خدمات ما،افتخار ماست

شماره مشاوره خانواده در جیرفت

شماره مشاوره خانواده در جیرفت

شماره مشاوره خانواده در جیرفت تلفنی رایگان با توجه به کلماتی که به کار می بریم ، ما اغلب تکه های ناهموار روابط خود را از طریق یک لنز سخت و انتقادی مشاهده می کنیم: چقدر آسان است که خودمان را بترسانیم و فکر کنیم که مشارکت ما محکوم به فنا است ، یا اینکه برای همیشه با این همه ناراحتی زندگی می کنیم. لحظات چنین بدبینی احتمالاً برای اکثر ما آشنا است.

اعتقاد به این که وقتی ما و یک شریک زندگی برای کنار آمدن تلاش می کنیم ، یا با هم اختلاف پیدا می کنیم یا حرف های یکدیگر را می گوییم ، مسئله ای دائماً اشتباه است ، باعث می شود که مشکلات روابط را ناشی از نقص اصلی شریک زندگی یا خودمان بدانیم.

این دیدگاهی است که کارول دوک ، روانشناس استنفورد ، بیانگر یک ذهنیت ثابت می داند – این دیدگاه که ویژگی های انسان در سنگ قرار می گیرد ، بعید است تغییر کند .

شماره مشاوره خانواده در جیرفت تلفنی

باید به سادگی پذیرفته شود (یا در بهترین حالت تحمل شود). ذهنیت ثابت باعث می شود که ، در دلسردی عمیق ، تقصیر یکدیگر را آسان کنیم (“اگر فقط او چنین نبود …” یا “مشکل از او است …”).

همراه با سرزنش ، خشم و انزجار (یا شرم ، هنگامی که سرزنش خودگردان است) ، به علاوه احساس درماندگی است که نمی توان کاری کرد.

برخلاف ذهنیت ثابت ، دوک ذهنیت رشد را ارائه می دهد – این دیدگاه که مردم همیشه در حال تکامل هستند ، تا زمانی که ما بخواهیم تلاش کنیم ، مغز و عادات آن را می توان اصلاح کرد.

(تحقیقات علوم اعصاب با اطمینان تأکید می کند که مغز قابل انعطاف است و عادات آن قابل تغییر است.

ذهنیت رشد به ما اجازه می دهد تا ناتوانی ها را در شریک زندگی خود (یا در خودمان) تصدیق کنیم اما بدون ناامیدی هیچ کاری نمی توان انجام داد ، بدون این که این حس را داشته باشد که ما ” برای همیشه قربانی صفات تغییرناپذیر و تأسف بار شوید.

شماره مشاوره خانواده در جیرفت
شماره مشاوره خانواده در جیرفت

بنابراین در مورد آن وقایع سخت روابط به عنوان دعوت هایی فراتر از منطقه راحتی خود ، برای ایجاد (شاید با کمک یک مشاور)

شماره مشاوره خانواده در جیرفت رایگان

عادات و مهارت های جدید فکر کنید که می تواند مشارکت شما را به اوج جدید و شگفت انگیزی برساند. کاملاً امکان پذیر است: ذهنیت رشد این را به ما یادآوری می کند.

مسلماً بهترین سیستم مدیریت کودک که تاکنون ایجاد شده است ، تجلیل از پنجاه سال راهنمایی والدین به سمت سلامت و اثربخشی است: فرزندان رودولف دریکرز : چالش .

سیستم که از زمان آغاز فعالیت خود در سال 1964 توسط سایر کتابهای والدین بسیار کپی شده است ، به والدین نشان می دهد که چگونه می توانند عواقب طبیعی و منطقی را برای ارائه درسی که می خواهیم فرزندانمان یاد بگیرند (بدون اعتماد به داد و فریاد یا مجازاتهای معمول) ارائه دهند.

دقایقی پس از رسیدن به محل کار ، متنی از دخترتان دریافت می کنید که نشان می دهد آن روز صبح جعبه ناهار خود را روی پیشخوان آشپزخانه گذاشته است … و آیا آن را در مدرسه برای او می آورید؟ چه کاری باید انجام دهید؟

همه ما به یک سیستم نیاز داریم ، رویکردی که ما را در چگونگی کنترل بسیاری از لحظات سخت در طول سالهای تربیت کودک راهنمایی کند. برای تربیت کودکان هیچ مجوزی لازم نیست.

بهترین شماره مشاوره خانواده در جیرفت

هیچ گواهی ای مبنی بر اینکه کلاسهای اساسی را گذرانده ایم. آیا می دانیم چه می کنیم؟ با سیستمی مانند ، ما از اعتماد به نفس ناشی از والدین با مجموعه ای ثابت از اصول آزمایش شده و واقعی برخوردار می شویم. ما با هر لحظه چالش برانگیز از ابتدا شروع نمی کنیم.

علی رغم درخواست دوم شما ، بچه ها برای شام به طبقه بالا نیامده اند. این به طور منظم اتفاق می افتد و شما از این که همیشه به دنبال آنها داد بزنید خسته شده اید. چه کاری باید انجام دهید؟

به خصوص در یک خانواده دو والد ، یک سیستم مشترک مزایای اضافی هر دو والد را که از یک نقشه راه کار می کنند ، اعطا می کند.

طبیعی است که دو پدر و مادر ، هر کدام با سابقه خانوادگی و شخصیت و خلق و خوی خاص خود ، از منظرهای مختلف به نظم و انضباط نزدیک می شوند ، گاهی اوقات یکدیگر را لگدمال می کنند. به اشتراک گذاشتن روش راهنمایی کودک ، آن زمانهای دلسردکننده ای را که ناامیدی از بچه ها به ناامیدی از همسر تبدیل می کند ، کاهش می دهد.

با پذیرفتن به عنوان کتاب راهنمای مدیریت فرزند خود ، پدر و مادر ثرتری شوید. هزاران نسخه استفاده شده ، دهها سال قدمت اما در شرایط خوب ، حتی در حدود یک ربع در فضای مجازی شناور است. برای چیزی به اندازه تربیت کودک مهم نیست ، کنار صندلی شلوار خود پرواز نکنید. آغوش یک سیستم عاقلانه.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909