خدمات ما،افتخار ماست

شماره مشاوره خانواده در مشهد

شماره مشاوره خانواده در مشهد

شماره مشاوره خانواده در مشهد تلفنی رایگان و مشاوره حل مشکلات خانوادگی مشهد مطالعه جدیدی که اخیراً منبع معتبر در روانپزشکی منتشر شده است ، نشان داد که یک برنامه تماس تلفنی تحویل افراد ساده می تواند احساس تنهایی ، افسردگی و اضطراب را کاهش دهد.
این تماس ها همچنین سلامت روان عمومی شرکت کنندگان در مطالعه را طی 4 هفته بهبود بخشید.
هر تماس گیرنده 5 روز اول روزانه بین 6 تا 9 شرکت کننده تماس می گیرد.
در طول سال گذشته ، بسیاری از ما به دلیل محدودیت های و مجبور کردن فاصله فیزیکی برای جلوگیری از انتقال ویروس ، دچار احساس انزوا و تنهایی شده ایم.

این امر منجر به همراهی احساس تنهایی و اضطراب برای بسیاری شده است.

یک مطالعه جدید که اخیراً منبع معتبر در روانپزشکی منتشر شده است ، نشان داد که یک برنامه تماس تلفنی تحریک همدل و مبتنی بر افراد ساده ، می تواند احساس افسردگی و اضطراب را کاهش دهد ، در حالی که سلامت روان عمومی شرکت کنندگان در این مطالعه را طی 4 هفته بهبود می بخشد.

نویسنده متناظر دانشیار گروه بهداشت جمعیت در این بخش ، “ما قبلاً با غذای چرخهای مرکزی تگزاس همکاری داشتیم .

شماره مشاوره خانواده در مشهد تلفنی

هنگامی که حمله کرد ، ما متوجه افزایش نگرانی اعضای آنها در زمینه بهداشت روان شدیم.” دانشگاه تگزاس در آستین ، به گفت.

کالون گفت که تیم وی به سرعت برنامه ای را طراحی و آن را به دقت آزمایش کرد تا تأیید کند که می توانند در “مقیاس های مربوط به کلینیک” پیشرفت هایی داشته باشند.

وی تأكید كرد: “ما باید به خود ثابت كنیم كه مداخله تأثیراتی را كه ما فرض می گرفتیم داشته است.”

این مطالعه شامل شرکت کنندگانی بود که در خانه بودند و با عدم امنیت غذایی روبرو بودند
از 6 ژوئیه تا 24 سپتامبر 2020 ، محققان 240 بزرگسال را که برای دریافت تماس یا عدم تماس مأمور شده بودند ، استخدام و پیگیری کردند (گروه کنترل). آنها بین 27 تا 101 سال بودند و بیش از نیمی از 65 سال یا بیشتر داشتند.

شماره مشاوره خانواده در مشهد
شماره مشاوره خانواده در مشهد

تنهایی ، افسردگی و اضطراب در ابتدای مطالعه و سپس پس از 4 هفته اندازه گیری شد.

شماره مشاوره خانواده در مشهد رایگان

تجزیه و تحلیل قصد درمان انجام شد. شرکت کنندگان هنگام برقراری تماس در خانه های خود یا هرجای دیگری که بودند تماس می گرفتند.

این مطالعه شامل مشتریانی با عنوان “وعده های غذایی چرخ ها” در مرکز تگزاس بود که با معیارهای خدمات خود مطابقت داشتند که شامل خانه بودن و ابراز نیاز به غذا بود.

تماس گیرندگان بین 17 تا 23 سال داشتند و قبل از مطالعه در فنون مکالمه همدل آموزش دیده بودند.

هر تماس گیرنده در 5 روز اول روزانه با 6 تا 8 شرکت کننده تماس می گرفت و پس از آن شرکت کنندگان می توانستند فرکانس را کاهش دهند اما در هفته حداقل 2 تماس نداشته باشد.

