خدمات ما،افتخار ماست

شماره مشاوره خانواده تلفنی رایگان

شماره مشاوره خانواده تلفنی رایگان

شماره مشاوره خانواده تلفنی رایگان بهترین مشاور روانشناس خانواده تلفنی آیا همه ما نمی‌خواهیم طولانی‌تر زندگی کنیم، جوان‌تر به نظر برسیم، سریع‌تر بدویم و قوی‌تر باشیم؟ زندگی طولانی تر و سالم تر به معنای زمان بیشتر با عزیزانمان و فرصت های بیشتر برای شادی است.

طول عمر لزوماً به معنای افزایش طول عمر انسان به 200 سال نیست، بلکه بیشتر به معنای شاد، فعال و هوشیار نگه داشتن بزرگسالان در طول سال های آخر زندگی است.

جستجو برای جوانی معمولاً به لوسیون‌ها، مکمل‌ها، روتین‌های ورزشی و رژیم‌های غذایی تبدیل می‌شود، اما ممکن است.

به زودی یک داروی جدید تأیید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) وجود داشته باشد که به نیروی حفظ چشمه جوانی بپیوندد.

راپامایسین، همچنین به عنوان یا شناخته می شود، ممکن است پاسخی به تمایل ما برای داشتن زندگی طولانی تر و سالم تر باشد.

امروزه راپامایسین یک داروی تایید شده توسط FDA است.

شماره مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته

که برای جلوگیری از رد عضو پس از جراحی پیوند استفاده می شود و همچنین برای درمان برخی سرطان ها استفاده می شود، بنابراین طول عمر را بهبود می بخشد.

راپامایسین از مبارزه سیستم دفاعی بدن با مهاجمان خارجی و عفونت ها جلوگیری می کند.

این سیستم ایمنی را فریب می دهد تا باور کند کبد یا پانکراس جدید یک مهاجم خارجی نیست و به اندام های تازه پیوند شده اجازه می دهد تا به طور هماهنگ در بدن شما زندگی کنند.

این دارو برای چندین دهه در کرم‌ها، موش‌ها، سگ‌ها و انسان‌ها مورد مطالعه قرار گرفته است و پتانسیل بالایی برای خواص ضد پیری نشان داده است.

شماره مشاوره خانواده تلفنی رایگان شبانه روزی

راپامایسین اولین بار در اواسط دهه به عنوان دارویی برای مبارزه با عفونت های قارچی کشف شد.

در اصل از یک نمونه خاک در جزیره ایستر (همچنین به عنوان راپا نوی شناخته می شود) در طی یک اکتشاف تحقیقاتی کانادایی در سال پیدا شد.

نمونه برای چند سال در آزمایشگاه مونترال ماند تا اینکه یک محقق خواص قدرتمند آن را در مبارزه با سرطان و پیوند اعضا کشف کرد.

در سال ، راپامایسین را برای جلوگیری از رد عضو در بیماران پیوند کبد تایید کرد (5).

راپامایسین نه تنها به عنوان یک داروی ضد سرطان و یک داروی ضد رد برای بیمارانی که تحت پیوند عضو قرار می گیرند، استفاده می شود.

بلکه پس از جراحی قلب نیز برای جلوگیری از باریک شدن مجدد رگ های خونی در قلب به منظور بهبود جریان خون استفاده می شود. بنابراین طول عمر را بهبود می بخشد (4)

شماره مشاور خانوادگی آنلاین

راپامایسین روند پیری سلول های سالم را کند می کند و رشد و متابولیسم سلول های ناسالم و سرطانی را مسدود می کند.

سلول های سرطانی سریعتر از سلول های سالم طبیعی در بدن ما رشد و تکثیر می شوند و در نتیجه سلول های سرطانی اغلب از سلول های سالم ما سبقت می گیرند.

راپامایسین سیگنال های خاصی را در سلول های سرطانی هدف قرار می دهد و روند رشد آنها را مختل و کند می کند.

