران” بدهید و فقط پس از آرام شدن احساسات ، دوباره موضوع را مرور کنید.

آیا هنگام پرواز ، آیا توجه زیادی به برخاستن هواپیما دارید؟ شاید نه. اما از برخاستن خود غافل نشوید – وقتی با یک شکایت یا شکایت به همسرتان نزدیک می شوید.

جان گوتمن ، محقق ازدواج ، این کار را شركت راه اندازی شما می داند.

مطالعات نشان می دهد که زوجینی که گفتگوها و مشاجرات سخت خود را “خارج از زمین” انجام می دهند ، به طرز شگفت آور احتمال طلاق روبرو هستند.

چه چیزی آنها را به دردسر می اندازد؟ راه اندازی خشن. این زمانی است که خطوط اصلی شکایت دارای لحنی خصمانه و صدای بلند ، تحقیر ، تحقیر یا تحقیر خصوصیات همسر هستند – تمام راه هایی که باعث آزار و ترس می شویم ، همراه با دفاعی که در پی دارد.

چی بهتره؟ استارت آپ نرم. این روش مهربانانه و ملایمتر برای بالا بردن پرده روی مکالمه ای است که می تواند بدون مراقبت ، به سرعت ترش شود.

شماره مشاوره خانواده رامسر آنلاین

در اینجا چند روش برای اطمینان از شروع نرم افزار وجود دارد:

صبر کنید تا زمان درست شود – شما هم خونسرد ، آرام و هم جمع هستید – و با رویکردی غیر تهدیدآمیز شروع کنید: “چیزی در ذهنم است که دوست دارم در مورد آن صحبت کنم و امیدوارم که بتوانیم آنچه را پاک کنیم من را اذیت می کند. الان برای مکالمه آماده هستید؟ “

از صدای آرام و نرمتر از حد معمول استفاده کنید. مثل یک دوست نزدیک شوید ، نه یک دشمن.
شکایت کنید (در مورد شرایط) اما سرزنش نکنید (همسرتان). بهتر “من از آمدن به خانه و پیدا کردن آشپزخانه های آشپزخانه بسیار ناامید شده ام.” فقیرتر: “تو خیلی لوس هستی ، اینجا هرگز صاف نمی شوی.”
مودب باش. از کلماتی مانند “لطفا” و “اگر از شما قدردانی خواهم کرد …” استفاده کنید

مشاوره حل مشکلات خانوادگی تلفنی

وقتی می توانید احساسات خود را نام ببرید. “وقتی دیروز سر بچه ها فریاد می زدی احساس ترس کردم.” یا “وقتی شما وسط گفتگوی ما میز را برای بررسی ایمیل ترک کردید ، احساس درد کردم.”

از مطلق پرهیز کنید. بهتر: “من اغلب شب ها وقتی خیلی طولانی پشت کامپیوتر هستم احساس تنهایی می کنم.” فقیرتر: “شما هرگز عصرها به من توجه نمی کنید.”

گاتمن می نویسد: “این تحقیق نشان می دهد كه اگر بحث شما با یك استارتاپ خشن آغاز شود ، ناگزیر با یك نت منفی به پایان می رس.

یك استارتاپ خشن به سادگی شما را به شکست می كشد. بنابراین اگر بحث را از این طریق آغاز كنید ، همچنین می توانید دوشاخه را بکشید ، کمی نفس بکشید و از ابتدا شروع کنید. “*

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909