خدمات ما،افتخار ماست

شماره مشاوره خانواده آبادان

شماره مشاوره خانواده آبادان

شماره مشاوره خانواده آبادان تلفنی رایگان و مشاوره حل مشکلات زناشویی آبادان به طور فزاینده ای ، متخصصان مراقبت های بهداشتی از فناوری به عنوان بخشی از عمل خود استفاده می کنند و گزینه های پزشکی از راه دور ، تله بهداشت و دور درمانی را به بیماران و مشتریان ارائه می دهند.
در موسسه خانواده ، درمان درمانی از طریق یک پلت فرم محرمانه و کنفرانس ویدیویی سازگار با ارائه می شود.

تا زمانی که کامپیوتر یا تلفن همراه با دوربین و اتصال اینترنت داشته باشید ، دور درمانی برای شما گزینه ای است. درمانگر شما همان روشی را ارائه می دهد که گویی در حال دیدن شخص دیگری هستید.

درمانگران ما همان مراقبت های با کیفیت بالا را از طریق تله درمانی برای افراد ، خانواده ها ، زوج ها ، کودکان و نوجوانان انجام می دهند که ما به صورت حضوری انجام می دهیم.

دسترسی گسترده تری به مراقبت از مشتریان ما و تداوم مراقبت را بهبود می بخشد. این به ما امکان می دهد تا راحتی بیشتری را فراهم کنیم ، و در شرایط مختلف (عملی و بالینی) که ممکن است مراقبت از راه دور را تضمین کنند ، پاسخگو باشیم.

اگر نگران از دست دادن قرار ملاقات ها به دلیل برنامه خود ، سفرهای مكرر شغلی ، خانه نشین بودن یا بد آب و هوا بودن ، نكات درمانی را در نظر بگیرید.

شماره مشاوره خانواده آبادان تلفنی

دور درمانی نیز برای زوج درمانی یا جلسات خانواده درمانی هنگامی که یک یا چند شرکت کننده در مسافرت هستند گزینه ای است یا برنامه ها و یا فاصله جغرافیایی اجازه نمی دهد همه در یک زمان در یک مکان باشند. این همچنین راهی برای ادامه درمان است که شما در دانشگاه نیستید یا در فصلی که از منطقه خارج هستید ، ادامه می دهد.

تله درمانی چگونه کار می کند؟
از طریق تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه – هر وسیله ای که اتصال اینترنت داشته باشد. اگر قبلاً از در رایانه یا در استفاده کرده اید ، از همان فناوری استفاده کرده اید که تلوتراپی از آن استفاده می کنید. موسسه خانواده از نسخه بزرگنمایی مطابق با استفاده می کند .

شماره مشاوره خانواده آبادان
شماره مشاوره خانواده آبادان

قرار ملاقات ها با جلسات حضوری شما برابر است و به همان ترتیب برنامه ریزی می شود.
شما یک مکان خلوت و خلوت و بدون حواس پرتی ، قطع و سر و صدای پس زمینه را انتخاب می کنید و از طریق یک بستر امن و ایمن آنلاین با درمانگر خود در ارتباط هستید.
آیا دور درمانی تحت پوشش بیمه است؟

شماره مشاوره خانواده آبادان رایگان

در صورت استفاده از ویژگی های صوتی و تصویری ، جلسات درمان درمانی را پوشش می دهند. شرکت های مشترک و کسر هنوز هم اعمال می شود
اگر از مزایای خارج از شبکه استفاده می کنید ، ما شما را تشویق می کنیم با ارائه دهنده بیمه درمانی خود تماس بگیرید تا درباره مزایای خارج از شبکه برای درمان درمانی بیشتر بدانید.

یک قرار ملاقات را درخواست کنید

نکاتی برای آماده شدن برای جلسه تله درمانی شما
یک محیط آرام و خصوصی را انتخاب کنید
مطمئن شوید که رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن شما از یک دوربین و اتصال اینترنتی مطمئن برخوردار است
قبل از شروع جلسه ، دوربین و صدا را تست کنید.

از روشن بودن دوربین و میکروفون اطمینان حاصل کنید
پنجره بزرگنمایی خود را “تمام صفحه” قرار دهید
در جلسه خود مانند حضور در مطب درمانگر خود “حضور” داشته باشید. اعلان های دستگاه را خاموش کرده و عوامل حواس پرتی را به حداقل برسانید

شماره مشاوره خانواده آبادان آنلاین

زندگی و روابط پیچیده است. گاهی اوقات ، احساس می کنید همه چیز را تحت کنترل دارید. در مواقع دیگر ، چالش ها بیش از توانایی شما برای کنار آمدن با آنها است ، هر چقدر هم که تلاش کنید.

البته هیچ راهی درست یا غلط برای پیمایش چالش ها وجود ندارد. راهی وجود دارد که می تواند برای شما مفید باشد.

درمان به شما امکان می دهد تا از این طریق کشف کنید. روند کار خود را به سمت خود منعکس می کند ، مانند نگه داشتن آینه ای که به شما امکان می دهد خود را با وضوح بیشتری ببینید.

پزشک شما در تمام مراحل درمان با شما همکاری نزدیکی خواهد کرد ، افکار و الگوهای رفتاری شما را روشن می کند و همچنین نحوه تعامل شما با دنیای اطراف را بررسی می کند.

هدف: تهیه برنامه و ابزاری که شما را توانمند کند.

جلسات تله درمانی در دسترس است.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909