در نتیجه، راپامایسین متابولیسم سلول های سرطانی را مسدود می کند و به عنوان یک درمان ضد سرطان امیدوارکننده در نظر گرفته می شود.

در سال‌های و ، دو داروی دیگر مورد تأیید ، تمسیرولیموس و اورولیموس که به نام «راپالوگ» شناخته می‌شوند، از راپامایسین برای درمان سرطان پیشرفته کلیه مشتق شدند (4).

از آن زمان، تعداد زیادی از مطالعات تحقیقاتی نشان داده‌اند که راپامایسین و “راپالوگ‌های” آن نه تنها برای درمان رد عضو و سرطان مفید هستند.

بهترین مشاور حل مشکلات خانوادگی

بلکه برای درمان سایر بیماری‌های مزمن پزشکی و اخیراً پیری نیز استفاده می‌شوند. (4).

همه ما می توانیم علائم فیزیکی پیری را تشخیص دهیم.

پوست چروکیده، موهای خاکستری و ساختارهای استخوانی قابل مشاهده، اما در داخل بدن ما چه اتفاقی می افتد که این تغییرات فیزیکی را هدایت می کند؟

روند پیری را می توان تا سطح سلول های ما ردیابی کرد.

با افزایش سن، فرآیندهای بیولوژیکی درون سلول‌های ما، همراه با عوامل محیطی مانند نور خورشید، آلودگی هوا و سموم در رژیم غذایی ما، شروع به تغییر ساختار و عملکرد سلول‌های ما می‌کنند.

با افزایش سن، سلول های ما آسیب به DNA خود را جمع می کنند. DNA “مغز” سلول ها است و حاوی تمام اطلاعاتی است که سلول های ما برای بقا و عملکرد صحیح به آن نیاز دارند.

در شرایط استرس زا مانند آسیب نور خورشید، سموم محیطی یا آسیب سلولی داخلی،مشاوره خانواده خرم اباد رایگان سلول های آسیب دیده طوری برنامه ریزی می شوند که «خودکشی سلولی» انجام دهند و از بین بروند.

سلول های سالم طوری برنامه ریزی شده اند که زنده بمانند. سلول های نیمه آسیب دیده قابل ترمیم هستند.

قطعات جبران ناپذیر را می توان بیرون انداخت و بخش های سالم سلول پیر را تحت یک فرآیند تعمیر قرار داد و زنده ماند.

راپامایسین با کاهش رشد سلول‌های سرطانی و حتی القای «خودکشی سلولی» باعث رشد کنترل‌نشده در سلول‌های سرطانی می‌شود .

مشاوره روانشناسی تلفنی رایگان

به سلول‌های سالم و غیر سرطانی اجازه می‌دهد تا در حالی که سلول‌های سرطانی ناسالم می‌میرند، زنده بمانند.

تحقیقات ضد پیری نشان داده است که راپامایسین دارای پتانسیل یکسانی برای تحریک سلول‌های پیری با دور انداختن بخش‌های غیرقابل جبران سلولی است .

سلول‌های پیر را با استفاده از “قطعات سالم” خود برای ترمیم و رشد زنده نگه می‌دارد و در نتیجه طول عمر ما را افزایش می‌دهد (7).

این شبیه تعمیر ماشین قدیمی است که کار نمی کند.

موتور و رادیاتور خراب یا تعمیر یا تعویض می شوند و قطعات کار در ماشین رها می شوند و باعث می شود ماشین نو بماند و عمر آن طولانی شود.

مشاوره پزشکی آنلاین 24 ساعته

در طول دهه گذشته، انفجار گسترده ای در تعداد گزارش های بالینی در مورد بررسی اثرات راپامایسین و ارتباط آن با ضد پیری رخ داده است.

در سال ، مطالعه ای توسط هریسون و همکاران انجام شد. نشان داد که راپامایسین طول عمر موش‌های نر و ماده میانسال را افزایش می‌دهد

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909