این برنامه که با عنوان “آفتاب تماس می گیرد” شناخته می شود ، یک آزمایش کنترل تصادفی بود که توسط ، یک ابتکار همکاری در دانشگاه تگزاس در آستین ، تهیه شده است.

حدود نیمی از شرکت کنندگان تنها زندگی می کردند و همه گزارش کردند که یک یا چند بیماری مزمن دارند.

شماره مشاوره خانواده در مشهد آنلاین

بر اساس یافته ها ، مشاوره خانواده مشهد رایگان در مقایسه با افرادی که تماس گرفته نشده اند ، گیرندگان تماس بهبودهای متوسط ​​بیش از 1 امتیاز در مقیاس استاندارد 7 درجه ای احساس تنهایی را برای 16 درصد اختلاف گزارش کرده اند.

تعداد شرکت کنندگانی که در ابتدای مطالعه حداقل احساس اضطراب می کردند نیز در پایان مطالعه 37 درصد کاهش یافت و افرادی که حداقل افسردگی ملایم داشتند 25 درصد کاهش یافتند.

“ما به تماس گیرندگان آموزش دادیم تا فرد را در انتهای دیگر تماس تلفنی اولویت قرار دهیم. به آنها گوش فرا دهید و به سرنخ هایی که در گفتگو درباره علائق خود ارائه داده اند گوش دهید.

گر فرد از عمه خود در گذرگاه یاد می کرد ، تماس گیرنده به آن حالت برمی گشت و نخ را می کشید ، و معمولاً آنجا داستانی وجود دارد که آنها فقط منتظرند آن را به اشتراک بگذارند!”

بهترین مرکز مشاوره خانواده مشهد

با تمرینات جدید آرام سازی را کاوش کنید
اضطراب خود را با برنامه برنده جایزه مدیریت کنید. یک مراقبه هدایت شده ، یک داستان خواب یا کشش هایی که توسط متخصصان طراحی شده است برای کمک به تمرکز و آرامش خود را امتحان کنید. دوره آزمایشی رایگان خود را امروز شروع کنید.

تماس ها روشی امیدوار کننده برای بهبود سلامتی است
کالون گفت که وی از یافته های این مطالعه تعجب کرده است.

“ما فرض کردیم که با برقراری ارتباط افراد به طور معنی دار با شرکت کنندگان ، بر تنهایی تأثیر می گذاریم. ما از میزان پیشرفت خوشحال شدیم. “

وی افزود: “اما آنچه ما از آن شگفت زده شدیم ، تأثیرات قابل توجهی بر افسردگی و اضطراب بود.

شماره تلفن مرکز روانشناسی خانواده مشهد

کالون توضیح داد که این دو نگرانی عمده در مورد سلامتی است ، به ویژه با توجه به تأثیراتی که هر دو حالت روانی در “مقیاس های گسترده تر سلامت روان” دارند.

او همچنین معتقد است که این برنامه یک روش امیدوار کننده به ویژه برای بهبود سلامت در سراسر کشور است.

با این حال ، طبق این مطالعه ، یک محدودیت عمده در این تحقیق این است که مشخص نیست آیا مزایای آن می تواند برای بیش از 4 هفته حفظ شود.

این مطالعه همچنین اشاره کرد که کارهای آینده باید به این موضوع بپردازند که آیا پیشرفت ها نه تنها پایدار هستند ، بلکه با اجرای طولانی تر نیز بهبود می یابند.

دست یابی به شما می تواند اضطراب و تنهایی را برطرف کند
دکتر دیوید روآن ، رئیس روانپزشکی در بیمارستان لنوکس هیل در نیویورک ، گفت: “من فکر می کنم رابطه بین تنهایی و سلامتی – من فکر می کنم این یک رابطه بسیار پیچیده است و هر تعداد فاکتور … می تواند در آن دخیل باشد.”

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909