خدمات ما،افتخار ماست

شماره مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

شماره مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

شماره مشاوره حقوقی تلفنی رایگان که برای مشاوره حقوقی طلاق و مشاوره حل مشکلات در دادگاه خانواده که ما بهترین وکیل خانواده را به شما معرفی می کنیم برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

شروع یک بیماری ناتوان کننده یا اختلال جسمی یا حسی اغلب با فرایندهای غم انگیز پیچیده ای مانند افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه همراه است. این فرایندهای غم انگیز اغلب در پاسخ به ضررهای همزمان که ممکن است افراد هنگام زندگی با مهارت های جدید تجربه کنند ، ایجاد می شود.

بدیهی است افرادی که دچار معلولیت یا بیماری ناتوان کننده می شوند ، بخشی از بدن خود و / یا عملکرد بخش هایی از بدن خود را از دست می دهند.

علاوه بر این ، آنها ممکن است راحتی جسمانی ، قدرت ، تحرک ، خودانگیختگی ، توانایی مشارکت در فعالیتهای خاص ، جنبه های سبک زندگی قبلی خود ، حریم خصوصی ، احساس وقار ، احساس کنترل ، احساس کارآمدی / اختیار ، درجه استقلال را از دست بدهند.

، نقشهای واقعی یا درک شده از زندگی ، دوستان و سایر حمایت های اجتماعی ، توانایی کار ، ثبات مالی ، احساس هویت و هدف قبلی شما ،

بهترین شماره مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

توانایی تعقیب رویاهای قبلی ، تصویر بدن قبلی شما و به طور کلی حس قبلی او از خود به عنوان یک کل درمانگران باید با آنچه یک فرد معلول اخیر از دست داده یا ممکن است تصور کند.

از دست داده است ، فراتر از از دست دادن آشکار عملکرد فیزیکی یا حسی ، هماهنگ شوند.

اینکه مردم چقدر خود را با این انواع گوناگون سرسام آور خسارت وفق می دهند غالباً بیشتر با “شدت” معلولیت با افرادی که قبل از معلولیت بوده اند و منابع اجتماعی ، احساسی و مالی آنها در دسترس است ، ارتباط دارد.

خود است اهمیت عظیم حمایت اجتماعی پس از یک رویداد ناتوان کننده را نمی توان دست کم گرفت.

شماره مشاوره حقوقی تلفنی رایگان
شماره مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

افراد دارای معلولیت های تازه شروع شده ممکن است بفهمند که چقدر خوش شانس هستند که در زندگی خود افرادی دوست داشتنی را تجربه کرده اند ، یا ممکن است از نظر اجتماعی و احساسی تقریباً کاملاً منزوی باشند.

به نظر می رسد مشکل ترین ناتوانی هایی که با توجه به حمایت اجتماعی درمان می شوند ، ناتوانی های “محروم از حق رای” هستند (به عنوان مثال ، اختلالات ناشی از سندرم خستگی مزمن فیبرومیالژیا) که دیگران کاملاً به آن اعتقاد ندارند.

شماره مشاوره حقوقی تلفنی رایگان طلاق

افراد غیرحرفه ای که مایل به حمایت از یک فرد معلول اخیر هستند ، می توانند کمک بزرگی به آنها کنند و به عنوان دوستی که مایل به شنیدن و ملاقات با او هستند ، در هر جایی که از نظر احساسی قرار دارند ، بتوانند کمک بزرگی باشند.

تلاش مصنوعی برای روحیه بخشیدن به شخص یا پیشنهاد اینکه او هیچ ضرری نداشته یا ندارد ، مفید نیست.

افراد معلول تازه به محض اینکه عزاداری خود را از دست داده و به موقعیت جدید خود تغییر جهت داده اند ، “تقویت می شوند” ، اغلب با کمک مشاور یا درمانگر.

به نظر می رسد یکی دیگر از کلیدهای سازگاری موفق با یک وضعیت ناتوان کننده جدید ، بازسازی هویت موفق است ، روندی که در آن درمانگران می توانند به خصوص کمک کننده باشند.

این اغلب می تواند شامل تغییرات روانشناختی ، وجودی و / یا معنوی در دیدگاه به منظور ارزشگذاری ویژگیهای ذاتی (برخلاف جسمی یا مقایسه ای) ، اصالت و به کندی گرفتن زندگی و لذت بردن از آن باشد.

مشاور خانواده آنلاین تهران

باید توجه داشت که بازسازی هویت لزوماً یک فرایند محدود نیست ، زیرا برخی از شرایط ناتوان کننده پیشرونده بوده و نیاز به تعدیل مداوم دارند.

باید در نظر داشت که بخش عمده ای از ضررهایی که فرد دارای معلولیت اکتسابی باید بیاموزد که با آن کنار بیاید ، ناشی از خود ناتوانی جسمی نیست ، بلکه محدودیت هایی است که جامعه بر فرد اعمال می کند.

بنابراین ، درمانگران نباید اصرار داشته باشند که افراد دارای معلولیت شرایط ناتوانی خود را به عنوان شرایط خود “بپذیرند” تا بتوانند خود را با آن تطبیق دهند ، و نه به عنوان دعوت برای مبارزه با بی عدالتی.

در نهایت ، برای درمانگران بسیار مفیدتر است که بازسازی هویت را به جای “پذیرش” ناتوانی خود ، آخرین مرحله اندوه ناشی از ناتوانی اکتسابی بدانند.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909